Lazar

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná… Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal. Jednou z trofejí je i lebka Summy Linnové, Joonovy manželky. O několik dní později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka. V kempu nedaleko Rostocku byl zavražděn sexuální násilník. Joona záhy pochopí, že zdánlivě náhodnou souvislost mezi oběťmi nemůže ignorovat – stopy vedou k někomu, kdo má být již dávno mrtvý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389235/big_lazar-NFk-389235.jpg 4.21975

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Host

Lazarus, 2018

Kniha Lazar

Makkys
25. listopadu

Nechápu že jsem tak dlouho dokládala si tuhle knížku přečíst. Bylo to skvěle. Napínavé od začátku až do konce, žádné nudné a zbytečné kapitoli. Všechno mělo svoje vysvětlení, bylo to mrazivé, napínavé a hlavně děsivé. Konec mě překvapil, rozbrečel a trochu i zklamal. Kepler je prostě skvělý autor který umí skvěle psát.

jefff
22. listopadu

Lars Kepler psát prostě umí. Myslím, že ani Nesbo nedokáže budovat napětí až do takových výšin jako právě on (oni). Na druhou stranu je Lazar v mnohém plošší, než předchozí díly. Příběh není moc strukturovaný a víceméně sleduje pouze jednu linii. Díky tomu to odsýpá a těžko se kniha odkládá, ale Svědkyně ohně nebo Písečný muž měly přece jen větší přesah.

sodmic
17. listopadu

Velmi poutave cteni, misty sice na me az moc prekombinovane, superhrdina Joona, co zachrani cely svet byl nekdy uz moc, ale celkove pribeh fajn.

Havrnka

Opět strhující čtení. Jsem ráda, že takoví zločinci,jako byl Jurek Waltera, jsou pouze literárními postavami.

Kristulda

Jedním slovem masakralni adrenalin. Tak napínavé,tolik akcí prostě wau. Ano bylo to místy překombinované, ale čtivé, napínavé a neodložitelné. Za mě naprosto super.

PS. Četla jsem jeho dvě knihy za sebou teď si dám něco klidnějšího než se vrhnu na další a věřím, že to bude zas super.

petunkav

Čtení opět skvělé, napínavé - jen teda těch kombinací a vražd a všeho bylo až moc. Trochu bych ubrala.
Ale napsané dobře.

Angell328
21. srpnaodpad!

(+ SPOILER) Nejhorší díl celé série. Jurek nesmrtelný a přesto, že má jenom protézu si poradí i s válečným a zkušeným veteránem a takhle bych mohl pokračovat dokola v tomto díle. Jedním slovem, strašný.

PetraKysova

(+ SPOILER) Mám veľmi rada knihy od Larsa Keplera, mne tu ani nevadilo že bol Jurek skoro nesmrteľný. Ako vymyslené to bolo bravúrne. Trošku mi vadilo, že s Joony urobili nepostradateľného policajta bez ktorého by Jureka nikdy nenašli. To boli akože ostatný totálne neschopný? Čo ma ale vytláčalo do neprítomnosti bola Sage. Tak brutálne vyškolená policajtka z tajnej služby a chovala sa tak hlúpo. To už aj ja som vedela aké chyby spravila. Keď chcela ísť za sestrou. Haló jasné že ho za ňou doviedla. A potom keď volala tomu Rinusovi. Veď keď viem že proti mne stojí Jurek ktorého opísali ako boha (mal to premysleňejsie než Kaz Breker z Vranej šestky a to už je čo povedať) tak predsa nesmiem robiť takéto amatérske chyby. Aj keď bohužiaľ sa jej to vypomstilo. Bolo mi hrozne ľúto Peleriny, naozaj som dúfala.
No a neviem ako sa môže Joona vrátiť na oddelenie kde mu vlastne nikto neveril, a preto sa to totálne pokazilo a toľko ľudí umrelo. Veď ja by som sa im nedokázala pozrieť do očí.
Každopádne som zvedavá na ďalšiu knihu.