Lovec králíků

Lovec králíků https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324375/bmid_lovec-kraliku-plq-324375.jpg 4 3285 702

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích. Policie pracuje s verzí teroristického pozadí případu, Joona však tuší, že oběti, kterých bude brzo víc, spojuje cosi jiného. On i Saga Bauerová musejí pracovat tajně a proti rozkazům svých nadřízených, aby vraha zastavili dřív, než bude příliš pozdě. Hříčka osudu nečekaně postaví do centra dění populárního kuchaře Rexe Muellera. Má v plánu poprvé se postarat o svého syna Sammyho. Ale místo tří týdnů dovolené ho čeká děsivý boj o přežití. Až se z vašeho telefonu ozve dětský hlas odříkávající básničku o králících, dejte se na útěk, protože právě tu slyšely všechny oběti před smrtí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Kaninjägaren , 2016

Kristulda
07.10.2021 5 z 5

Přemýšlím co napsat,no prostě další super jízda. Už čtu Lazara. Tuhle sérii miluju.

Havrnka
03.10.2021 5 z 5

Pomalejší rozjezd děje, ale postupně začne gradovat! Chvílemi jsem měla i husí kůži. Opět jednička!!!

eva8941
05.09.2021 5 z 5

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Velice zajimave zpracovano

Simouš
31.08.2021 4 z 5

Lovec králíků rozhodně není kniha zásadního významu, která změní váš pohled na svět. Navíc mě od poloviny příběhu začalo rozčilovat, jak často je používáno sousloví "záchvatový vrah". Přesto si myslím, že v rámci svého žánru je výborně zpracovaná. Napínavá, akční, nepředvídatelná. Skvělé je i audioknižní zpracování, především díky hlasu Pavla Rímského.

petunkav
30.08.2021 5 z 5

Po delší době jsem se vrátila k Joonovi.
A opět nezklamal.
Navíc mě zajímá závěr epilogu..... Byl zvláštní. Otázkou je, jestli je to začátek dalšího "dílu" nebo.....

Sahir
26.08.2021

skvělá detektivka

MartinkaSl
26.08.2021 5 z 5

Nemám slov!

Moje první kniha od dua Lars Kepler a jsem naprosto nadšená! Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrahem. Za mě nejlepší severská detektivka, kterou jsem kdy přečetla.

tami1
22.08.2021 5 z 5

I přes velké nadšení všech známých knihomolů mě zatím většina severských thrillerů a detektivek tak nějak nelákala. Má první kniha od dua Lars Kepler mě přesvědčila o tom, že se mýlím. Měla jsem obavy z přehnané brutality, potoků krve.

A přesně takový je Lovec králíků.
Brutální, krvavý a nemilosrdný - prostě bomba! Nenudila jsem se ani chvilku.
Doporučuji

Prateri
12.08.2021 5 z 5

Tak jsem nejdříve dala čtyři hvězdičky, protože mi bylo z toho všeho moc nepříjemno. Ale zase - vše je mistrně popsáno, vše do sebe zapadne, napětí přímo z knihy ukapává a ubírat na hodnocení skvěle napsané knihy jen proto, že dokáže vyvolat negativní pocit - no, nakonec tu laťku zvedám nejvýš a jdu pro další knihu spisovatelské dvojky značka Kepler.

Toledo
11.06.2021 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl s detektivem Joonou co jsem ze série četla.

Belanna
07.06.2021 5 z 5

Dlouho jsem tento díl odkládala, trochu jsem se bála námětu politických kruhů.
Ale kniha nezklamala. Brilantní zápletka, dokonalý a temný příběh, napětí od začátku až do konce a Joona Linna opět v akci.

tabaluga
31.05.2021 5 z 5

No tak to byla jízda... Napínavé od začátku do konce, vůbec jsem nevedela, kdo je vrah. A samozřejmě Joona Linna je nejlepší.:-D a vzápětí se vrham na další díl, jelikož konec mne opravdu navnadil. Uvidíme co Keplerovci Joonovi připravili..

Anastazie0810
28.04.2021 5 z 5

Další skvělá knížka! Napínavé od začátku do konce. Musím říct, že už se tato autorská dvojice stala opravdu mými oblíbenými autory, co se tyce severskych detektivek. Joona Linna je skvělý detektiv a policista s obdivuhodnými schopnostmi. Každý jeho případ je originál a napínavý jak kytarová struna. A ten konec...???! no rozhodně Vás to donutí si pořídít další díl. :)

SkiEver
10.04.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Hned od začátku napínavé, i když odhalení vraha bylo asi jednodušší než v předchozích dílech. Opět nechybí až brutální momenty. Jedinou výtku mám ke scéně v loděnici s pašeráky, ta mi přišla chaotická, nudná a možná i trochu zbytečná. Jinak perfektní díl!

Flafinka
02.04.2021 5 z 5

To bylo pekne mrazive cteni! Po par “jednohubkach” jsem si pribeh opravdu vychutnala. Libi se mi, ze kniha neni jen o linii - vrah - obet - krev - vysetrovani -konec, ale buduje i postavy, atmosferu, dynamicky strida prostredi a kdyz huste prsi a je zima, mam chut se vic zabalit do deky. Asi hned zacnu dalsi dil...

alexis818
11.03.2021 5 z 5

Super,napínavé,čtivé,nemůžete přestat a tak to má být.Těším se na další díl.

Vlaďkaa4
09.03.2021 5 z 5

Tentokrát jsem věděla, kdo je lovec králíků relativně brzo. Ale stejně se knížka moc nedala odložit před dočtením.

hnusák
17.02.2021 5 z 5

Naprosto čtivě napsáno, události se hrnou kvapem dopředu až do tušeného rozuzlení, paráda. Teď se musím vrhnou na Stalkera, abych pochopil, proč se stalo to, co se stalo...
Ode mne opět plný počet zasloužených hvězd oblíbenosti.

Kacenak
24.01.2021 4 z 5

Po Stalkerovi slabší rozjezd, ale nakonec se příběh rozběhl správným směrem, a Joona měl zase o zábavu postaráno. Zajímavé rozuzlení zápletky. Ale co ten konec...?! Brzo budu muset sáhnout po dalším dílu, achjo.

strippedd
05.01.2021 5 z 5

Já jsem nadšená, ke "Keplerům" jsem se vrátila po dlouhé době na popud dárku jejich poslední knihy. No a přečetla jsem to hrozně rychle. Za mě čtivé, napínavé, nečekané a tajemné. Lazar už je na cestě, tak se těším na pokračování.