Dcera ekniha

4. díl bestsellerové Selekce slibuje ještě více romantiky a napětí! Princezna Eadlyn od malička stále dokola poslouchala vyprávění o tom, jak se potkali její rodiče. Ona ovšem ani náhodou netouží opakovat jejich romantický příběh! O svém životě však nerozhoduje sama. Její protesty jsou naprosto zbytečné, i ona si musí manžela vybrat v Selekci. Nenechte si ujít příběh další generace princeznovské Selekce!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301653/dcera-Fhb-301653.jpg 3.92083

Selekce / Selekcia 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), CooBoo

The Heir, 2015

Kniha Dcera

_books.lover_

Sérii Selekce miluji,ale tohle mě ze začátku trochu zklamalo. Nečekala jsem že to bude hned z pohledu Eadlyn,jinak moc hezká kniha..i když Eadlyn mě někdy trochu štve páč je hrozně arogantní :D

Hmmmkniha

Tady mě nadšení trochu opustilo, narozdíl od předchozích dílů

Tialexa

Tato kniha mě upoutala velice. Narozdíl od prvních tří knih je tady hlavní hrdinkou dcera Ameriky.

DivaTerka

Po přečtení mnoha recenzí jsem se tohoto pokračování série Selekce trošku bála, ale nakonec se mi knížka líbila. Samozřejmě hlavní postavy prvních třech tu už stojí v pozadí, ale nezdá se mi, že by tím příběh trpěl. Hlavní hrdinka je komplikovaná a postupem času se začala odhalovat její skrytá osobnost. Ráda si přečtu závěrečný díl a snad nebudu zklamaná koncem :)

sydneysage04

Kniha není špatná, ale první tři díly se mi líbili mnohem víc. Je zajímavé sledovat selekci z pohledu princezny a ne soutěžících, i tak by mi ale stačila trilogie a obešla bych se bez pokračování.
Má ale nejhezčí obálku z celé série:)

Audrey122
29.12.2020

Knížka není špatná, je čtivá, má příběh a je zajímavé sledovat Eadlyn jak se mění a Maxona s Americou jako rodiče.
Ale Selekci miluji mnohem víc.
Příběh Americy byl přece jen více kouzelný.
Nicméně doporučuji všem co jsou fanoušky první triologie

Alnima
06.11.2020

Dávám 3,5. Asi bych se bez dalších pokračování obešla.

Amízek
30.10.2020

Není to špatné, spisovatelka píše krásně. Kniha není nudná, je hezká, jako její předchůdkyně, ale na Američin příběh to nemá, z něho, jsem byla nadšená, tady už to nejde. Eadlyn mě nebaví a ráda ji nemám. Nejraději bych ji profackovala. Zároveň, ale má přece jen tu tvrdohlavost po mamince. Za přečtení, to ale stojí, je to přeci pokračování a obal knihy zase překrásně kouzelný.