Stalker

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje — od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti. Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220302/stalker-C9I-220302.jpg 4.43206

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Host

Kniha Stalker

DracoMalfoy

Zápletka asi ze všech dílů nejslabší, přesto se podařilo dvojici vykřesat skvělou a děsivou detektivku. Fajn čtení.

kika_

Od Keplera zatím nejslabší kousek, ale i tak dobrý. Na můj vkus už zbytečně překombinované, místy až infantilní. Nicméně napětí nechybělo + četla se dobře

Atlantis

Pokud napíšete detektivku s názvem Stalker, musíte si být zatraceně jistí v kramflecích. Lidé budou očekávat mrazivou atmosféru, budou chtít mít pocit, že za jejich oknem do zahrady někdo číhá a sleduje je při každičkém pohybu. A to se tady opravdu povedlo. Sledování obětí bylo opravdu věrohodné a napínavé a rozhodně jde o vrchol této knihy. Samotná zápletka lehce kulhá, ale i tak jde o povedený díl.

Bezkyne9

Manzele ,,Keplerovi” jsou sazka na temnou jistotu a thrillerovy pribeh skutecne prvni tridy :) ... Vybrouseny dej, jazyk, zajimave postavy, okolnosti a atmosfera, u niz poznate, ze se jedna prave o toto autorske duo. Vrele doporucuji :)

Kochny

Další napínavý příběh komisaře Joony Linny. Opět se na scénu vrací postava Erika Maria Barka, kterého známé již z Hypnotiséra. Skvělá, mrazivá atmosféra s typicky velkolepým rozuzlením ????

Marciem

Děj strhující, drsný, napínavý a závěr úplná bomba. Jen ta nesympatická policistka mě dost štvala. Jinak velmi zdařilé.

Crozz

Posloucháno jako audiokniha a bohužel sem se vůbec nechytil, takže za mě ztráta času.

evincz

Strhujici kniha. Joona Linna je muj nejoblíbenější vyšetřovatel. Knížka je poutava, neuvěřitelně zašmodrchaný případ. Vzrůstající napětí až do samého konce....

Pozvánka pro Hercula Poirota
Pozvánka pro Hercula Poirota