Koruna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale uvědomuje, že nemůže být na všechno sama. A že srdce někdy překvapí i nejotrlejšího cynika. Co když ale bude muset učinit volbu, která je důležitější, než si kdy pomyslela?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343047/big_koruna-5CN-343047.png 41789
Série:

Selekce 5.


Žánr:
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

The Crown, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (337)

Kniha Koruna

knihomolka460
12. března

(+ SPOILER) Hezky to skončilo. Bylo celkem zajímavé vidět a sledovat , jak se vládnutí země během série mění a to jen díky Americe a Maximovi. Selekce je jedna z nejlepších knižních sérii a určitě doporučuji.

klarka41711
02. března

Souhlasím s úspěchaným koncem. Jo bylo to tak. Opravdu se mi zdálo, že se autorka to snažila co nejrychleji skončit, aby to uz měla za sebou. Co já vím. Ale proste rozhodně úžasná kniha. Ani moc nesouhlasím s tím, že je to horší než ta trilogie. Jo jako trilogie selekce je prostě nejlepší. Ale tohle bylo také super, takže to nevidím já něco horšího než ta trilogie. Rozhodně 5 z 5


LenkaPet
24. ledna

Mě se líbila. Konec trochu uspěchaný, přála bych si vědět trochu víc, ale viděla jsem spoustu dílu v angličtině které se týkají vždy nějakého období příběhu...před, mezi atd. Třeba bude i něco o tomto páru který na konci knihy vznikl. Přiznávám že je pro mě příběh dcery Ameriky a Maxona slabší. Ale jsem ráda, že jsem si tyto dva díly přečetla.

ComposeAdela
05. ledna

Není to zlé. Je to čitelné. Jen je to neuvěřitelně stupidní. Tak stupidní, že to korektor zřejmě nedokázal pořádně přečíst. Chyby, které v textu zůstaly, mi bohužel dost kazily čtenářský zážitek.

-knihomolka-
04.12.2022

Ze začátku trochu nuda, ale pak se to rozjelo. Ten konec mě dojal:)

Kniholenka9
14.11.2022

Koruna byla lepší než Dcera. Konec byl velmi povedený. Jsem ráda, že to dopadlo jinak než jsem čekala. Celou sérii mohu doporučit pro všechny romantické duše.

BarcaStell
28.10.2022

Tahle knížka je moc pěkná... :)

kimChristopher
13.10.2022

(+ SPOILER) Už mám pár románů přečtených a někdy se stane, že ten nejnepravdepodobnější člověk je ten, koho postava hledá k sobě. Ale tak tomu občas je i v životě, že ano :D.

Ovšem v této knize jsem tak nějak tušila, že ta spřízněná duše bude právě náš milovaný Eikko. Moc jsem tomu nepřikládala váhu a tak trochu jsem to nečekala.

Byl to velmi milý a poutavý příběh plný hezkých momentů, ale zároveň i menších zvratů. Ale bez těhle věcí by kniha - ale i život - nebyl zajímavý.

Jsem moc ráda za tento příběh a taky za celou sérii Selekce a tak nějak nemohu uvěřit, že to je "definitivní" konec. Je to jako kdyby mi odešel kamarád nebo bych ztratila něco důležitého v mém životě. Hodně mě Selekce bavila a byla pro mne emočním zážitkem a mrzí mě, že pokračování není.

Bylo to pěkné, klidné čtivo a absolutně jsem si to zamilovala. 100% doporučuji!!

1 ...