Lovec králíků

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích. Policie pracuje s verzí teroristického pozadí případu, Joona však tuší, že oběti, kterých bude brzo víc, spojuje cosi jiného. On i Saga Bauerová musejí pracovat tajně a proti rozkazům svých nadřízených, aby vraha zastavili dřív, než bude příliš pozdě. Hříčka osudu nečekaně postaví do centra dění populárního kuchaře Rexe Muellera. Má v plánu poprvé se postarat o svého syna Sammyho. Ale místo tří týdnů dovolené ho čeká děsivý boj o přežití. Až se z vašeho telefonu ozve dětský hlas odříkávající básničku o králících, dejte se na útěk, protože právě tu slyšely všechny oběti před smrtí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324375/lovec-kraliku-plq-324375.jpg 4.32046

Detektiv Joona Linna / Joona Linna (6.)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Host

Kaninjägaren (2016)

Kniha Lovec králíků

kathla

Pěkná nechuťárna, všude krve a vnitřností... nic pro slabší povahy, ovšem na lov v oboře jsem se vysloveně těšila, jak to asi chce vrah vše zvládnout.

Mateo67

Zajímavý motiv básničky, ale hvězdičky dolů za zbytečnou zápletku týkající se terorismu. Najednou jsem měla pocit, ze jsem se ocitla v úplně jiné knížce úplně jiných autorů. Takže tři hvězdy, i když od půlky se to pěkné rozjelo. Co se týče Joony, mám ale úplně jiné srdcovky. Tenhle díl se k nim nepřidá.

mispulin
03. červnaodpad!

Tuto dvojici opravdu nemůžu... dočteno se sebezapřením.

Abia

Kniha vás napíná postupně a po celou dobu. Četla jsem včera celý den, pak do dvou do rána a ráno jsem jí dočetla. Prostě jsem musela, všechny věci odložené, nikam to neuteče, ale potřebovala jsem nutně vědět, jak to dopadne. Díky za skvělý zážitek.
V minulé knize mi přišlo té hrůzy více, tady jsem byla nějak vyjmutá z role oběti a to bylo příjemnější. Ze začátku mi vadilo, že jsou vlastně všechny knihy psány podle stejné šablony a začínalo to být už trochu otravné. Pak se děj rozjel a zastavil až nakonci, tak jsem autorům odpustila.

janina74

Opět skvělá kniha, jen se musím přiznat, že nikdy nechápu ty epilogy a nějakou dobu ve mně zůstává divný pocit.

ada10792

Vynikající

Evelin

Zrovna kniha dočtena, a opět musím hodnotit pozitivně.

Kira283

Nezklamalo, ani nepřekvapilo. Standard, který od Larse Keplera očekávám. Doporučuji :)