lištička123 lištička123 komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Myslela jsem, že lepší než Smrtka Nimbus nemůže být. Ale může a byl. Skvělá série.

24.02.2021 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Knížka mě příjemně překvapila. Byla čtivá, děj odsýpal a během něj se stále odkrývaly nové informace. Důkaz toho, že si knížku můžou přečíst i starší čtenáři, než náctiletí. Pro mě skvělá oddechovka.

18.02.2021 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Opět Fitzek nezklamal, skvělý psychotriller.

04.02.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Knížka mě zklamala. Postavy mi nebyly sympatické, děj, no asi spíš styl vyprávění mi nesedl. Vydržela jsem, mám splněný další úkol výzvy.

29.01.2021 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

To bylo taaak sladké a romantické. Jednou za čas je ale potřeba i takové knížky. Zvlášť v dnešní době. Moc milá knížka.

27.01.2021 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Obsáhlejší, pomalejší, ale napínavé a stojí za přečtení. Přečtu si i další díly ze série.

17.01.2021 4 z 5

Nejmenuji se Miriam Nejmenuji se Miriam Majgull Axelsson

Musím přiznat, že jsem se ze začátku nemohla začíst, ale nevzdala jsem to a jsem ráda. Knížka stojí za přečtení. Příběh je zajímavě napsaný, Miriam se vrací ve vzpomínkách k tomu, kým je doopravdy, jakou cenu má její mlčení a popírání vlastní identity, k hrůzám koncentračních táborů, tolikrát popsaných a přesto v nás vzbuzujících tíseň, úzkost, zmar čehokoli dobrého,...

10.01.2021 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Skvělá kniha, chytla mě hned od začátku a až do konce nepustila. Těšila jsem se na ni a nezklamala.

03.01.2021 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Mě se první díl líbil. Měl napětí a napínavý konec. Určitě si přečtu i díly další.

30.12.2020 4 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Pro někoho možná zklamání, za mě moc povedené povídky. Hlavně ta poslední.

27.12.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvělá, musím mít i další díl:-)

24.12.2020 5 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Příběh, zápletka, vztahy, napětí - čtyřhvězdičkový thriller, který stojí za přečtení.

20.12.2020 4 z 5

Skleněný les Skleněný les Cynthia Swanson

Nevěděla jsem, co od knížky očekávat, když má celkem nízké hodnocení, ale příjemně mě překvapila. Dobře se četla, zaujala mě.

10.12.2020 4 z 5

Ukradené myšlenky Ukradené myšlenky Sabine Thiesler

Po dvou knížkách od této autorky jsem opět čekala výbornou knihu a ta bohužel nepřišla. Bylo to trochu zklamání. Jako by toto psal někdo jiný. Jak už tady někdo psal, i já si myslím, že téma se dalo zpracovat lépe. Je mi líto.

04.12.2020 1 z 5

Má temná Vanessa Má temná Vanessa Kate Elizabeth Russell

Výborná knížka, místy temná a emociální, smutná a nijak oddechová, ale dobře se četla. Doporučuji.

29.11.2020 5 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Myslím že povedený, drsný triller. Místy mě trochu štvala hlavní hrdinka, ale knížce to neubralo na zajímavosti. Doporučím spíš silnějším povahám.

24.11.2020 5 z 5

Osvobození Osvobození Imogen Kealey

Moc pěkná a zajímavá kniha, která stojí za přečtení. Nedávám plný počet, protože si myslím, že strop je ještě kousek výš.

19.11.2020 4 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Knížku jsem přečetla vlastně aby se neřeklo, ale popravdě mě moc nezaujala. Čekala jsem od ní víc.

15.11.2020 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nejsem úplně cílovka, takže jsem šla do knížky jako do pohádky a musím přiznat, že jsem byla příjemně překvapená. Ano, je to romanťárna, ale určitě si přečtu i další díly. Oddechovka za chvíli přečtená. A pro mladé holky určitě, pokud teda rády čtou, já ve svém okolí takovou nemám:-)))))

11.11.2020 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Skvělá. Od začátku do konce. Když už jsem myslela, že vím, tak to bylo všechno jinak. Nedošla jsem, kdo je únosce až do konce knihy a to mě baví.

08.11.2020 5 z 5