Volání z hlubin

Alea odjakživa miluje vodu. Zároveň z ní má ale velký respekt. Trpí totiž vzácnou nemocí a kontakt s ledovou vodou by jí mohl způsobit smrt. Alespoň tak to prý řekla její adoptivní matce žena, která ji nechala jako malé děvčátko na pláži, a pak navždy zmizela. Když Aleina nevlastní matka vážně onemocní, dívka začne po své biologické matce pátrat. V přístavu se seznámí s partou dětí, kteří si říkají Alfa cru. I když ví, že riskuje život, přijme pozvání na jejich starou jachtu a vyrazí s nimi na moře. Když jednoho dne přijde bouře a ledová vlna smete Aleu pod hladinu, všechno je najednou jinak…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288617/alea-divka-more-SJJ-288617.png 4.4142

Alea, dívka moře / Alea, dievča mora (1.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Alea Aquarius – Der Ruf des Wassers (2015)

Kniha Volání z hlubin

Inna7

Perfektní kniha, která mě naprosto pohltila a nedalo se od ní odtrhnout. Není co dodat. DOPORUČUJI!

Vendula39
31.12.2018

Knížka téměř bezchybnás chytlavým obsahem. Vřele doporučuji.

Kikulka97
05.09.2018

Některé věci jsou v knize předvídatelné, každopádně tento svazek vás nenachá ani na chvilku přestat číst. Z akce do akce, dobrodružství neustává. Jedna z nejlepších knížek pro děti, co jsem v poslední době četla.

maja11231
20.07.2018

Kniha je zábavná a plná tajemství
Určitě doporučuji

Luc00inka
15.07.2018

Knížka je zábavná už od začátku, nic tam nechybí. Doporučuji.

Sekrery
07.07.2018

Tuhle knihu jsem si koupila a hned v autě jsem se začetla je mi 13 a tuhle knihu opravdu doporučuju.

Janca001
15.04.2018

Tato kniha je velmi dobrodružná, je tam hodně tajemných věcí a vždy se můžete těšit, že se tam něco nového stane

Sandruš
28.03.2018

Skvělá kniha. Knížku jsem si vybrala do čtenářské výzvy a určitě nelituji, právě naopak - jsem ráda že jsem si ji přečetla. Bavilo mě to od začátku do konce, příběh plný dobrodružství, přátelství..autorce se kniha velmi povedla. Určitě se brzy pustím i do dalších dílů. Jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne. Pokud vaháte zda si knihu přečíst, neváhejte, doporučuji všem!