Jozef Karika

slovenská, 1978, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Priepasť

Priepasť - Jozef Karika

Bývalý lezec trpiaci panickým strachom z výšok narazí na legendu o skalnej plošine v Tatrách, kde neznáma sila núti ľudí, ktorí tam zablúdia, skočiť do priepasti a zabiť ... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře k autorovi (21)

Jozef Karika

Přidat komentář
SelenaGomez
29. března

Mě pan Karika také děsí, ale krásně mě děsí... ☺️

Jaruš7
26. února

Autor, tvůrce zaručeně sugestivního strachu, pouhým sestavením slov, do příběhu z něhož si zažijete souboj vlastní logiky a představ, čivy nechť pulzují, trénink mysli se pro dnešní dobu požaduje.

PetraMalovecka
28.12.2018

báječný autor!

Sallka
21.12.2018

Pan Karika mě děsí...

Zanynka
01.10.2018

Dobre dobre dobre! Jen tak dal mlady muzi. Za mne velky slovensky talent, ktery si mi dobre trefuje do ctenarskeho vkusu. Pekne bratia Slovaci!

StephenKingje
19.09.2018

Jozef Karika je...Evropský mistr hororu. S celosvětovým jsem ještě opatrný, jelikož Stephen King zatím vede. Ale nutno podotknout, že Karika ho dohání.
První kniha, kterou jsem od něj přečetl byla Trhlina. Narazil jsem na ní více méně náhodou, ale díky bohu za ní! Je to naprosto úžasná kniha, které jsem vymyslel vhodný název; Slovenský Blair witch project. Naslédně jsem přečetl Strach a Tma, které jsou taky skvosty v žánru. Takže celkově: jeden z nejlepších autorů hororů této doby.

MarianR
05.03.2018

Veľmi pekne pise

Rea6
23.01.2018

Ufff! Zatím přečteny Tma ( ve slovenštině) a Strach. Obě knihy mě dostaly. Stísněná atmosféra s nečekaným vyústěním. Autor se se svými hrdiny i čtenáři nemaže, napětí se stupňuje a nejde přestat číst. Za mě velký objev a můj nový oblíbený autor.