Lovec králíků

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích. Policie pracuje s verzí teroristického pozadí případu, Joona však tuší, že oběti, kterých bude brzo víc, spojuje cosi jiného. On i Saga Bauerová musejí pracovat tajně a proti rozkazům svých nadřízených, aby vraha zastavili dřív, než bude příliš pozdě. Hříčka osudu nečekaně postaví do centra dění populárního kuchaře Rexe Muellera. Má v plánu poprvé se postarat o svého syna Sammyho. Ale místo tří týdnů dovolené ho čeká děsivý boj o přežití. Až se z vašeho telefonu ozve dětský hlas odříkávající básničku o králících, dejte se na útěk, protože právě tu slyšely všechny oběti před smrtí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324375/big_lovec-kraliku-plq-324375.jpg 4.33040
Série:

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Host
Originální název:

Kaninjägaren, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (676)

Kniha Lovec králíků

Haloon
15. března

Už šestá kniha od této autorské dvojice a troufnu si říct, že už Keplera docela znám a vím, že bych je nejspíš znát nechtěl. Autoři se vyžívají v brutalitě, kterou popisují naivně nafouknutým způsobem, který vyvolává snad akorát nedůvěřivě pozvednuté obočí.
Příběh nemá logiku, nevěřil jsem mu, postavy jsou i nadále stejně nezajímavé jako v předchozích dílech, ale mírné zlepšení od Stalkera tam vidím. A nakonec, kolik erotických podnětů se jim tam povedlo nesmyslně nacpat? Proč rovnou nepíšou pornografii? Nejspíš by jim šla líp než thriller...

Cacolinka
03. březnaodpad!

Ve Švédsku je součástí každoročního pracovního lékařského vyšetření test na HCG? To jako opravdu nebo je to opět nějaký fantaskní výmysl autora...? A když někdo střílí z pistole s tlumičem, tak to i přesto vydá ránu(!)....není 100% utumená ta rána... Na to, že se autor výžívá v popisu zbraní....


Filomena1961
19. února

Kniha je napínavá, čtivá, ale není pro slabší povahy. V některých místech až brutální a nechutná měla jsem chuť ji odložit. Nakonec jsem ji dočetla, ale po přečtení ve ně zůstal nepříjemný pocit. Chápu, že šlo o pomstu, ale pro mě to bylo až za čáru. Ke Keplerovi se už nevrátím.

Jellus
13. února

Kniha vlastne sama o sobe spatna neni, je ctiva a pro vetsinu ctenaru asi i dostacujici, ale:
-cele to na me pusobi zplacane horkou jehlou
-obcas se objevila nejaka fakticka chyba, nebo blbost
-jsou tam vsuvky, co nemaji hlavu a patu. Mozna maji namotat ctenare, aby se vydal po falesne stope, ale osobne v tom vidim jen snahu natahovat a nechat knihu nakynout kvuli prodejni cene.
-snaha o realne vykresleni nechutnych scen vypada komicky
-mozna bych se nebal rict, ze to je jak parodie na Olsena.
-obcas to ma trochu napeti a nejake dobre okamziky.
-presto cist se to da :)

petraj30
20. ledna

I když to byl velice napínavý a čtivý příběh, tak jdu bohužel proti proudu. Nebylo to zrovna příjemné čtení, ale po přečtení pasáže o pašerácích, jsem pomalu ztrácela odvahu na další kapitoly. Sice to byla jen malá vsuvka, ale přineslo mi to negativní pohled na celou knihu
Možný spoiler:
Pachatele nebylo vůbec těžké odhadnout, zvláště po přečtení anotace. Tady se ani nikdo jiný nenabízel a po přečtení dalších indícií si spojíte i motiv. Některé části působí jen těžko uvěřitelně, skoro jako v Kobře 11.
Více než nadšená jsem byla málem až znechucená ( i když je na druhou stranu pravda, že oběti si svůj osud zasloužili.)
Četlo se to opravdu dobře, ale kniha mi nedala to, co jsem očekávala. Ale ani to mě neodradí od přečtení dalších dílů.

Dudlík08
18. ledna

Dávám všechny hvězdičky, protože Joona mi přirostl k srdíčku, ale přiznám se, že pasáže, kde lovec vyvrhává střeva ze svých obětí, jsem opravdu četla (spíše nečetla) stylem přeskočení řádků, protože tohle opravdu už není nic pro mě.

Tak nějak věřím, že Joona nakonec bude se Sagou, ale zatím teda tomu nic nenasvědčuje, tak snad v dalších dílech.

icezero
07. ledna

Nevim jestli to nejzajímavější přijde na konec, jak se říká...ale v souvislosti s tím se docela těším na další díl, který už čeká v knihovně. Tentokrát mi popis a líčení událostí občas přišlo trošku syrové a možná bych si i některé detaily odpustil, ale k téhle sérii to tak nějak sedí. Jindy mi zase některé pasáže přišly docela dlouhé a taky je pravda že to, kdo je lovec králíků mi v průběhu knihy postupně docházelo i bez vysvětlení komisaře. Ale na důvody jsem si počkal. Ty mi hned nedošly.
Za sebe můžu hodnotit jako delší díl serie a obsahově v lepší polovině toho co jsem zatim četl.

Máca216
01. ledna

Bylo to napínavé, avšak na mě až moc surové.

1 ...