Hon na mrtvého ekniha

PŘED ROKEM bylo nalezeno tělo Alexe Townea. PŘED MĚSÍCEM ho jeho matka viděla na ulici. PŘED TÝDNEM David Raker souhlasil, že ho vypátrá. NYNÍ si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal. Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Pět let nato ho konečně našli… mrtvého ve vraku auta. David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, tenhle případ nechce vzít: nepochybuje o tom, že Alexovu matku jen přemohl žal a viděla to, co vidět chtěla. Jenže sám dobře ví, jak obtížné je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, a tak nakonec neochotně svolí. Čím hlouběji Raker do případu zabředá, tím palčivěji si uvědomuje, že Alex nebyl ani zdaleka tak nevinný, jak se jeho matka domnívala. V jeho minulosti je pohřbeno mnoho tajemství, která neměla nikdy spatřit světlo světa – a střeží je velmi, velmi nebezpeční lidé. Raker brzy zjistí, že člověka můžou potkat i mnohem horší věci než je smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375194/big_hon-na-mrtveho-Wjw-375194.jpg 41079

David Raker 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Mystery Press

Chasing the Dead, 2010

Kniha Hon na mrtvého

Turante
včera

Nebylo to vůbec špatné, hlavní hrdina byl moc sympatický. Dějové zvraty, vzpomínky na minulost, moc dobré. A hlavního padoucha jsem teda neuhodla. Určitě se pustím i do dalších dílů série ;)

ElizPetrova

Začátek příběhu vypadal docela slibně, místy měl pro mě až hororový podtón a byla jsem celkem i nadšená. Bohužel postupem času se vše rapidně zhoršilo, zamotávalo a příběh byl čím dál víc neuvěřitelnější. Hlavní hrdina zřejmě trpěl sebevražednými sklony, do všeho se vrhal nelogicky po hlavě, ale samozřejmě pokaždé se štěstím a téměř nadpřirozenými schopnostmi vyvázl. Motiv zločinu a výsledné rozuzlení příběhu byl už jen hřebíček do rakve. Každopádně autorovi dám ještě šanci, další díly by měly být kvalitnější, tak uvidíme.

ciaram

audiobook - velmi dobře načteno Igorem Barešem
Teď k ději. Přiznávám, že to mělo spád, pozorně jsem poslouchala od první kapitoly, David mě chytil na udičku, a autor vymyslel zajímavou zápletku. Příběh se postupně rozbaloval a na některé odpovědi jsem si musela počkat až do poslední kapitoly. A teď malý kámen úrazu - David měl opravdu, ale opravdu obří dávku štěstí. A až tak úplně nesouhlasím s řešením. Rozumím důvodům, které autor předestřel, ale pro mě to je za hranou. Prostě šedá zóna. Proto 4 hvězdy. Ale rozhodně půjdu i do dalšího dílu.

Arlienen

Toto je moje první kniha od autora a už teď vím, že je to vážně návyková četba. Knihu jsem měla přečtenou za necelý den. Nutilo mě to číst dál, jak to bylo napínavé.
David se mi jako postava líbil. Upřímně, jsem čekala, že se nedožije konce, protože si prošel dost ošklivými situacemi.....

gigi77

Tak tohle mě opravdu bavilo. Doporučuji.
* Celou sérii různě přeskakuji a tento díl čtu až jako 9-tý v řadě a vůbec to nebylo napřekážku. První jsem četla Zlomené srdce, kterým si mě autor získal hned na začátku.
* Je to čtivé a má to spád. Vůbec jsem takové téma nečekala, zcela mě to pohltilo a místy děsilo. Jedná se o organizovaný skupinový zločin, takže snaha odhalit jediného viníka v průběhu četby nemá význam.
* David se až na kůži zaplete do ďábelského programu a jako vždy úspěšně vyvázne zraněný nejen po fyzické stránce.
* Poněkud se mi zdá nepravděpodobné, že by Marie neměla byť jen nepatrné pochybnosti o manželovi.

Forrest

V minulosti jsem od autora četl knihu "Údolí mrtvých" a nebylo to špatné. Žádný zázrak, ale nikoli špatné. Ovšem Hon na mrtvého jsem v půlce odložil.
Pro mě dost nereálné situace a překombinovaný děj. Těžce jsem se knihou prokousával a tím i dost nudil. Ale mnohým se může líbit. Nic proti gustu ale proti např. panu Peteru Jamesovi nic-moc.

mi-380

Audiokniha: Igor Bareš nasazuje od první věty hrobový tón, tady se asi nedá očekávat občasné humorné odlehčení.
A opravdu ne, ani jednou. Autor svého novináře promění v úspěšného pátrače, ale to mu nestačí. Jeho vývoj pokračuje, přichází rodinná tragédie a David se transformuje do tvrdého chlapa, smrtelně nebezpečného, téměř supermana, co se ze všech nebezpečí vykroutí (a je jich jako ve třech akčních blockbusterech dohromady) a úvodní záhadná šaráda přechází do řádění srovnatelného s výbuchem supernovy.
65 % (aktuálně 1051 hodnotících s průměrem 80 %).

Na okamžik jsem se zahlédl v koupelnovém zrcadle a nelíbilo se mi, co za člověka z něj hledí. Ale věci se změnily. Já se změnil. Teď už jsem se nemohl vrátit k tomu jaký jsem byl dřív, o to se postarali.

Babo

Moje první kniha od T.Weavera a řekla bych,že se dalo. Sice jsem čekala jiné rozuzlení a nakonec šlo zase o psychopaty ,ale mělo to spád a to jsem potřebovala. Žádné moc přemýšlení,jen se nechat unášet dějem.