lištička123 lištička123 komentáře u knih

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Skvělá. Od začátku do konce. Když už jsem myslela, že vím, tak to bylo všechno jinak. Nedošla jsem, kdo je únosce až do konce knihy a to mě baví.

08.11.2020 5 z 5

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Knížka mě velmi mile překvapila. Byla originální, čtivá s kouskem fantasy. Zaujala mě hned od začátku. Moc se mi líbila a otevřený konec mi ani trochu nevadil.

05.11.2020 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Mezi mrazivé thrillery bych to asi nepřirovnala, ale emocionální a napínavé ano. Knížka, ktera se moc hezký čte, doporučuji čtenářkám ženských románů.

30.10.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Opět skvělá severská detektivka. Výborná, nemám co dodat.

27.10.2020 5 z 5

Naděje pro Fleetwood Naděje pro Fleetwood Stacey Halls

Skvělá záležitost. Moc se mi kniha líbila. Mám ráda tento druh příběhů z časů čarodějnických procesů.

24.10.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Touto knihou jsem byla mile překvapená. Horory tak často nečtu a tento se mi líbil moc. Dobře se četl, byl napínavý, prostě takový, jaký by pro mě měl být. Věřím ale, že každý má hranici někde jinde. Za mě opravdu dobrá knížka.

19.10.2020 4 z 5

Navrátilka Navrátilka Donatella di Pietrantonio

Skvělá, hodně mi připomíná mou oblíbenou Ellenu Ferrante.

14.10.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Opět skvělá kniha od Cobena. Přesně jak jsem předpokládala, zatím mě nezklamala žádná jeho kniha.

14.10.2020 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Knížka se četla sama. Smutný, dojemný příběh z Osvětimi.

08.10.2020 4 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Skvělá knížka, moc se mi líbila. Má moc hezkou romantickou linku a je plná módy. Čte se sama. Líbily se mi obě časové roviny. Prostě stojí za přečtení.

04.10.2020 5 z 5

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Dávkovala jsem si ji, protože tady to šlo aněkdy to bylo i lepší. Knížka je super.Dokument jsem neviděla a možná mi bude stačit tato knížka.

29.09.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělá. Severské detektivky jsem si zamilovala a ještě ani jedna mě nezklamala. I tato byla super. Od začátku až do konce napínavá, doporučuji všema deseti.

26.09.2020 5 z 5

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Zajímavá, čtivá kniha, plná informací o Čínských tradicích v dávných dobách. Zároveň s pěkným příběhem. Stojí za přečtení.

20.09.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Za mě musím říct, že od této autorky zatím nejslabší kus. Nebylo tam a takové napětí, jaké jsem čekala. Ale neodradí mě to a přečtu si i další knížky.

11.09.2020 3 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Nedá se vyjídřit, co jsem po dočtení této knihy cítila. Je to pecka, nic jiného se na ni nedá říct. Ne úplně pro slabší povahy, ale.... ten děj, ty postavy, Amerika s gangstery, Osvětim a Mengele, prostě skvělé. Po dočtení jsem ji musela chvíli vydýchávat a to se mi jen tak nestává.

07.09.2020 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Stejně jako předchozí knihy i tato se mi líbila. Dobře se četla i přes smutné téma. Ani mi tady nevadilo, že konec vlastně nemá žádné rozuzlení. Prostě příjemný čas s touto knihou.

28.08.2020 4 z 5

Krvavý úplněk Krvavý úplněk Katrine Engberg

Povedená knížka . Mám ráda severské detektivky a tato se mě přes celkem nízké hodnocení opravdu líbila.

24.08.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Poutavě napsaný silný příběh, který ve vás ještě dlouho po přečtení zůstane. Moje první kniha od této autorky a musím říct, že skvělá.

20.08.2020 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Výborná kniha. Napínavá, čtivá, konec překvapivý, místy ne pro slabší povahy. Určitě se těším na další díl.

18.08.2020 5 z 5

Stejně jako první díl, byl i druhý super. Fandím Martinu Selnerovi. Jeho práce, nebo možná spíš poslání, není určitě vždycky jenom o vtipných zážitcích. Knížky jsou skvělé jednohubky.

16.08.2020 5 z 5