Hanina61

Profil

Poslat zprávu

Hanka (žena) · Jihočeský kraj · statistiky

Aktivní:včera v 18:33·poprvé 10.07.2015
Body:755
Palce: 1 430 za komentáře ·968 ostatním
Hodnocení v bazaru: 30/0
Knihovny:Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích (České Budějovice)
Městská knihovna Tábor (Tábor)

Kdo jsem

Jedno malé děvčátko z Moravy, co ve mně pořád žije... někdy si spolu povídáme, chodíme ruku v ruce na procházky... číst začalo hned, jak se naučilo písmenka... :-)

To je ten, co mi sem chodí každý den (a nejenom on) a utvrzuje mě v lásce k přírodě a všem jejím bytostem...

Čtu ráda, čtu od dětství, čtu skoro pořád a všude, a budu číst, dokud to půjde. Knihy miluju, nedovedu si bez nich život představit a bez knížky v batohu, kabelce či kapse mě skoro nepotkáte. Taky mám vždycky rozečtených několik knížek najednou. :-) A sním o tom, že jednou sama napíšu knížku pohádek pro děti, zatím je jen nosím v hlavě .:-)

"Na čtení je něco, co vás vynese mimo hranice prostoru a času, osvobodí vás od omezení společenských vazeb a umožní vám uniknout. Ať se na stránkách knihy setkáte s kýmkoli, ať s nimi nepřímo prožíváte jakékoli životy, může vás to hluboce ovlivnit - nakrátko pobavit, změnit váš pohled na svět, otevřít vám oči pro úplně jiné pojetí a hodnoty života. V knihách může být nesmrtelnost, o kterou mnozí usilují - myšlenky a slova zanechané pro budoucí generace, aby je slyšely ze záhrobí a probudily vzpomínku na něčí život." Joe Simpson - Vábivé ticho

PS. Liška na obrázku sice plete šálu, ale takto si představuju dokonalou zašívárnu ke čtení... :-)