Mrchožrout

Pro fanoušky Dextera a Hannibala Lectera je tu další temný hrdina, který se vám dostane pod kůži! Cestou ze školy se ztratí čtrnáctiletý chlapec. Jeho zoufalá matka obdrží žádost o výkupné. Hodiny tikají a policie nemá žádná vodítka. Proto na scénu vstupuje Timothy Blake, konzultant FBI, který dokáže rozlousknout i neřešitelné hádanky, ale za svoje služby požaduje zvláštní odměnu. Za každý život, který zachrání, jeden vezme, aby ukojil hlad, který jen tak tak drží na uzdě. Tentokrát je ale únosce natolik prohnaný, že je na něj možná krátký i Blake. A navíc Blakovi v FBI přidělili zvláštní agentku, kterou by si měl v jejím vlastním zájmu držet dál od těla. Nehledě k tomu, že za žádnou cenu nesmí dopustit, aby někdo odhalil jeho strašlivé tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/402591/mrchozrout-LFk-402591.jpg 4.461

Timothy Blake (1.)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Kalibr

Hangman (2018)

Kniha Mrchožrout

Erlif
předevčírem

Kniha má opravdu velmi nevšedního konzultanta FBI, to se nedá upřít. Vše se točí hlavně kolem něj, o vrahovi/padouchovi tu není nic. Nic čeho by se člověk mohl chytit, aby opravdu pochopil jeho jednání, nic z jeho pohledu. To mi v knize opravdu chybělo. Těžké napsat recenzi, aby člověk nespoileroval. Ono pak na konci vše dá smysl, dokonce mi "to" i došlo, ale přijde mi, že tato kniha má opravdu nevyužitý potenciál, přitom je to velká škoda. Autor asi sázel spíše na nechutnost místo, aby připravil kvalitní thriller. Byť děj krapet i zamotal, tak si úplně nejsem jistá, jestli se mi kniha líbila, rozhodně nebude patřit mezi ty, ke kterým se budu vracet.

Hell_Rihova

Po dlouhé době jsem četla knihu, která i pro mě byla v některých místech docela drsná, kdy jsem se pozastavila a říkala jsem si, jak tohle autor může vymyslet. Ale jo, k tomu příběhu mi to dost sedělo, užila jsem si ho, i když jsem se ze začátku musela začíst. Nakonec se z toho vyklubal docela dobrá thriller, kdy jsem do poslední chvíle napjatě čekala jak to dopadne. Doporučuji všem, kteří mají rádi drsnější příběhy, protože přesně tohle knížka nabízí.

Termina

Musím uznat že jsem byla příjemně překvapená hlavním hrdinou který dost vybočuje profilům klasických vyšetřovatelů a za to tedy dávám autorovi plusové bodíky.
Dalším obsahem jsem se lehce a svižně pročetla. Kniha byla zábavou na pár hodin.
Pokračování si ráda přečtu. Dík :)

jeani001

Páni!!! Tohle byla fakt jízda!
Takhle protikladné pocity jsem snad z hlavního hrdiny ještě nikdy neměla, na jednu stranu mě fascinoval, obdivovala jsem jeho genialitu a schopnosti, navíc byl sympaťák, ale na druhou stranu se mi hnusil, děsil mě, ale bylo mi ho vlastně i líto, každopádně potkat bych se s ním fakt nechtěla.
Doporučuji všem silnějším povahám!

Zumina

Kniha byla napínavá od začátku do konce a místy je opravdu nechutná a tím se liší od ostatních thrillerů. Určitě vřele doporučuji.

RADOST

Nadějná nová série s neobvyklým hlavním hrdinou. Svou jinakostí, tím, že je obětí svého těla a své přirozenosti, se nám zdá odpudivým, politování hodným i sympatickým zároveň. Je to zajímavě rozdáno, těším se na další díl.

Ceeca

Po dlouhé době kniha, která s mi líbila, příběh bavil, hlavní hrdina mě zaujal :D kanibal s policií dobrý námět. Kniha čtivá, příběh hezky plyne, závěr překvapivej

Sudin

Dávám hvězdu na víc za originálního hlavního "hrdinu", ale jinak mi příběh přišel takový průměrný. Wow efekt se u mně nekonal. Možná z toho bude v budoucnu úspěšný seriál.