Osobní asistentka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Od prvního dne je osobní asistentce Miny Appletonové jasné, co se od ní čeká. Absolutní diskrétnost. Dvacet let je Christine oddaná služebnice a tichý svědek všeho, co se v Minině životě děje. Den za dnem, rok za rokem tu Christine byla, neviditelná – sledovala, poslouchala a veškerá tajemství udržovala v bezpečí. Místo odměny se ale dočká kruté nespravedlnosti. Ovšem tak vytrvalou ženu, jako je Christine, není radno podceňovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/419873/osobni-asistentka-eze-419873.jpg 4.210
Žánr
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Secretary, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Osobní asistentka

Přidat komentář
Babouš
23. ledna

Z nějakého zvráceného důvodu mě hrozně baví příběhy, kde se jedna postava mstí druhé a vymýšlí, co nejkrutějšího provést. Bohužel to ale autoři většinou hrozně brzo utnou, protože nechtějí mít za hlavního hrdinu totálního šílence, takže mě moc potěšilo, že v knize Osobní asistentka se toho autorka nebojí. Šílená je nejen postava sekretářky, která plánuje mstu na šéfové, ale ta šéfová má taky k normálnosti daleko. Takže vy si musíte vybrat, jestli budete fandit šílené psychopatce, která plánuje mstu, nebo arogantní mrše, která s lidmi zachází jak s hadrem na podlahu. Tohle si dejte!

Kočička911
23. ledna

Kniha se mi líbila.
Oddanost asistentky k zaměstnavatelce je až děsivá..
A povaha sobecké a sebestředné, přes mrtvoly jdoucí zaměstnavatelky ještě horší.
Mělo to spád, ale konec to zabil.
Za ten ta * dolů

lofasovec
21. ledna

Solidní a žánrově vyvážená neoliterární perspektiva, která je plná dosti neliberalistických a neostrukturální prvků. Vnucuje pomyšlení na syžetické a řemeslné cíle, nicméně ztrácí lineárně-stereostrategickou linku. Nelze proto hodnotit lépe.

peko
20. ledna

Osobní asistentka - Christine: schopná, výkonná, oddaná, diskrétní, dokonalá, pozorná, vytrvalá .. Pracovní i soukromý život své zaměstnavatelky Miny umí naplánovat perfektně, svůj život však zorganizovat neumí, nebo ano? Kniha mapuje skoro 20 let života jedné sekretářky u jednoho zaměstnavatele velké firmy. Sekretářky č. 1!!!
Doporučuji.

Ilona
19. ledna

Jedním slovem: fascinující. Knížka sama předesílá, že je
o osobní asistentce, která je schopná, schopná všeho..
Předesílá, naznačuje.. Ale skutečnost.. Tak ta je ještě schopnější. První knížka autorky Dokonalý cizinec mě bavila. Tato knížka byla skvělá.

Autor a jeho další knihy

Renée Knight
britská, 1959

Kniha Osobní asistentka je v

Právě čtených2x
Přečtených11x
Čtenářské výzvě17x
Knihotéce12x
Chystám se číst163x
Chci si koupit88x
dalších seznamech2x