Lovec králíků

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích. Policie pracuje s verzí teroristického pozadí případu, Joona však tuší, že oběti, kterých bude brzo víc, spojuje cosi jiného. On i Saga Bauerová musejí pracovat tajně a proti rozkazům svých nadřízených, aby vraha zastavili dřív, než bude příliš pozdě. Hříčka osudu nečekaně postaví do centra dění populárního kuchaře Rexe Muellera. Má v plánu poprvé se postarat o svého syna Sammyho. Ale místo tří týdnů dovolené ho čeká děsivý boj o přežití. Až se z vašeho telefonu ozve dětský hlas odříkávající básničku o králících, dejte se na útěk, protože právě tu slyšely všechny oběti před smrtí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324375/lovec-kraliku-plq-324375.jpg 4.32461
Série

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 6.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Host
Orig. název

Kaninjägaren, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (610)

Kniha Lovec králíků

Přidat komentář
janina66
14. října

Poslouchala jsem jako audioknihu. Moc mě to bavilo a líbila se mi kniha jako celek. Akce v loděnici se mně také nelíbila, ale potom se děj rozjel a napětí gradovalo až do konce. A ten epilog? Už se nemůžu dočkat pokračování.

arthera
13. října

Já vám nevím. Čím dál víc překombinované a těžce uvěřitelné. Osobnosti aktérů plytké a už mě nebaví podvacáté číst stejně opsanými výrazy dokola, jaká je Saga kočka. I když mám Keplery ráda, tak u tohoto hodnotím průměr.


dencazrnu
10. října

(+ SPOILER) Pro tentokrát Keplerovcům jednu hvězdičku odeberu :-) Kniha byla na můj vkus místy až zbytečně natažená a scéna v loděnici byla pro mě skoro až zbytečná. Já jsem se tedy v téhle části totálně ztratila a zamotala.. Každopádně jsem ráda, že jsem u knihy vydržela a dočetla jsem jí až do konce. Od poloviny knihy se Keplerovci rozjeli tak, jak to už znám z předchozích dílů. Do děje jsem se ponořila takovým stylem, že jsem nemohla přestat číst a zvládla jsem zbytek knihy za jedno deštivé odpoledne. A závěr knihy? Dokonale připravený prostor na Lazara .. Tak hurá na něj, ať to mám co "nejdříve za sebou" a můžu se pustit do nově vycházejícího dílu Zrcadlový muž! :-)

Anna27
07. října

Kepler není klasická detektivka, je to něco, co neumím jedním slovem popsat. Jeden díl nudný, ale čtete, chcete odložit, ale nedá vám to, aby vám série dávala smysl. Další díl naprostá bomba, vyhlásili byste to detektivkou roku a pak bum, zase takové zvláštní čtení, chvilku zmatené, nezáživné.. No ale Lovec králíků se řadí k těm lepším ze série, i když kromě Písečného muže bych knihám klidně ubrala 250 stran.

vikyna9
26. září

Ze začátku jsem byla zmatená, že je Joona zavreny. Pak mi došlo, že nečtu sérii popořadě. Ale už nešlo knihu odložit.Prostě mě kniha nutila číst dál a dál. Joo, toto já můžu.

Lucie311
11. září

Naprosto báječné jako vždy. Kniha tak plná napětí že se nedalo přestat číst. Opravdu super příběh.

playada
02. září

Závěrečný hon v oboře by vystačil na samostatnou knihu. Napětí a strach z neznáma má na mne větší vliv než anatomický rozbor vyhřezlých lidských vnitřností.

TerezaaBaarova
24. srpna

(+ SPOILER) Tentokrát jsem byla mírně zklamaná. Začátek se vlekl, 250 vcelku nezáživných stran. Postupná gradace, vraha jsme, na můj vkus, poznali příliš brzy... trochu krvák, trochu napětí. Joona případ uzavřel, nějaké dějové linky nebyly ukončené a konec zůstal mírně otevřený, těm, kdo čtou sérii postupně, dojdou spojitosti a víme, co bude v díle následujícím - jdu to ihned prověřit a otevřít Lazara.

1 ...

Doporučujeme

Dívka, která kopla do vosího hnízda
Dívka, která kopla do vosího hnízda
Černá díra
Černá díra
Galerie mrtvých
Galerie mrtvých
Dvojitý kříž
Dvojitý kříž