Fáma

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Svobodná matka Joanna se z Londýna přestěhovala do přímořského městečka, kde chce začít nanovo. Aby se lépe seznámila s místními, rozhodne se přihlásit do čtenářského kroužku. A právě zde bez nějakého rozmyslu vypustí, co se doslechla: že prý zde žije žena, která jako mladá zabila malého chlapce. Pro ospalé městečko je to velké sousto a jeho obyvatelé začnou okamžitě spekulovat, o koho se jedná. A brzy se také začnou navzájem obviňovat… Mimořádně vyzrálý a do poslední stránky napínavý debut plný falešných stop pro všechny fanoušky Liane Moriarty, Paula Hawkins a Shari Lapeny....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/426942/fama-8Av-426942.jpg 4158
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

The Rumour, 2019

Kniha Fáma

Evelin2506
dnes

Hmm, podle mě děj hodně zdlouhavý, ale konec překvapil.

lenka666

Kniha mě začala bavit až po půlce. Ale na prvotinu celkem dobré.

Borufka_9

Přiznávám, že mě namlsala anotace a zejména přirovnání k Liane Moriarty atd. Nebylo to špatné, ale...takové obvyklé, očekávatelné.

honorka

Zase jedna kniha, kterou jsem zvládla přečíst za jeden večer. Nejsem zrovna trillerový nadšenec, ale tohle mě bavilo. A závěr překvapil.

cornetka

Knížka byla pro mě zajímavá až v poslední třetině, kde se konečně dělo něco zajímavého. Joanna na mě působila v některých okamžicích jako hysterická a precitlivělá matka. Fáma byla dost zmedialozovaná, zároveň recenze byly střízlivé a ne tak nadšené. Přikláním se k názoru, že se jedná o průměrný thriller, který má ovšem zajímavý konec.

anetka.repova

Od knihy jsem čekala hodně a byla jsem zklamaná. Čekala jsem více napětí, to se dostavilo až v polovině knihy. První polovinu knihy jsem se nudila a říkala si, kdy se už začne něco dít.
Vše podstatné se odehrávalo v druhé půlce knihy.

Za mě dost průměr. Je to velká škoda, námět skvělý, ale snad v další knize to bude lepší.

vera5841

Triller není zrovna žánr, který vyhledávám, ale dala jsem na doporučení a dobře jsem udělala. Kniha je svědectví o tom, jak jedna nevině pronesená fáma může zahýbat chodem celého maloměsta i samotným životem hlavní postavy. V knize je tolik podezřelých, že jsem opravdu nevěděla komu věřit a i přesto byl konec nečekaný. (i když musím přiznat, že i tahle možnost mě chvíli napadla).
Líbila se mi i ta romantická linka - miluje ji? Využívá jí? Kdo ví... Nedá se věřit nikomu

Luci-27

Skvělá a napínavá kniha.
Začátek trošku zdlouhavý ale to mi vůbec nevadilo. Poté kniha byla napínavá a nemohla jsem ji už odložit.
Konec nečekaný. Hlavně ta poslední stránka.

V pasti lží
V pasti lží