Koupit knihy

Harlan Coben

americká, 1962


Nahrávám...

Brzy vyjde

Říkejte mi Win

Říkejte mi Win - Harlan Coben

Bohatá dědička Patricia Lockwoodová byla před lety unesena a měsíce držena neznámo kde. Podařilo se jí uprchnout, ale věci ukradené její rodině se nikdy nenašly. Až do so... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 22 knih

Komentáře (17)

Lenka.Vílka
28. dubna

Netflix zveřejnil video, aby v tom lidi měli přehled. Co všechno od autora lze shlédnout za adaptace.

https://youtu.be/3199OWnH7Qo

Coben podepsal smlouvu snů a já mu to přeji. Zaslouží si to :)

putpuda
25.08.2021

Dík za inspiraci ;)
Jakmile dokoukám Jen jeden pohled , též z produkce H. Cobena a též s dabingem, jdu na "Pátý" :)

mifon
20.08.2021

Romány pana Cobena jsou podle mého názoru hodně přeceňované. Přečetl jsem zatím sice jenom 4 z jeho „děl“, ale vždy šlo o absolutně nereálné a hodně překombinované příběhy. Ale nepostrádají napětí a plno zvratů v ději a to nás čtenáře thrillerů baví :-). Pan Coben je také asi docela podnikavý chlapec – v r. 2018 podepsal mnohamilionovou pětiletou smlouvu s americkou společností Netflix. Podle této dohody má být 14 Cobenových románů rozpracováno do seriálů nebo filmů Netflix, přičemž Coben bude výkonným producentem všech projektů. Nedávno jsem zhlédl jeden z těchto seriálů nazvaný Nevina.
Paní putpuda zde byla tímto seriálem docela nadšená; já nikoliv. Tedy zpracován je profesně velmi dobře, Španělé to asi umí (na rozdíl od nás). Ale ten příběh… Zcela zde sedí hodnocení p. marlowa uvedené zde při hodnocení knihy Temné lesy: totálně překombinovaná megašaráda. Nechápu se. Proč se chystám na další (stažený) seriál Pátý? Třeba to nebude taková šílenost. A navíc je to dabované :-).

putpuda
04.08.2021

Zrovna jsem dokoukala krimiseriál Nevina, je to natočeno podle Mrtvé z Nevady a je to teda mazec.
Knihy H. Cobena jsou naprostá špička (většinou ;)), a dost mě překvapilo, že i zfilmováné verze jsou naprosto super. Tak až nebude co číst ;)

Olous1
21.08.2020

Zatím můj nejlepší autor.Jeho knihy jsou perfektní. Jen tak dál pane autore.

harena
18.02.2020

Harla Coben je pro mne Spisovatel těch nejlepších thrillerů. Všechny jeho knihy jsem už přečetla a všechny jsou na pět hvězdiček. Těším se a vyhlížím jeho další knihu, snad bude brzy.

Dopi70
07.05.2019

Můj nejoblíbenější autor thrillerů. Neomrzí, vždy dokáže vymyslet dokonalou vygradovanou zápletku a rozečtená kniha se nedá jen tak odložit.

niknikita
24.04.2019

Nepřečetla jsem od Harlana Cobena všechny jeho knihy, ale jedno vím jistě. Toto je mistr slova a přesně to hledám v příbězích, které mám ráda.

1