V údolí lišek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co když tvůj únosce beze stopy zmizí a nikdo neví, kde jsi? Nádherný letní den, osamělé parkoviště uprostřed polí a luk. Vanessa Willardová čeká na svého muže, který se šel projít se psem. Ponořená do myšlenek si nevšimne auta, které se blíží. Když se jí zmocní nepříjemný pocit, je už pozdě. Objeví se neznámý člověk, přemůže ji, omámí a odvleče. Zavřenou v bedně, v níž je jen voda a jídlo na týden, ji ukryje v jeskyni. Avšak dřív, než pachatel stačí požadovat po jejím manželovi výkupné, je zatčen za jiný delikt. A unesenou ženu ponechá jejímu osudu......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222585/v-udoli-lisek-JTK-222585.jpg 4.2428
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Im Tal des Fuchses, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (130)

Kniha V údolí lišek

Přidat komentář
Owain
předevčírem

Tohle bylo moc dobrý. Ikdyž je hlavní hrdina záporák, tak mi ho bylo sem tam líto. Určitě přečtu zase někdy.

Awča
19. října

Brilantně napsaná kniha!
Jedná se o více příběhů, čtenář je udržován v napětí, jednak jak příběhy dopadnou, jednak kde se vlastně protnou.
Nemohla jsem se odtrhnout, četla jsem ve zběsilém tempu téměř až do rána.


Hell_Rihova
22. srpna

Příběh byl hodně zajímavý, i když v něm byla místa, která bych proškrtala. Kniha se mi četla dobře. Zase trochu jiný pohled, než na jaký jsme zvyklý, protože pachatele známe od začátku a postupně se dozvídáme jiné skutečnosti.

LaCoccinelle
01. srpna

Super čtení, nešlo se odtrhnout. Napínavé, zajímavé. Určitě si od autorky přečtu další knihy, její styl psaní mi sedí.

HaHa11
24. července

Čtení na dovolenou, k vodě, na cestu. Zajímavá zápletka, postavy, které nejsou čitelné po několika stránkách, poměrně malý okruh podezřelých, a musím říci, že jsem si tak od poloviny knížky lámala hlavu, kdo ze zúčastněných to může být?! Nepřišla jsem na to. Rozuzlení překvapivé, ne však krkolomné. Nezbytná dávka akčních scén na závěrečných stránkách logicky vyplývala z děje. Vše jak má být, a tak dávám za čtyři hvězdy. Tu pátou si nechávám pro knížky, o kterých budu přeci jenom přemýšlet trochu déle.

marta4697
24. července

Moc dobře se to četlo, napínavé od začátku do konce.

Bee240
21. července

Dnes jsem dočetla 24 knihu tohoto roku a musím říct že to bylo zajímavé a napínavé čtení. Trvalo mi to sice delší dobu, ale to jen kvůli času. Kniha začíná zoufalím pokusem "malého" zločince Ryana získat peníze pro lichváře a to únosem ženy kvůli výkupnému... Postupem času se vše komplikuje a když po letech opět stejným způsobem zmizí další žena kniha nabírá obrátky. Při čtení jsem byla napjatá a zvědavá jak to celé dopadne a co se stalo. Odhalení a rozpletení mě velmi šokovalo a nikdy by mě to nenapadlo. Knihu mohu doporučit každému kdo má rád napětí až do konce. Tato kniha byla mé první setkání s touto autorkou a rozhodně ne poslední.

85098211
27. června

Výborná kniha od první do poslední stránky. Má všechny ingredience, které má příběh tohoto typu mít - nechybí zde napětí, zajímavá zápletka a uvěřitelné postavy i jejich jednání, protože tohle všechno by se klidně mohlo odehrát i ve skutečnosti. Ryan mne svou zbabělostí a nerozhodností neskutečně štval, Matthew mi byl sympatický a soucítila jsem s ním, Jenna celkem ušla - a také na ostatní jsem si vytvořila určitý názor a získala k nim buď náklonnost nebo naopak antipatii. Rozuzlení případu bylo překvapivé - alespoň pro mne ;-). A také hodně smutné, bohužel. Autorčin styl psaní se mi líbí, proto se určitě časem zase po nějaké její knize poohlédnu. Zde dávám s přehledem plný počet a knihu doporučuji.

1

Doporučujeme

Lovci hlav
Lovci hlav
Dům u kanálu
Dům u kanálu
Kazatel
Kazatel
Na Věrnosti
Na Věrnosti