Lovec

Timothy Blake, bývalý konzultant FBI, teď obstarává pro šéfku podsvětí likvidaci těl. Jednou v noci však najde tělo, které najít neměl, a nezbývá mu, než ho ukrýt. Jenže pak ho FBI požádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném univerzitním profesorovi a Blake v něm poznává mrtvého, kterého má ve svém mrazáku. A vzápětí se ztratí další muž. A pak další. V texaském Houstonu řádí sériový vrah a Blakeovi na vyřešení případu dochází čas. Vyšetřování ho zavede do továrny na výrobu sexuálních panen, na louisianskou skládku odpadu a do tajného srubu uprostřed lesa. Společný hon na vraha ho opět sbližuje s agentkou FBI Reese Thistleovou – jenže ona se tak dostává čím dál blíž k odhalení jeho strašlivého tajemství. Dokáže Blake usvědčit vraha, aniž by zároveň usvědčil sám sebe? Lovec je dalším spletitým a napínavým příběhem mrchožrouta, který za své služby požaduje vskutku zvláštní odměnu, a potěší zejména fanoušky Dextera a Hannibala Lectera....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467819/big_lovec-BZH-467819.jpg 4.478

Timothy Blake 2.

Literatura světová

Vydáno: , Kalibr

The Hunter, 2019

Kniha Lovec

knihomolkadorfa
16. listopadu

Tak občas se mi dělalo špatně, ale nešlo přestat číst a Timotyho si prostě nezamilovat. Ještě pár knížek s tímto sympatickým konzultantem, a je ze mne vegetarián.

capricornus
14. listopadu

Ohavné, nechutné, překombinované. Další společný rys s 1. dílem: TB se vlastní iniciativou (blbostí, či naivitou) dostane do rukou ... a pak zázrakem vyvázne!
Minule 3* , dnes 3 a 1/2*(TB chce skončit s knblsm).

Ticiana
11. listopadu

Tak dlouho jsme cekali na dalsi dil, a ono to tak skonci.... snad vydani dalsich dilu bude rychlejsi, jelikoz jsou 2 dalsi uz napsany.
Kniha plyne rychle. Je to hodne zamotane a hodne nechutne. A Timothy je proste borec, ktereho si zamilujete.

pch1976

Sice dost nechutné, ale tak výborně napsané, že jsem musela číst až do konce. Strhující kniha.

Merlin_CZ

Druhý díl mě bavil snad ještě více, jsem zvědavý zda bude i třetí, konec by tomu napovídal :)
Každopádně jak jsem psal u prvního dílu, pro fanoušky Dexter a Hannibala Lectera prostě "must have" věc :)

Mudry

A ted´ už mě má Masožrout lapenou a potřebuji další díl !!!

lucakuca

Konzultant k nakousnutí :-)

Namícháním vražedně nevinného kukuče Dextera s labužnickou inteligencí Hannibala Lectera přichází ....kanibalský mazel Timothy Blake. Tohohle mrchožrouta nejde nemilovat.

A ten konec! Kniha dočtená, infarkt z konce, totálně probuzená, půlnoc na krku a třetí díl v nedohlednu..... To je situace!!!!

Veju007

Timothy Blake samozřejmě i v druhém díle baští mrtvolky, je stále stejně sarkastický a geniální, prostě sociopat àla Sherlock.
Je úžasné, jak skvěle Jack Heath píše, když antihrdina - kanibal je v knize to nejmíň zvrácené.
Každá kapitola opět začíná hádankou a já bych strašně ocenila správné odpovědi na konci knihy, protože některé jsou fakt oříšky.
A doufám, že na další díl nebudeme čekat zase 2 roky, protože já Blakea prostě zbožňuju.