Stalker

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z události si nic nepamatuje — od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti. Ve stejnou dobu, kdy se Rocky Kyrklund znovu vrací do společnosti, někdo policii pošle video ženy v okně. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku vyšetřovatele dovede k Rockymu Kyrklundovi. Policii přijde další videonahrávka. Nikdo nerozumí tomu, co se to děje. A Joona Linna více než před rokem zmizel. Skoro všichni si myslí, že je mrtvý. Skoro všichni....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220302/big_stalker-C9I-220302.jpg 4.43937
Série:

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Host
Originální název:

Stalker, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (804)

Kniha Stalker

Dendulka118
21. února

Tato kniha byla první co jsem četla od tohoto autora. Po přečtení této knihy jsem pak četla autorovy díla postupně a žádné me nezklamalo. Kniha byla pro me napinava a zajímavá. U knihy mám rada moment překvapeni, když je vrah člověk někdo o kom uz se psalo a člověka by to třeba hned nenapadlo. Naprosto skvělá kniha se zajímavým příběhem.
Postavy byly charakteristické a hezky popsány.
Moje hodnocení knihy je rozhodne 5 z 5. Kdo má rad zajímavé thrillery tak at neváhá přečíst další díla zmiňovaného autora.

Cacolinka
13. února

Glock nemá pojistku. A to, z koho udělali vraha, mi přišlo taky trochu divné....ne překvapivé, ale divné... A kniha trpí keplerovým syndromem rozvleklosti. Opět.


Timkim
03. února

Začátek byl dobrý, prostředek výborný a ke konci to začalo uvadat jako květina v červenci. Konec byl hrozně překombinovaný. Někdy je lepší nechat jednu dějovou linii s pozvolným odhalováním pachatele, než dělat nesmyslné kotrmelce. Já se snad vrátím k Jurkovi...jasně, mělo to grady...tak do 3/4...pak už to bylo jen o tom přetrpět konec a zjistit jak to je. Ale ok, už mám v hledáčku Svědkyni ohně......uvidíme..

BaPe895
28. ledna

Trochu překombinované a moc mi neseděla postava hlavní vyšetřující. Knize by určitě prospělo zkrácení.

petraj30
11. ledna

I když napíšu, že to byla prozatím nejhorší kniha z celé série, tak si pořád drží slušnou úroveň.
Možný spoiler:
Na youtube se objeví video s mladou ženou, která je později nalezena zavražděna trýznivým způsobem. Vyšetřování se ujímá těhotná Margot. Ne, že by byla úplně zabedněná, ale přišla mi úplně zbytečná, protože na nic zásadního nepřišla. Bez Joony to nebylo ono. A když se tam konečně objeví, poměrně dlouhou dobu se dává dohromady. Případ řeší sám za sebe, stejně tak vyšetřovací tým a každý věří někomu a něčemu jinému.
Vraha bych v žádném případě netipla, přišlo mi to hlavně dosti nelogické. Ovšem teprve konec mě hodně zklamal, proto doufám, že právě konec tohoto dílu nebude mít neblahý vliv na další případ. Stejně mi to přišlo v jistých směrech nedořešené. Ale jinak se mi to až na nějaké nesrovnalosti a drobnosti líbilo.

pavlina4737
03. ledna

První kniha, kterou jsem četla od Keplera. Až po tom, co jsem si ji koupila, jsem od známých zjistila, že série na sebe navazuje a je lepší ji číst postupně. Ale dá se to pochopit i když nejdříve začnete s jinou než první knihou série. Každopádně tahle kniha byla fakt napínavá a vážně mě bavila, takže si postupně přečtu celou sérii.

Dudlík08
02. ledna

Knihu jsem dočetla asi před dvěma měsíci, doteď si pamatuji pocity, kdy jsem se bála jít i na záchod :D Stalker mě děsil, ale Joona zase vše vyřešil. Už se těším na další díl.

TomTomis
24.12.2022

Knihu jsem vzal do ruky, protože se blížilo vydání Pavouka. Ale číst několik dílů za sebou nebyl zrovna nej nápad. Tento díl mě odrazoval dlouho, nemám rád téma stalkerování atd. Příběh a zápletka samotná se nesla v duchu zvratů, zapleteností, někdy motivace vraha je na pováženou, ale to se mi může jen zdát. Určitě čtivé...

1 ...