lištička123 lištička123 komentáře u knih

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Za mě hodně dobrá knížka. Příběh s napínavým dějem od začátku do konce. Moc hezky se četla. Těším se i na další knížky od této autorky.

21.04.2019 5 z 5

Dni opustenia Dni opustenia Elena Ferrante

Elenu Ferrante a její knížky mám moc ráda a vím, že má svůj osobitý styl, ale za mě byla toto nejslabší knížka. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale víc ji už asi číst nebudu. Škoda.

16.04.2019 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Za sebe mohu říct, že tato knížka je jedna z nejhezčích, které jsem četla. Poutavý příběh, napínavý a smutný až do konce. Osudy tří lidí, které se prolnou, to smutno, strach a beznaděj za druhé světové války. Prostě skvěle napsaná kniha. Můžu jen doporučit.

14.04.2019 5 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Po novince Balíček jsem sáhla po knížce od tohoto autora se starším datem vydání. I když se mi zdál děj místy docela zamotaný a chvilkama (hlavně ze začátku) jsem se ztrácela, knížka mě zaujala. Námět byl zajímavý a děj napínavý až do konce, stejně jako u Balíčku. Za mě super!!!

09.04.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Zajímavě a čtivě napsaná kniha. Jsem ráda, že jsem se k jejímu přečtení konečně dostala. Pravda, místy jsem musela knížku odložit, protože toho lidského utrpení bylo na mě trochu moc, ale za mě opravdu super. Kdy z nás by v dnešní době, a které z našich dětí, by něco takového snesl a vydržel?

05.04.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knížka se mi hezky se četla. Vyhovovaly mi krátké kapitoly a střídání se obou žen ve vyprávění. Přesto jsem asi očekávala něco ještě víc a ani konec nebyl nijak výrazný. Za mě asi takový lepší průměr, i když vím, že názory jsou velmi subjektivní a liší se.

02.04.2019 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Knížka byla skvělá. Svižná, čtivá napínavá. Moc hezky se mě četla. Asi by se dalo říct, že za mě lepší než Hana. Teď už se těším na Hotýlek:-)

27.03.2019 5 z 5

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

Jak tady už někdo napsal. Knížka nebyla špatná, hezky se četla, byla odpočinková. Na mě trošku více romantiky,ale ráda jsem si ji přečetla. Takový relax mezi mými oblíbenými trillery.

20.03.2019 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Na doporučení můj první Chris Carter. Jsem nadšená, děkuji Irenko, jestli si přečteš tento komentář.
Svižný, rychlý triller. Žádné zbytečnosti. Skvělé čtení. Těším se na další.

17.03.2019 5 z 5

A co kdyby to bylo jinak? A co kdyby to bylo jinak? Laura Barnett

Knížka se mi moc líbila. Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli budu stíhat udržet pozornost tří linek, tří verzí příběhu, ale nebyl to zase takový problém. Bylo sympatické sledovat postavy příběhů a to, jak se vyrovnávaly postupně s různými generačními problémy, které jsou reálné a nám čtenářům blízké. Mám na knížkách ráda i to, že jejich děj se neodehrává pouze v jednom časovém období, ale děj je rozprostřen do několika desítek let a já mohu sledovat postavy a jejich vývoj za delší časové období.

12.03.2019 3 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Knížka mě mile překvapila. Je čtivá a nabízí člověku zamyslet se nad tím, jak žije, jaký je smysl jeho života, jaké jsou jeho hodnoty,...

01.03.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Bezva pohodová knížka, Hartla mám moc ráda.

14.02.2019 4 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Brown nezklamal, super knížka od začátku do konce.

14.02.2019 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Stejně tak, jak už to tady někdo napsal, na knížku jsem se moc těšila, přečetla jse, ale žádná velká sláva.

14.02.2019 3 z 5

Mělo to smysl?! Mělo to smysl?! David Menasche

Perfektní kniha, čte se sama. Určitě patří mezi ty, po kterých sáhnu ještě jednou. Hlavní hrdina mi je příkladem jak učitelce, tak člověku.

24.03.2016 5 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Velice hezky psaný příbě. Vyvolává v člověku spoustu otázek o jeho vlastním životě. Moc se mi líbila.

30.06.2015 5 z 5

Paříž - Má zhouba a láska Paříž - Má zhouba a láska Rosecrans Baldwin

Ráda bych napsala něco jiného, ale ani mě nijak nenadchla.

29.04.2015 1 z 5

To nejdůležitější v životě To nejdůležitější v životě Hal Urban

Pro mě vynikající knížka. Hezky se čte. Plná zajímavých postřehů ze života. Všem doporučuji.

06.04.2015 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Knížku mám právě rozečtenou a moc se mi líbí. Ze začátku mě odrazoval rozsah. Obal knihy je opravdu hezký.

01.04.2015

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Výborná knížka, četla jsem ji dvakrát. Dokáže čtenáře zastavit a zamyslet se nad svými postoji, hodnotami, nad svým životem.

01.04.2015 5 z 5