Ukradené myšlenky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Muž nenávistně pozoruje spisovatelku Rinu Kramerovou během jejího autorského čtení. Každé její slovo v něm probouzí hněv. Oloupila ho, přivlastnila si jeho myšlenky. Už dlouho ji sleduje. Navštíví ji v jejím idylickém venkovském sídle v Toskánsku a ubytuje se u ní. Vydává se za neškodného rekreanta, ve skutečnosti je ale odhodlán ji zničit. Rina nemá tušení, co má ten podivný host za lubem. A když konečně pochopí, jaké nebezpečí jí hrozí, je už příliš pozdě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/402600/ukradene-myslenky-bat-402600.jpg 4.110
Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Kalibr
Orig. název:

Und draußen stirbt ein Vogel (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Ukradené myšlenky

Přidat komentář
ddkk
11. června

Přiznávám, že po Prokleté krvi jsem po téhle knize sáhla s velkým očekáváním. A nezklamala jsem se, kniha patří k těm lepším thrillerům, které u nás vycházejí. Téma je zajímavé a neotřelé, prostředí, v němž se autorka cítí jako doma (vlastně opravdu doma) je atraktivní, zápletka je promyšlená a rozuzlení překvapivé. Přesto mně něco málo do plného počtu chybělo, oproti Prokleté krvi jsem se při čtení bavila o trošku méně...takže za čtyři. Nicméně, kniha určitě stojí za přečtení.

alcerka
05. června

Jedním slovem - úžasné. Autorka má promyšlenou každou větu, rozhodně se nejedná o plytké čtení. V ději se objevuje docela dost postav, ale nebojte, nebudete se ztrácet ve jménech. Každá osoba dostává dostatek prostoru, abyste přesně věděli o koho se jedná.
A Manuel? To byl další z psychopatů, který mě svými mozkovými pochody neskutečně bavil.

mariva
31. května

Zajímavý námět, chvílemi jsem sice nechápala některé vedlejší příhody, ale nakonec se vše propojilo a závěr byl docela dramatický.

Verr644
12. května

Ma oblibena autorka, ani kniha Ukradene myslenky nezklamala.


Autor a jeho další knihy

Sabine Thiesler

Sabine Thiesler
německá, 1957

Kniha Ukradené myšlenky je:

v Právě čtených1x
v Přečtených10x
v Knihotéce33x
v Chystám se číst60x
v Chci si koupit23x