Stalker

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje — od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti. Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/220302/stalker-C9I-220302.jpg 4.42790
Série:

Detektiv Joona Linna / Joona Linna (5.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (621)

Kniha Stalker

Přidat komentář
rekon
předevčírem

Další skvělý kousek od tohoto dua.

frantisek8863
22. dubna

Trochu jsem byl překvapen z Joony a trochu ho postrádal , ale děj se držel slušně v obrátkách napětí a závěr byl pro mě překvapením. Jen tak dál.

monika3838
22. dubna

Precteno jednim dechem. Pri cteni jsem se az hrozive vzila do obeti,kde bylo vse popsano tak skutecne az behal mraz po zadech.. kniha poutava od sameho zacatku

Lacerta.j
14. dubna

Dobrej napínák!

Lavender756
13. dubna

Napínavá! Začala jsem od toho dílů, aniž bych věděla, kolikátý to je,zkrátka mě zajímalo téma knihy a už teď se klepu na celou sérii. Začala jsem číst večer, sama doma a bála jsme se již spát hne spí pár prvních kapitolách!

Abia
11. dubna

Tentokrát to bylo hodně surové, nakonec bych asi začala zatahovat záclony a zamykat se na noc. Líbí se mi i linka Joony Linny. U takových témat si musím říkat, že se to neděje denně a že to není reálné. Dobře se zamkněte a užijte si další hezkou knihu :-D.

Bara Zelenkova
06. dubna

Výborné. B

greetchen
02. dubna

Klasická Keplerovka, silná, temná, místy možná až nepříjemně nechutná, ale asi to k tomuto žánru patří. Místy možná zbytečně rozvleklé, v některých pasážích ztěží uvěřitelné, ale naštěstí v míře, aby to celkovému dojmu z knihy neublížilo.