lištička123 lištička123 komentáře u knih

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nemám slov. Je to jedna z nejlepších knih, které jsem přečetla. Krásný příběh, který budu mít ještě dlouho před očima. Svělé.

07.01.2020 5 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Moc hezké čtení, nedá se tak úplně číst najednou. Zajímavé, milé, humorné pohlazení.

03.01.2020 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Knížka byla zajímavá, ale jak už tady někdo napsal, druhá polovina, respektive její začátek, mě trochu zmátla, že jsem místy nevěděla, kdo je kdo. Za přečtení každopádně stojí, jen jsem měla nejspíš větší očekávání.

01.01.2020 4 z 5

Jak ti zmizet ze života Jak ti zmizet ze života Katherine Center

Zajímavá knížka. Líbila se mi. Jasně byla to tak trochu romantika, ale proč ne.

28.12.2019 4 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Krásný příběh. Knížka se moc dobře četla. Musím přiznat, že jsem o takovém vlaku četla poprvé, proto jsem ráda za nové informace k tomuto tématu.

25.12.2019 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Knížka se mi líbila, dobře se četla, zaujal mě styl autorčina psaní. Nebyly tam zbytečné pasáže. Za mě zajímavé čtení.

21.12.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Co říct? Skvělá kniha, stejně jako všechny předešlé od Aleny Mornštajnové.

13.12.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knížka se mi četla dobře, stejně jako předchozí dvě od této autorky. Konec mě sice nijak moc nepřekvapil, protože jsem si ho takto nějak představovala od druhé poloviny , přesto kniha stojí za přečtení.

06.12.2019 4 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Čtivá knížka, zajímavý námět, ale přesto ne úplná pecka. Přesto jsem si ji ráda přečetla.

27.11.2019 4 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Knížku jsem si pořídila v Levných knihách a musím přiznat, že jsem z ní byla příjemně překvapená. Moc se mi líbila. Zajímavý pohled na útrapy války chlapce, kretý přežil. Opravdu stojí za přečetení.

22.11.2019 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Knížka se četla dobře, hlavně její první část, přesto jsem od ní očekávala víc. Taková nenáročná oddechovka oddechovka.

18.11.2019 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Knížka Nezvěstná se mi líbila o maličko víc. Do této jsem se ze začátku jaksi nemohla začíst, potom už to bylo lepší.

12.11.2019 4 z 5

Bohužel jsem knihu nedočetla, proto ani nehodnotím hvězdičkami. I když forma a styl psaní nebyl špatný a dobře se četl, obsah byl tak nějak pořád o tom stejném. Je mi to líto, ale asi mi tento typ motivačních knih nesedí.

06.11.2019

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Knížka mě nezklamala, stejně jako Šelma se mi dobře četla a bavila mě.

04.11.2019 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krásná knížka s krásným a smutným příběhem. Moc se mi líbila. Nedokážeme si ani představit, jak těžký je život těchto žen.

26.10.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvělá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

20.10.2019

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Knížka mě příjemně překvapila. Byla kvělá. Ještě nějakou chvíli po přečtení jsem o postavách vní muselapřemýšlet. Byla příjemná, dobře se četla, děj byl zajímavý. Většinatu byla o knížce napsána a já s tím souhlasím. Opravdu stojí za přečtení.

14.10.2019 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Psychotriller jak má být, ale to se u tohoto autora dá očekávat. Skvělá knížka.

06.10.2019 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Milý příběh,knížka se moc hezky četla, přesto jsem čekala asi víc. Každopádně za přečtení stojí.

01.10.2019 4 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Srašidelné, děsivé, hororové. Hmmm,to můžu. Dobře napsané, styl autora mi sedl.

25.09.2019 5 z 5