Jozef Karika

slovenská, 1978 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Smršť

Smršť - Jozef Karika

Nočná jazda autom, naokolo tma a ľudoprázdna pustina. Za tebou prízrak stareny v pohrebných šatách, ktorý je bližšie zakaždým, keď čo i len na chvíľu zastaneš... Fenomén... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 20 knih

Komentáře (24)

Přidat komentář
Nazli
11. září

Trvalo mi nějaký čas přijít tomuto spisovateli takříkajíc na chuť. Ale pak! Pan Karika dle mého není autor, jehož knihy si přečtete jednou a pokračujete dál. Je dobré nechat si vše rozležet v hlavě, přemýšlet o tom, a přijdete na spoustu věcí, které vám zprvu unikly. Kdo rád čte mezi řádky, mohu jen doporučit.

intelektuálka
16. dubna

Jozef Karika mne zaujal již třemi tituly - a dokonce mne přivede k četbě Stephena Kinga ....

A budu zvědavá, jak dalece se jeho tvorba podobá tomuto mistru horroru.

Corso
27.09.2019

S Karikom zacinam mat vazny problem. Ked jeho knihy citam, mam chut ich zvozit pod ciernu zem, lebo OCAKAVANIA a HYPE. Ale ked si na ne spomeniem tak po polroku, roku, pribeh si pamatam, a mam pocit ze ta kniha bola dobra a prijemne straveny cas. Take... rozlezanie v hlave. Nemam s vela spisovatelmi. Bud dobre od zaciatku, alebo uplne zabudnem. Tu sa moj vztah ku knihe vzdy nejak posunie. Ano, kludne precitam dalsiu. (len horory!)

SelenaGomez
29.03.2019

Mě pan Karika také děsí, ale krásně mě děsí... ☺️

Jaruš7
26.02.2019

Autor, tvůrce zaručeně sugestivního strachu, pouhým sestavením slov, do příběhu z něhož si zažijete souboj vlastní logiky a představ, čivy nechť pulzují, trénink mysli se pro dnešní dobu požaduje.

PetraMalovecka
28.12.2018

báječný autor!

Sallka
21.12.2018

Pan Karika mě děsí...

Zanynka
01.10.2018

Dobre dobre dobre! Jen tak dal mlady muzi. Za mne velky slovensky talent, ktery si mi dobre trefuje do ctenarskeho vkusu. Pekne bratia Slovaci!

1