Volání z hlubin

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Alea odjakživa miluje vodu. Zároveň z ní má ale velký respekt. Trpí totiž vzácnou nemocí a kontakt s ledovou vodou by jí mohl způsobit smrt. Alespoň tak to prý řekla její adoptivní matce žena, která ji nechala jako malé děvčátko na pláži, a pak navždy zmizela. Když Aleina nevlastní matka vážně onemocní, dívka začne po své biologické matce pátrat. V přístavu se seznámí s partou dětí, kteří si říkají Alfa cru. I když ví, že riskuje život, přijme pozvání na jejich starou jachtu a vyrazí s nimi na moře. Když jednoho dne přijde bouře a ledová vlna smete Aleu pod hladinu, všechno je najednou jinak…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288617/alea-divka-more-SJJ-288617.png 4.4186

Alea, dívka moře / Alea, dievča mora 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Alea Aquarius – Der Ruf des Wassers, 2015

Kniha Volání z hlubin

inachisio

Hezké. Přečteno jedním dechem.

Kopretina1

Přečetla jsem už všechny čtyři díly a čekám na pátý. Tahle kniha je prostě úžasná!

Cynickýholub

Připadá mi, že hodnotím dneska všechny knihy nějak moc kladně na to, jak jsem v poslední době na každou druhou knihu říkala, jaká je to hovadina :´D.
Každopádně Alea, dívka moře je jedna z mých oblíbených knižních sérií, protože zhruba ty dva roky zpátky mě to velmi bavilo. Četla jsem zhruba první tři nebo čtyři díly a u prvního dílu prostě není pořádně co vytknout. Pro věkovou skupinu, jako jsem tehdy byla já je tohle ideální knížka (teda spíše pro dívky) a i když teď už by mě to asi nechytlo tolik, hodnotím to z pohledu mého tehdejšího já. Takže pecka!

ElessaRiverbow

I po zhruba třech letech mě kniha okouzlila a já se od ní nemohla téměř odtrhnout. Moc se mi líbí propracovaný svět pod hladinou, všechna ta stvoření a celkově nápad s mořskými lidmi. Příběh skákal z akce do akce, takže nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Postavy byly sympatické, i když Sammy mi přišel místy až moc otravný. V knihovničce mám všechny čtyři díly a netrpělivě čekám na další :D

blackoutzuzi

Kouzelná, milá, zábavná a laskavá kniha. Ideální na letní prázdniny.

Elka252

Nádherná, nádherná, nádherná kniha.....

Retketka

Super kniha, od které se neodtrhnete, dokud ji nedočtete. Tanya Stewner umí výborně psát.

chesneymonkey

Paráda, prostě super napínavé, zajímavé

Smrtná zima
Smrtná zima