lištička123 lištička123 komentáře u knih

Mé nepálské trable Mé nepálské trable Michaela Gautam

Knížka je neméně příjemným pokračováním nepálských lásek. Opět plná života, pomoci, lásky ke druhým. Stojí za přečtení.

20.09.2019 5 z 5

Pařížská manželka Pařížská manželka Paula McLain

Knížka určitě stojí za přečtení. Je zajímavé podívat se do jiné doby, na lidi, kteří žili úplně jiným stylem života. Nakouknou do prvního manželství E. Hemingwaye.

08.09.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Knížka se četla dobře, byla zajímavá, přesto jsem možná čekala víc. Konec byl podle mě trošku přitažený za vlasy a za přečtení to stálo.

01.09.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Musím bohužel napsat, že tato knížka mě vůbec nebavila.Dávala jsem jí šanci do poloviny, ale nic. Pak jsem ji prelistovala, abych se dobrala konce, ale za mě opravdu slabé.

27.08.2019 2 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knížka se mi líbila moc, stejně jak Vyhnání..Velice zajímavé téma. Kníka, která má hezký příběh a ještě se dozvíte spoustu nových informací.

26.08.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Knížka byla skvělá. Ještě jsem od autorky žádnou nečetla,tak nemohu porovnat, ale tato byla super. Od druhé poloviny jsem se nemohla odtrhnout. Napínavá, přesně podle mých představ.

21.08.2019 5 z 5

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Knížka se mi moc líbila. A i když nejsem žádný hnidopich, těch chyb tam bylo opavdu hodně.

19.08.2019 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Knížka se mi líbila. Byla napínavá, čtivá,.... Od této autorky jsem jetě žádnou knihu nečetla, ale určitě to napravím.

13.08.2019 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Přes některé negativní komentáře jsem si knížku přečetla a musím říct, že se mi líbila. Četla se mi dobře, byla napínavá, prostě splnila moje očekávání.

04.08.2019 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Taková jednodenní chuťovka na oddych. Je sice pro mladší ročníky, ale přesto pěkně napsaná, hezký, sladký, romantický příběh.

01.08.2019 4 z 5

Hodně silná knížka, která rozhodně stojí za přečtení. Mě jedním dechem přečíst nešla, ale moc se mi líbila.

01.08.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Stejně jako kniha Za zavřenými dveřmi i tato se mi moc líbila. Podle některých komentářů jsem čekala, že bude slabší, a i když jsem téměř od začátku věděla, kdo má ruce namočené ve spatnostech, i přes to se mi pěkně četla, byla napínavá a líbila se mi.

29.07.2019 5 z 5

Alex Alex Pierre Lemaitre

Knížku jsme si koupila v podstatě za pár kaček, a nevím, proč jsem k ní tak i přistupovala. Oprvdu mě překvapila. Opravdu pěkná, napínavá, místy drsná detektivka. Styl psaní trošku jiný, než jsem asi zvyklá,alevůbec mi to nevadilo. Stojí za přečtení.

24.07.2019 5 z 5

Zajímavé čtení. Smrt lidí,která zůstane navždy záhadou. Každý si může vybrat, jakým způsobem mohli účastníci této expedice zemřít. Knížka určitě stojí za přečtení.

19.07.2019 5 z 5

Rok ve světě Rok ve světě Frances Mayes

Knížka plná cestování, zajímavých zemí, receptů. Společně s mapou a vyhledávačem na internetu jsem pomalu cestovala s autorkou. Hezky a čtivě napsané.

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Knížky od této autorky se moc hezky čtou, ani tato není výjimka. Jsou to vždycky velmi silné příběhy, na kterými pak ještě většinou nějaký čas přemýšlím.

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Skvělá série, moc se mi líbila. Mám ráda knihy Elleny Ferrante. Řešení ženských otázek, přátelství, rodinných vztahů,...

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Svělá kniha.

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Knížka se mi líbila, i když tentokrát musím říct, že film byl zajímavější.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knížky od Hana Mrnštajnové mám moc ráda. Stejně jako ostatní byla Hana velmi silnou knihou, o to víc, že se hlavní část odehrávala za 2. sv. války.