Mrchožrout přehled

Mrchožrout
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402591/bmid_mrchozrout-LFk-402591.jpg 4 488 488

Timothy Blake série

1. díl >

Pro fanoušky Dextera a Hannibala Lectera je tu další temný hrdina, který se vám dostane pod kůži! Cestou ze školy se ztratí čtrnáctiletý chlapec. Jeho zoufalá matka obdrží žádost o výkupné. Hodiny tikají a policie nemá žádná vodítka. Proto na scénu vstupuje Timothy Blake, konzultant FBI, který dokáže rozlousknout i neřešitelné hádanky, ale za svoje služby požaduje zvláštní odměnu. Za každý život, který zachrání, jeden vezme, aby ukojil hlad, který jen tak tak drží na uzdě. Tentokrát je ale únosce natolik prohnaný, že je na něj možná krátký i Blake. A navíc Blakovi v FBI přidělili zvláštní agentku, kterou by si měl v jejím vlastním zájmu držet dál od těla. Nehledě k tomu, že za žádnou cenu nesmí dopustit, aby někdo odhalil jeho strašlivé tajemství…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Hangman , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrchožrout. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (179)

Mikiem
30.04.2024 5 z 5

Kniha se mi moc líbila těším se na druhý díl

Avila
07.04.2024 3 z 5

Tak pro mě kniha zrovna žádná "BOMBA" není...
Mě to přišlo občas dost nudné, jindy zase překombinované a vesměs hoooodně nereálné ( i když se to u knih snažím neříkat.... Protože to už knihy občas bývají...)
Tak dvě a půl*


stesti.s.knihou
27.03.2024 odpad!

TOHLE
BYLO
STRAŠNÝ
!!!

Jako pardon, ale muž, který působí jako civilní konzultant pro FBI a za každý vyřešený zločin dostává za odměnu vězně odsouzeného na doživotí, kterého může sníst???
Navíc má super schopnosti přijít na všechno a vyřešit všechno pouze se základním vzděláním? Bez hlubšího vysvětlení, proč je tak inteligentní a schopen řešit problémy lépe než studovaní detektivové?
Co je moc, to je příliš. Pokud čtete mé recenze, víte, že mám ráda uvěřitelné příběhy. Stejnou měrou si však užívám příběhy s prvky fantastiky či magického realismu. Tohle je ovšem naprostý nesmysl, který pokud měl být uvěřitelný, tak pro mě nebyl; pokud měl být vtipný, pro mě nebyl. Tohle bylo čisté utrpení a jedna z nejhorších knih, co jsem kdy četla (řadím do poličky k sérii After).
1/5, NEDOPORUČUJI.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Mrchožrout v seznamech

v Právě čtených12x
v Přečtených624x
ve Čtenářské výzvě75x
v Doporučených35x
v Knihotéce335x
v Chystám se číst261x
v Chci si koupit41x
v dalších seznamech2x

Štítky knihy

thrillery FBI kanibalismus

Autorovy další knížky

Jack Heath
australská, 1986
2019  80%Mrchožrout
2021  85%Lovec