Strach

Vyhorený tridsiatnik sa po rokoch vracia do prímestskej štvrte na úpätí hory ukrývajúcej mrazivé tajomstvo – vo výnimočne studených zimách sa tam strácajú deti. Spolu s bývalou láskou a kamarátmi musí čeliť nielen zlomyseľnej sile, ale aj tieňom vlastnej minulosti. Všetky pády a sklamania, ktoré dovtedy zažil, sú ničím oproti peklu striehnucemu na miestach, kde vyrastal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223435/big_strach-sJR-223435.jpg 3.91135

Kniha Strach

suiteki

Z knihy mám rozporuplné pocity, čekala jsem něco jako Tmu, jen s lepším koncem. I když příběh nebyl žádné terno, chvilkami ujetý, strach se také nedostavil, tak na knížkách od Kariky je prostě něco, co mě baví, to něco je styl psaní, on dokáže napsat příběh bez nějaké větší zápletky a přesto je to čtivé a nenudí.
Tak a k tomu konci? Já se na ten konec tak těšila a myslela jsem si, že mi spadne brada ( i podle recenzí) ale zase,....proč?? Ten konec byl úděsný a nic mi neobjasnil. Tak snad příště, ještě mi zbývá přečíst Smršť a Na smrt.

Nunynka

Tak u téhle knížky vůbec nevím co mám napsat za komentář. Ani nevím jak ji hodnotit. Převážně čtu detektivky a horory nejsou moc můj žánr,ale musím přiznat,že kniha mě každopádně zaujala. A konec,tak ten byl fakt ale brutálně překvapivý. Dokonce se mi o knížce i zdálo,takže se mi vlastně hodně dostala pod kůži.

viweb

To byla jízda.... Zajímavý příběh pokládání reality a fikce a konec mne překvapil nejvice. Čekala jsem cokoli ale tohle teda ne. Doporučuji přečíst. A ano ztotožňuji se s názorem že určitě nečíst před spaním nebo v noci.

RadekN63

Kniha se četla skvěle, po Trhlině další skvělá kniha od tohoto autora. Příběh byl velmi napínavý, děsivý, až docela mrazivý, ale zárověň se nedalo od knihy odtrhnout. V závěru ve mě dokonce autor vyvolal pochmurné myšlenky a pocity, s kterými napínavou atmosférou pokračoval i po zavření. - Knihu doporučuji

Raddkaa

Kniha "Strach" je mysteriózní thriller a naprosto souhlasím. Autor se nechal inspirovat knihou To od Stephena Kinga. Kniha je velice napínavá, děsivá a závěr byl zajímavý a překvapivý. V mrazivých zimách mizí malé děti, někdo je unáší, zabíjí a zotročuje jako neživé pomocníky pro jejich další lov. Autor také v knize zmiňuje proslulou Djatlovovu výpravu na Ural v lednu 1959. Kniha má od začátku až do konce velmi dobře vykreslenou ponurou atmosféru zasazenou do slovenských hor. Z některých scén mi opravdu běhal mráz po zádech. V knize byly také nechutnosti, ale nebylo jich zbytečně moc. Kniha je skvělá a rozhodně doporučuji pro všechny, kteří mají rádi mysteriózní thrillery.

Kami.Hacken

Hrůzné, opravdu vydařený příběh. Každý si nese nějaký svůj strach, strašidelný zážitek z dětství a zde se autorovi povedlo to vyústit v neskutečně napjatý příběh... Doporučuji

iv.ča

Skvěle napsaný příběh, plný napětí. Výborně se mi četla, nejdříve jsem si myslela, že to bude nějaká blbost s UFO, ale příběh mě mile vtáhl do děje a líbil se mi.

Nazli

Trochu něco jiného než Trhlina a připodobnění ke Králi žánru na sebe nenechá dlouho čekat. Přesto mě Strach mile překvapil. Sice mi chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale děj byl mrazivý jako počasí příběhu. Konec mě trochu dostal jako u zmiňované Trhliny.

Trhlina
Trhlina