Spasitel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šestý díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Píše se srpen 1991. Na letním táboře Armády spásy je znásilněna čtrnáctiletá dívka. O 12 let později… v Oslu panuje nejen adventní atmosféra, ale také největší mráz za posledních čtyřiadvacet let. Armáda spásy pořádá na náměstí bratří Egerových tradiční předvánoční pouliční koncerty a rozdává z velkého kotle polévku potřebným. 16. prosince v podvečer se do zvuků hudby ozve výstřel. Voják stojící u kotle s polévkou padá mrtev k zemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109233/big_harry-hole-spasitel-NZK-109233.jpg 4.53046
Série:

Harry Hole 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kniha Zlín
Originální název:

Frelseren, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (446)

Kniha Spasitel

ropo
14. srpna

Pecka, k tomu není co dál psát. Jdu na další díl.

Ay.Le
12. srpna

Není nad to, když na konci všechny ty zdánlivě nesouvisející příběhy do sebe tak dokonale zapadnou... Super! Tenhle díl mě opravdu hodně bavil.


Aya81
06. srpna

Díl od dílu je to lepší. Zápletka skvělá a Harry mne baví a v tomto dílu mne těšil i svým chováním v osobním životě. Že by dospíval..?

Hakate
23. července

Další ze skvělých případů HH, který nás tentokrát nechá nahlídnout do zákulisí armády spásy. Vánočního Osla a zavítáme i na skok do Chorvatska. Celá zapletka je zašmodrchaná spleť několika dějových linii, zahalená tajemstvím, napětím, tajemnem, kterou pomalinku rozmotáváme. V tomto případě je nutné rozmotávat opravdu pečlivě, aby se dějové linky narovnaly a neutekla nám žádná maličkost. Pokud postřehneme všechny tyto detaily, výsledek je opravdu bravurní a další skvělé dílo, které nelze hodnotit jinak než plnými počty..

Thamilka
11. července

Knihu jsem si vybrala podle recenzí. Musím říct, že snad půl knížky mě vůbec nebavilo, dokonce jsem přemýšlela, že ji zavřu a nedočtu, strašná nuda... pak se to trochu rozjelo, ale stejně jsem se nemohla dočkat, až bude konec...

Bettinka
24. června

Za mě jednoznačně nejlepší z celé série.

Hobo
13. května

Po první přečtené knize budu nesporně vyhlížet i další.

Briv
06. května

Pro začátek musím konstatovat, že o trochu více mně bavil a zaujal Pentagram a byla jsem z něj tak nadšená, že jsem okamžitě musela pokračovat dalším dílem. Takže v tomto případě trochu menší zklamání, ale už jsem si zvykla, že to tak u knih na pokračování bývá. Děj mně ale i tak bavil, takže jsem to samozřejmě hned zhltla :)

1 ...