lištička123 lištička123 komentáře u knih

Krvavý Bronx Krvavý Bronx Petra Soukupová

Zajímavá knížka, většina povídek se mi líbila. Určitě stojí za přečtení.

14.06.2020 4 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásný příběh, dojemný, mile a čtivě napsaný. Skvělá kniha.

11.06.2020 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Knížka se mi líbila. Měla napínavý děj, v porovnání s Ledovými sestrami byla pro mě tou zajímavější.

08.06.2020 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Moje první Fantasy a jsem nadšená. Moc se mi líbil příběh, který byl poutavě napsaný, prostě za mě jedna z nejlepších knih, které jsem letos četla.

04.06.2020 5 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Jak už tady někdo napsal, poválečný román ano, u toho slova strhující si nejsem úplně jistá. Čekala jsem od této knížky víc, navíc jsem se do ní ze začátku nějak nemohla začíst. Nicméně knížka stojí za přečtení, nechci ji jenom hanit.

31.05.2020 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Dosud jsem od autorky ještě nic nečetla a po této knížce jsem zjistila, že mám co dohánět. Byla skvělá. Dojemný a místy krušný život hlavní hrdinky mě chytil od začátku až do konce. Hezky, čtivě napsané.

29.05.2020 5 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Knížka byla napínavá, dobře se četla a námět byl také moc zajímavý. Opravdu stojí za přečtení.

27.05.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Popravdě jsem čekala víc napětí a celkově víc. Celkově se kniha četla dobře i téma bylo fajn. Taková oddechovka.

23.05.2020 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Tak jako všechny ostatní knihy Coelha má i tato svojí přidanou hodnotu. Důvod k zamyšlení nad svým životem, nad otázkami, které běžně nevnimame, nepokládáme si je.

21.05.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Nemohu srovnat Eriku s Kate, jelikož je toto moje první kniha od Bryndzy. Kniha byla dobrá, místy jsem teda úplně všemu nevěřila, ale celkově jsem spokojená.

20.05.2020 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Výborně napsána kniha, od které se jen těžko zatrhněte. A opět informace navíc jako bonus. Opravdu silný příběh, doporučuji.

15.05.2020 5 z 5

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě Silvia Arazi

Taková malá jednohubka. Spíš zamyšlení se nad minulostí a současnou situací hlavní hrdinky po rozvodu se svým manželem než příběh samotný.

12.05.2020 3 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Výborná kniha, napínavá, s dramatickým koncem.

11.05.2020 5 z 5

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

Výborná knížka, skvěle napsaná. Ráda čtu životopisné knížky a tato mě opravdu nadchla.

09.05.2020 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Po DNA opět skvělá knížka. Napínavý příběh, oblíbené sympatické postavy, čtivé, výborný konec. Autorku doporučuji.

05.05.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Skvělá knížka. Už se těším na další díly.

28.04.2020 5 z 5

Něco víc Něco víc Patrick Ness

Knha mi ležela doma docela dlouho, než jsem se k ní dostala, možna také proto, že tento žánr knih tolik nečtu. Je dobře napsaná, Volání netvora si asi taky přečtu, ale slibovala jsem si od ní asi víc. Věřím ale, že spousta lidí si tam to svoje najde.

24.04.2020 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Chris Carter je promě prostě král trillerů. Děj frčí od začátku až do konce. Jste stále v napětí. Moc mě vyhovují krátké kapitoly. Za mě opět povedené a sázka na jistotu.

22.04.2020 5 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Popravdě jsem z téhle knížky zmatená, hlavně z její poslední třetiny. Přišlo mi to tak nějak pomotané. Kniha mě zklamala, čekala jsem víc. Přesto dávám hvězdičky za střídání linek a za příběh.

19.04.2020 3 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Výborná knížka, moc se mi líbila.

18.04.2020 5 z 5