Smrt v zádech

Devátý thriller Harlana Cobena, který dobyl 1. místo žebříčku bestsellerů New York Times. Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic. Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě. Coby elitní pilotka se během mise v Iráku dopustila osudové chyby a musela odejít z armády. Její sestra Claire byla zavražděna při loupežném přepadení a brzy nato se před Mayinýma očima stal obětí střelby také manžel Joe. Maya se snaží postarat o malou dcerku a čelit pravidelným nočním můrám. Spolupracuje s policií při hledání Joeových vrahů a pokouší se nějak se se vším vyrovnat. Pár dní po Joeově pohřbu však na nahrávce natočené doma skrytou kamerou zahlédne něco, co její svět znovu převrátí vzhůru nohama…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319173/smrt-v-zadech-mXg-319173.jpg 4.5172
Originální název:

Fool Me Once (2016)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (62)

Přidat komentář
Šmoulinka1980
02. ledna

Tak to byl thriller s velkým T! Skvěle čtivě napsáno, že jsem se vůbec nemohla odpoutat od čtení. Po celou dobu jsem byla zvědavá, jak to všechno dopadne. Čekala jsem nějak zamotané a ne úplně jednoznačné rozuzlení, ale to co přišlo...dočetla jsem a ještě dobu poté jsem vstřebávala konec. Za mě jednoznačně doporučuji a určitě to není poslední kniha od tohoto autora, kterou jsem četla!

Hasko
28.12.2017

Tak takový konec jsem opravdu nečekala. .... doporučuji.

Martin-cze
06.12.2017

Super rozuzlení. Konec jsem četl jedním dechem.

pepa4081
26.11.2017

Výborně napsané, napínavé, a konec jsem opravdu nečekal. Pro mne jen příliš skutečné, až trochu depresivní. Uspokojivé.

Adelka123456
22.11.2017

Jeden ze slabších kousků, ale stále hodně čtivé... Ten konec se mi vůbec nelíbil musím říct :-(

gordon13
05.11.2017

Pan Harlan Coben je absolutní mistr thrillerů, každá jeho kniha je dokonalou volbou pro milovníky napětí, není co dodat..opět úchvatné

Vendy85
02.11.2017

Coben je prostě neskutečný! Kniha udržuje v napětí od začátku až do konce. Doporučuji!

jarin58
28.10.2017

Autor se opět ukázal,není stránky bez napětí.Jedna z knih kde stupnice hvězd nestačí.

francouz
27.10.2017

Moje první knížka od Harlana Cobena. Co k tomu říci. Určitě má vytříbený sloh, poutavě vykresluje zápletku, tlačí na pilu, děj běží kupředu, hlavní hrdina má svoje vnitřní běsy. K tomu opravdu super zápletka. policie, která se objevuje, podobně jako poručík Columbo.Co mě malinko mrzí, je, vysmátí se všem logickým úvahám kdo by mohl být, nebo měl být tím kdo tahá za nitky, a je tím záhadným střelcem. Ale co nelze upřít autorovi, je opravdu čtivost, navození atmosféry, která Vás opravdu často vtáhne přímo do děje. Takže za mě ano, ale naprostá bomba to nebyla.

konicekbily
23.10.2017

Autor se opět vytáhl. Děj utíká kupředu šíleným tempem a další vývoj je nepředvídatelný. Některé počiny hlavních hrdinů jsou možná nepochopitelné, ale to fikce vyžaduje a já to respektuji. Závěr dílo dovršil. Cobenovy knihy rozhodně stojí za přečtení.

Kacule88
15.10.2017

Úžasná knížka. Doporučuju.

šipek
13.10.2017

Tak to byla pochoutka, super počteníčko. kniha se nedá pomalu ani odložit jak je čtenář zvědavý co bude následovat v další kapitole. další super kniha od tohoto autora. No a ten závěr na to si musí čtenář počkat a potom jen koukat :-) a vydechnout.

Hope80
09.10.2017

Harlan Coben - pecka spisovatel sám od sebe. Můj neoblíbenější se přiznám, na paty mu šlape Liane Moriarty. Kniha jako vždy pro mě patří mezi jedničky, na konci mi ukápla malá slza...

DoDidDone
24.08.2017

Coben umí psát poutavě a velice čtivě, že stránky letí samy. Smrt v zádech je zatím nejlepší dílo, které jsem od autora četl. Jeho styl psaní se mi moc líbí, nechybí dávka sarkasmu a odlehčení jakékoliv složité situace.
Konec v této knize je nepředvídatelný a docela i zajímavý tím, jak se to celé vyvine, a co se tam vůbec přihodí.
Jenže na pátou hvězdu mi tam chybělo nějaké odůvodnění děje a různých nedotažených situací, neurazil by ani nějaký bližší popis hlavních postav. Oceňuji, že autor představí jména a honem vpustí do děje, ale nějaký popis by neuškodil- i kdyby to měl být pouhý mini odstavec.
Pořád se nemůžu zbavit pocitu, že autor píše jako mix Liane Moriarty a Gillian Flynn (a to nemyslím ve zlém ;)).

