První, která zemře

Jedné horké letní noci spadne mladá žena ze střechy a zemře. Na tichou ulici je přivolána vyšetřovatelka Alex Kingová. Oběti Keiře Northové bylo dvacet let, byla šťastná a bezstarostná. Její smrt vypadá jako nehoda, ale na koberci je rozbité sklo a svědek zaslechl hádku. Je možné, že ji chtěl někdo zabít? Keiřini přátelé se nezdají tak nápomocní, jak by Alex čekala, a pitva odhalí, že Keira skrývala tajemství: byla v pátém měsíci těhotenství. Alexův tým brzy pochopí, že všichni Keiřini nejbližší přátelé mají tajemství, za jehož uchování by byli jistí lidé schopní i zabít. Jakmile si Alex uvědomí, že Keira by mohla být jen první obětí na dlouhém seznamu, její vodítka ji zavedou k vlastnímu prahu. Alex se musí potýkat se svými démony - dokáže chytit vraha, než zemře někdo další?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417233/big_prvni-ktera-zemre-Jtk-417233.jpg 4177

Detektivové Kingová a Laneová 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: , Omega

The First One To Die, 2017

Kniha První, která zemře

Jani23

Kniha se mi líbila. Četla se velmi dobře.

lalaserka

Tahle kniha se mi líbila víc než ta předchozí. Byla napínavější, nezůstalo jen u jedné vraždy , krátké kapitoly měly svůj spád. Posledních pár kapitol jsem měla rychle předčtených a teď se vrhu na děti ohně.

SimonaP
26.12.2021

Knížka byla čtivá, to ano, ale tolik narušených lidí pohromadě byla opravdu velká náhoda.

IvaDek
15.10.2021

Já teda nevím, ale tohle pro mě rozhodně není thriller, který neodložím. Odložila jsem několikrát, ale protože jsem asi masochista, dočetla jsem ji. Dokonce bych to ani nenazvala thrillerem. Kniha je pro mě těžce podprůměrná a absolutně nesplnila očekávání.

Dandulka
10.10.2021

Skvela zapletka,moc me to bavilo. Dopoeucuji.

Arlienen
06.08.2021

První, která zemře je rozhodně lepší kniha, než byl první díl. Tato kniha se mi četla mnohem lépe a nebylo to pro mě takové utrpení. Proto dávám 3,5 *.

Ira13
27.04.2021

Čteno hned po knize Dívky ve vodě. Rozhodně bych to nenazvala : Thriler , který neodložíte, jak je uvedeno na obalu. Ale na druhou stranu měla kniha spád. Výhoda jsou krátké kapitoly a měla jsem ji rychle přečtenou. Zvlášť posledních - asi 70 stran . jsem přečetla tryskem. A šup na Děti ohně

Alena129
13.04.2021

Kniha se četla velice dobře. Krátké kapitoly měly svůj spád. Dokonce neskončilo pouze u jedné vraždy a napětí bylo také. Samozřejmě jsem začala úplně blbě číst druhý díl, tak jen doufám, že na sebe knihy nějak moc nenavazují. Každopádně další dva díly objednány.