Zlomení andělé

Příběh tří lidí, tří ztrápených duší v nacistické Nové Evropě. Dívka v lodžském ghettu se snaží přežít a získat šanci i pro svou rodinu… Mladá Rumunka je umístěna do Říše pro své modré oči a blonďaté vlasy, aby si na ní všichni vyzkoušeli arizaci v praxi A jeden nacistický doktor zjišťuje, co všechno se páchá ve jménu vědy… Každý z nich má své bolesti a děsy. Každý z nich se musí porvat s osudem o budoucnost a prostou naději....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/370871/zlomeni-andele-ZLZ-370871.jpg 4.6381
Romány, Pro ženy, Historie
Vydáno:, Knižní klub

Broken Angels (2016)

Kniha Zlomení andělé

Něňajs
předevčírem

Krásně napsáno, Jedním dechem přečteno.

lydieh

Koupila jsem bez velkého očekávání v "Levných knihách" a tak nějak i kniha celkově vyzněla. Dobrý emotivní příběh, již mnohokrát popsané prostředí a doba, ale ne vždy uvěřitelné jednání hrdinů a zcela předvídatelné konec...

Andrea81

Každá válka je krutá, hrozná, odporná. Lidstvo je nepoučitelné, kvůli moci, politice nebo náboženství je schopno strašných zvěrstev. Kniha je smutná, ale plná síly a odhodlání něco změnit, přežít, nevzdávat se.

kalinka99

Kniha, která mě po dlouhé době chytla za srdce. Smutné tři příběhy osob navzájem propojené během války. Nedovedu si představit být na jejich místě. Především být silná jako Matilda. Odvážná jako Elsa v ghettu nebo Willem, co odporuje nacistickému režimu.

ZVymetalova

Krasny pribeh z valecneho obdobi.

Ticiana

Tři různé příběhy plné bolesti, ale hlavne naděje a odhodlání postavit se svému osudu. Dej ubíhá a ano některé pasáže jsou hodně drsné, ale bohužel to k válce patří. Za mne doporučení si přečíst.

cecetka

Tahle kniha se mi libila. Pribeh sice nebyl moc pravdepodobny, ale zaver hodne emotivne napsany. Ten me dostal, i slza ukapla. Predevsim za zaver davam 5*

1Booklover

Jedná se o nádhernou a velice smutnou knihu, pojednávající o událostech za Druhé světové války. Elsi, Willema a Matildu si zamilujete. Nic z toho, co si museli prožít Vás jistě nenechá chladnými. Že zlomených andělů se stanou tři duše, které hledají lásku.
Knihu bylo jen těžké odložit a takový konec jsem opravdu nečekala (v dobrém slova smyslu). Byl dotažený až do konce a po přečtení knihy pouze sedíte a říkáte si, jak je možné, že se něco takového opravdu dělo.
Nádherná kniha, dokonce jedna z nejlepších, které jsem kdy četla.