PeM
17.08.2017

S každou přečtenou stránkou ze mě opadávalo nadšení...a na konci nezůstalo nic....vlastně ani nevím, jestli bych doporučila nebo ne. Na charakter hlavní "hrdinky" mám vlastní názor...a není to nijak zvlášť hezký...zkrátka, teď, když toto píšu, mračím se - a to myslím vypovídá za vše...nu což, zkuste a uvidíte sami...100 lidí - 100 chutí ;-)

ArwenAragorn
14.08.2017

Pro mě zatím nejlepší Cobenovka. Velice čtivá, má spád, napětí, spoustu zvratů a neuvěřitelně skvělý závěr. Přečteno za jeden den, nešlo číst v tahu, proto se kniha odkládala velmi těžce. Škoda, že máme jen 5 *.

IvusP
11.08.2017

Má první knížka tohoto autora a rozhodně ne poslední! Knížka vás od samého začátku do konce nutí číst. Krásně čtivé, skvěle promyšlené, bez jakýchkoliv "hluchých"míst, a jako bonus výborný, nečekaný závěr. Takže když to shrneme - parádní a bezchybná knížka, která si prostě zaslouží 5*.

barbora5983
02.08.2017

Tak tohle byla velka parada! A ta zaverecna kapitola me zkratka dostala. Husi kuzi jsem mela jeste dlouho po docteni.

rubit
27.07.2017

Po hodně dlouhé době detektivka (thriller), která mě opravdu dostala. Četla jsem již Chybíš mi a Cizince, všechny 3 knihy byly velmi čtivé, s originálními a neobvyklími zápletkami, ale ty dvě předchozí pro mě měly klasický standartní konec, až zde jsem musela říct - wow, konec mě dostal do kolen, nečekala jsem to. Za mě super.

ina77
10.07.2017

Prostě neuvěřitelná kniha,víc k tomu nebudu dodávat!!!

mulder
25.06.2017

Mě tento autor zklamat nemůže, jsem jeho věrný fanoušek a jeho knížky mě baví:-)

Dousabel
23.06.2017

Harlan Coben, to je prostě sázka na jistotu. Žádné zdlouhavé popisování postav, okolí, prostě šup, šup a je konec. A bohužel až příliš rychle :D Možná trochu netypický závěr, nedopadlo to úplně podle mých představ, sem tam to trochu zaskřípalo, ale každopádně další skvělá kniha!

jozka_II
21.06.2017

Ctyri z peti za ten zaver. Jinak v realu by to asi fungovalo jinak. Ale bavil jsem se a o to jde.

KrystofJuzko
14.06.2017

Za mě to bylo dobré, avšak nebylo to tak silné jako ostatní Cobenovi romány, které jsem četl. Bylo tam spoustu napínavých pasáží a spousta zvratů, avšak ve výsledku jsem z toho nebyl až tak nadšen, jak jsem očekával.

amysa
14.06.2017

První setkání s autorem a určitě ne poslední:-)
Čtivý, napínavý příběh, někdy tedy až moc akční a příliš nahodilý, nicméně se mi to líbilo a překvapivý závěr i typický americký epilog mě dojal až k slzám...

ankaras
12.06.2017

Kdo to je ten Coben, tak to zkusím. Asi tak jsem ke knize sedala. Autor už je v oblíbených, protože jeho styl psaní mi opravdu sedl, parádní dílko.

vladka1695
08.06.2017

Nebylo to špatné, ale k úplné spokojenosti leccos chybělo. První polovina knihy byla celkem napínavá. Postupně některá fakta nedávala až tak moc smysl a jednotlivé události na sebe ani logicky nenavazovaly, situace v knize se stávaly občas až absurdně překombinované. Neměla jsem pocit, že by se kniha nedala odložit, ve 3/4 mě kniha už tak moc nebavila. Tak snad příště!

Pajina68
05.06.2017

Opět skvělá kniha, ale asi jak jinak od Harlana Cobena. Děj je napínavý, čte se přímo jedním dechem. Těším se na další nové knihy.

intelektuálka
04.06.2017

Bravurně vystavěný příběh osvědčeného autora - to mohu jen doporučit všem milovníkům thrillerů.

Marluksa
03.06.2017

Coben opět nezklamal!! Nemám jedinou výtku.