lištička123 lištička123 komentáře u knih

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Opět skvělá knížka. A ten konec? Budu se tím víc těšit na další, která má na podzim vyjít.

07.04.2020 5 z 5

Všechny sny světa Všechny sny světa Theresa Révay

Tento druhý díl se mi líbil stejně tak moc jako Bílá vlčice. Skvělé pokračování příběhu Xeňi, její rodiny a přátel tentokrát v poválečném období. Opravdu stojí za přečtení.

05.04.2020 5 z 5

Bílá vlčice Bílá vlčice Theresa Révay

Musím říct, že mě knížka velice mile překvapila. Čtivě psaný příběh. Opravdu moc pěkná kniha.

02.04.2020 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Takový průměr, stejně jako všechny od paní Třeštíkové. Hvězdičky dávám za to,že byla humorná, dobře se četla, z kraje, kde žiji, ale jinak.....prostě průměrná kniha.

27.03.2020 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Dobře napsaná kniha. Děj sice trochu zvrhlý, místy sice trochu přitažené za vlasy, přesto stojí za přečtení.

24.03.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Skvělá knížka, zábavná. Pohodovka, kterou rozhodně doporučuji.

21.03.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Knížka zajímavá, napínavá (hlavně poslední třetina), čtivá. Líbila se mi forma psaní, styl. Vážně stojí za to.

16.03.2020 5 z 5

Zlodějka mýho táty Zlodějka mýho táty Petra Hůlová

Knížka mě dost zklamala. Vůbec mě nebavila. Čekala jsem něco jiného.

12.03.2020 1 z 5

Marlene Marlene Hanni Münzer

Co čtenář, to názor. Mě se knížka přes malé hodnocení moc líbila. Stejně jako Medová smrt.

12.03.2020 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

U tohoto autora je to opravdu sázka na jistotu. Skvělá knížka. Čtivá, napínavá, super.

07.03.2020 5 z 5

Holčička, kterou tam nechali Holčička, kterou tam nechali Roxanne Veletzos

Knížka se mi moc líbila. Příběh vystavěný na pravdivém základu, příjemný styl, kterým byla knížka napsaná, to že je zachyceno nejen období 2. sv. války, ale také poválečné období a nástup komunismu - všechno to pro mě splnilo má očekávání. Stojí za přečtení.

28.02.2020 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Čtivá knížka, bavila mě, ale...….ten konec. Asi jsem čekala přece jenom něco víc. Hvězdičky jsou hlavně za to , že se knížka dobře četla.

24.02.2020 4 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Zajímavě napsaná knížka, popravdě mě moc nebavila. Všechny tři hlavní postavy mi byly nesympatické, prostě už bych si ji asi nevybrala. Každému se ale líbí něco jiného a já to respektuji.

20.02.2020 2 z 5

Klíč k Rebece Klíč k Rebece Ken Follett

Mám ráda Folleta a jeho knihy, ale špionážní román mě úplně nesedl. Přesto za přečtení stojí. Příběh je zajímavý.

18.02.2020 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Autor, který nezklame, sázka na jistotu. Skvělá kniha.

14.02.2020 5 z 5

Účetní z Osvětimi: Vina Oskara Gröninga Účetní z Osvětimi: Vina Oskara Gröninga Reiner Engelmann

Zajímavá knížka, která rozhodně stojí za přečtení.

05.02.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Jeden z lepších trillerů, které jsem četla. Začátek mě popravdě trošku štval, nebyla mě sympatická ani jedna z hrdinek, ale po první třetině se děj rozjel a knížka mě začala bavit.

03.02.2020 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Nechci říct, že by knížka byla špatná, ale děj se zbytečně vlekl. Konec to potom trochu vylepšil, ale četla jsem i lepší trillery.

25.01.2020 3 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Vzhledem k tomu, že jsem tuto knihu ještě nečetla, netušila jsem, na co se mám připravit. Bylo to hodně náročné čtení, co do obsahu. Tím spíš, když máte doma puberťáky. Ale nakonec jsem to dala.

16.01.2020 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Moje první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Určitě mě nalákala na jeho další. Kdyby bylo možné, dala se přečíst na jeden zátah. Napínavá odzačátku do konce.

12.01.2020 5 z 5