Lovec

Timothy Blake, bývalý konzultant FBI, teď obstarává pro šéfku podsvětí likvidaci těl. Jednou v noci však najde tělo, které najít neměl, a nezbývá mu, než ho ukrýt. Jenže pak ho FBI požádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném univerzitním profesorovi a Blake v něm poznává mrtvého, kterého má ve svém mrazáku. A vzápětí se ztratí další muž. A pak další. V texaském Houstonu řádí sériový vrah a Blakeovi na vyřešení případu dochází čas. Vyšetřování ho zavede do továrny na výrobu sexuálních panen, na louisianskou skládku odpadu a do tajného srubu uprostřed lesa. Společný hon na vraha ho opět sbližuje s agentkou FBI Reese Thistleovou – jenže ona se tak dostává čím dál blíž k odhalení jeho strašlivého tajemství. Dokáže Blake usvědčit vraha, aniž by zároveň usvědčil sám sebe? Lovec je dalším spletitým a napínavým příběhem mrchožrouta, který za své služby požaduje vskutku zvláštní odměnu, a potěší zejména fanoušky Dextera a Hannibala Lectera....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467819/big_lovec-BZH-467819.jpg 4.4144

Timothy Blake 2.

Literatura světová

Vydáno: , Kalibr

The Hunter, 2019

Kniha Lovec

derminator
12.07.2022

První kniha od autora kterou jsem četl. No takhle kniha je napsána velmi dobře, autor určitě umí dobře vyprávět, i příběh je velmi dobrý a zajímavý, ale ty morbidní scény kdy hlavní hrdina pojídá lidi je dost odporný a hnusný a musím říci, že se mi chvílemi dělalo i špatně, ale na druhou stranu vás kniha pohltí a donutí ji přečíst až do konce. Příběh mi zaujal a až na ty hnusné scény knihu doporučuji dávám 80 % a pokračování ve čtení autorových knih se nebráním, ale doufám, že už hlavní hrdina nebude jíst! Tedy aspoň lidi.

Katania
20.05.2022

Skvěle! Moc se mi tahle série líbí a doufám v pokračování.

čef
08.05.2022

Hrdina tohoto příběhu má hodně zvrácené stravovací návyky, také jeho pracovně-právní vztahy jsou jaksi nedokonalé. Na druhé straně jeho postřeh spolu značnou schopností si pamatovat viděné a vydedukovat podstatné, je velmi pozoruhodný. Příběh sériového vraždění je naštěstí vyprávěný s vtipem a nadhledem, jakkoliv se to zdá zvláštní u tak mladého autora a tak to bylo pro mne milé překvapení.

astra3
03.05.2022

Sice zcela neuvěřitelné, ale čtivé.

SimonaP
26.04.2022

Opravdu povedený thriller, napínavý, místy vtipný. Akorát Mrchožrout mě bavil o něco víc, asi proto, že byl první a originální. Toto už je takový druhý vývar.

Dumicek
25.04.2022

Opět naprostosto skvělý thriller..Blake je prostě i přes svou úchylku naprosto boží chlap,kterého si zamilujete a přejete mu ať mu to v životě prostě klape..a když už svíta na lepší časy,tak se prostě zase něco podělá..napínavé a strhující a ten otevřený konec..no hned bych se na něj vrhla!

INCOGNITOREADER
25.02.2022

To co začalo v Mrchožroutovi se v Lovci rozjíždí na plné obrátky a my sledujeme opět Blakea jak se připojí k FBI, aby pomohl vyřešit zmizení. Blake se do toho, ale zamotá mnohem víc a musí s FBI pracovat i když sám nechce, aby byl u zdroje informací a mohl případně manipulovat s vyšetřováním. Občas je to opravdu nechutné a ironie je tady na nejvyšší úrovni. Třeba když Blake vyslýchá jednu svědkyni a zároveň si ukusuje sendvič z jejího otce .... Jedná se opravdu o strhující jízdu, která ani na okamžik nezpomalí a nemá hluché místo. Kniha se opravdu dobře čte. Ale co ten konec?!!! Kde je sakra ten třetí díl?!!!!!

Sabina335
19.02.2022

Kniha naprosto super, ale ten konec???? Jako otevřené konce moc nemusím, ale tohle je otevřené až až... Už teď chci další díl a vědět, jak to bude pokračovat!!! Jinak hádanky opět zaměstnaly hlavu nejen mojí, ale i manžela a na některé z nich jsme opět nedokázali přijít :D