lištička123 Online lištička123 komentáře u knih

Stejně jako první díl, byl i druhý super. Fandím Martinu Selnerovi. Jeho práce, nebo možná spíš poslání, není určitě vždycky jenom o vtipných zážitcích. Knížky jsou skvělé jednohubky.

16.08.2020 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Knížka byla zajímavá, dobře se četla, nejvíc mě zaujala nejspíš první povídka.

12.08.2020 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Popravdě jsem se zezačátku nemohla začíst a trochu mě vadila sovětská komunistická politika. Ale po jedné třetině mě kniha vzala a nepustila až dokonce. Skvělá.

08.08.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

První polovina mě úplně nezaujala, druhá to trošku vylepšila a čtvrtou hvězdičku jsem dala za mírně překvapivý závěr. Celkově pro mě průměrný triller.

04.08.2020 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nebyla jsem si úplně jistá, jestli jsem cílová skupina čtenářů Smrtky, ale přesto jsem do ní šla a bylo to super čtení. Samotný příběh, svět, ve kterém se příběh odehrává,.... Knížka mě vzala od začátku a už nepustila. Těším se na čtení druhého dílu, protože si ho ujít určitě nenechám.

02.08.2020 5 z 5

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Výborná knížka. Pravda není to právě oddechovka a obsah je místy hodně smutný. Je to knížka, která má vážně hloubku.

27.07.2020 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Já hodnotím 5hvězdičkami, mě se knížka líbila moc. Zaujala mě od začátku a napínavá byla až do konce. Na to, že má více stran, na krimi, nebyla tam žádná zbytečná místa. Opravdu stojí za přečtení.

25.07.2020 5 z 5

Příležitostné nápady Příležitostné nápady Elena Ferrante

Tuto autorku miluju, mám přečteno vše, co vyšlo vu nás i na Slovensku a touto sbírkou úvah, postřehů mě opět nezklamala.

22.07.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Chtěla bych o této knížce říct něco více pozitivního, ale čekala jsem víc. Chtěla jsem ji i odložit a nedočíst, ale dala jsem jí šanci. První půlka byla celkem nudná, konec to malinko vylepšil.

21.07.2020 2 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Pěkné, nenáročné, romantické čtení na léto. Líbila se mi.

17.07.2020 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sázka na jistotu, že kniha bude výborná. Tento autor mě zatím nezklamal. I sedmý díl v řadě byl super. Zatím asi snad nejlepší.

15.07.2020 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Výborná knížka, opravdu skvělý zážitek.

13.07.2020 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Tak toto bylo mnohem lepší než Trhlina, super kniha pro ty, kdo se rádi bojí, protože u této jsem měla fakt strach.

08.07.2020 5 z 5

Vařila jsem pro Picassa Vařila jsem pro Picassa Camille Aubray

Kniha mě moc mile překvapila. Našla jsem v ní přesně to, co bylo napsáno na přední straně obalu: láska,jídlo, umění, Provence a čtivý příběh.

05.07.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Děj sice trošku zamotaný, ale mě se knížka líbila.

30.06.2020 4 z 5

I přes celkem nízké hodnocení na databázi, já hodnotím 5hvězdičkami. Mě se knížka líbila moc. Určitě si ji ještě někdy přečtu.

27.06.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Knížka pro mě byla stejně jako Heřmánkové údolí skvělou oddechovkou. A velice milou.

23.06.2020 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

I když obsáhlá, přesto skvělá knížka, plná napětí.

21.06.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

To bylo super. Pro mě nejlepší knížka této autorky. Silný příběh.

18.06.2020 5 z 5

Krvavý Bronx Krvavý Bronx Petra Soukupová

Zajímavá knížka, většina povídek se mi líbila. Určitě stojí za přečtení.

14.06.2020 4 z 5