Lazar

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná… Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal. Jednou z trofejí je i lebka Summy Linnové, Joonovy manželky. O několik dní později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka. V kempu nedaleko Rostocku byl zavražděn sexuální násilník. Joona záhy pochopí, že zdánlivě náhodnou souvislost mezi oběťmi nemůže ignorovat – stopy vedou k někomu, kdo má být již dávno mrtvý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389235/lazar-NFk-389235.jpg 4.21684

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Host

Lazarus, 2018

Kniha Lazar

petra5167
předevčírem

Tak tohle byla skvělá jízda. Dobře napsáno, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Ale ten konec.... nečekala jsem, že to spisovatelé udělají, ale stálo se. Těším se na další knihu s Joonou.

Obelix15
20. listopadu

(+ SPOILER) Tento díl se mi zpočátku velice líbil. Vrátila se postava skvělého záporáka, u kterého mě mrzelo, že v předchozích dílech skončil tak rychle. Jeho smýšlení a um manipulovat s lidmi jsem v knize miloval ... Co mi ale začalo postupem času vadit bylo to, že se z manipulativního, jednorukého mrzáka stal nabušený Terminátor, kterého snad ani nešlo jakkoliv zabít. Konec otevřený a napínavý, to mám rád, ale na můj vkus si myslím, že nebylo potřeba "zabíjet" i malou ... Za mě jeden z lepších dílů série!

Magdalena_j
18. listopadu

Kniha mě bavila. Měla spád, překvapivé úseky i zajímavé zvraty. Těším se na další díl.

Jordyz
18. listopadu

Skvělý díl série. Napínavé od začátku až do konce.

Lacerta.j
17. listopadu

Velke zklamani, nevim jestli ctu Keplera nebo Univerzalniho vojaka!
Prvni pulka prima, ale ten zaver. Stary jednoruky muz s nadlidskou silou a schopnostmi cist myslenky a videt za roh.

Lusota
14. listopadu

Musela jsem strhnout jednu hvězdičku za ty až nadpřirozené schopnosti Jurka. Jinak čtivé a napínavé od začátku do konce.

Mishi
11. listopadu

(+ SPOILER) Kepler opět nezklamal. I když některé věci byly trochu přitažené za vlasy.
Těším se na Zrcadlového muže. Vypadá to, že Joonův příběh nabere trošku jiný směr a myslím si, že už to bylo potřeba, Jurka už bylo dost.

Kája95
10. listopadu

Jojo když už nevíš o čem psát nech obživnout něčí mrtvolu/ posedlost a zase je tu námět.
Nekonečné pasáže typu: napila se, podívala se na něj,na rty si nanesla rtěnku.... Popis vlastně ničeho

Hrob mé sestry
Hrob mé sestry