Lovec králíků

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích. Policie pracuje s verzí teroristického pozadí případu, Joona však tuší, že oběti, kterých bude brzo víc, spojuje cosi jiného. On i Saga Bauerová musejí pracovat tajně a proti rozkazům svých nadřízených, aby vraha zastavili dřív, než bude příliš pozdě. Hříčka osudu nečekaně postaví do centra dění populárního kuchaře Rexe Muellera. Má v plánu poprvé se postarat o svého syna Sammyho. Ale místo tří týdnů dovolené ho čeká děsivý boj o přežití. Až se z vašeho telefonu ozve dětský hlas odříkávající básničku o králících, dejte se na útěk, protože právě tu slyšely všechny oběti před smrtí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324375/big_lovec-kraliku-plq-324375.jpg 4.32719

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Host

Kaninjägaren, 2016

Kniha Lovec králíků

Kristulda

Přemýšlím co napsat,no prostě další super jízda. Už čtu Lazara. Tuhle sérii miluju.

Havrnka

Pomalejší rozjezd děje, ale postupně začne gradovat! Chvílemi jsem měla i husí kůži. Opět jednička!!!

eva8941

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Velice zajimave zpracovano

Simouš

Lovec králíků rozhodně není kniha zásadního významu, která změní váš pohled na svět. Navíc mě od poloviny příběhu začalo rozčilovat, jak často je používáno sousloví "záchvatový vrah". Přesto si myslím, že v rámci svého žánru je výborně zpracovaná. Napínavá, akční, nepředvídatelná. Skvělé je i audioknižní zpracování, především díky hlasu Pavla Rímského.

petunkav

Po delší době jsem se vrátila k Joonovi.
A opět nezklamal.
Navíc mě zajímá závěr epilogu..... Byl zvláštní. Otázkou je, jestli je to začátek dalšího "dílu" nebo.....

Sahir

skvělá detektivka

MartinkaSl

Nemám slov!

Moje první kniha od dua Lars Kepler a jsem naprosto nadšená! Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrahem. Za mě nejlepší severská detektivka, kterou jsem kdy přečetla.

tami1

I přes velké nadšení všech známých knihomolů mě zatím většina severských thrillerů a detektivek tak nějak nelákala. Má první kniha od dua Lars Kepler mě přesvědčila o tom, že se mýlím. Měla jsem obavy z přehnané brutality, potoků krve.

A přesně takový je Lovec králíků.
Brutální, krvavý a nemilosrdný - prostě bomba! Nenudila jsem se ani chvilku.
Doporučuji