Lars Kepler

švédská, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Případy komisaře Joony Linny 1-6

Případy komisaře Joony Linny 1-6

Prvních šest dílů bestsellerové krimisérie v dárkové krabici. Je nám jasné, že to může vypadat trochu zvláštně, ale abychom dokázali psát společně, museli jsme si vymy... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
LazarLovec králíkůStalkerPísečný mužPlayground

Komentáře (63)

Přidat komentář
azzies
11. ledna

Napínavé detektivky, které nejsou zbytečně brutální, přitom mají hutnou atmosféru a nedají se nedočíst.

dara1111
31.10.2018

Tyhle knihy nikdy neomrzí. Moc napínavé a záživné čtení. Doporučuji všem, co mají rádi napětí.

baci1983
03.10.2018

Skvělé knihy, rozhodně doporučuju, stačí dvě přečíst dvě stránky a hned je třeba knihu dočíst, protože je napínavá. Každou knihu co napíšou chci přečíst :-)

sylva8672
25.08.2018

Ke knihám od této manželské dvojice jsem se dostala úplně náhodou a naprosto jsem jejich knihám propadla!! Napínavé od začátku do konce. Za mě zatím nejlepší detektivky, co jsem kdy četla!!!!

Jakira
01.08.2018

To je právě ten velký problém, který Host má...hlavně v posledním Lovci králíků bylo vidět, jak moc se spěchalo na vydání, takže nebyl čas na pořádnou kontrolu textu. Bylo tam strašně moc překlepů, ale i gramatických chyb, které knihu sráží o úroveň dolů (i když Lovec sám o sobě za moc nestál).

ddkk
25.06.2018

Tak nová dobrá zpráva z brněnského Hosta - cituji:
"...Ačkoliv se snažíme mít ediční plán na nadcházející sezónu vždy kompletní, někdy nás naši autoři po jeho vydání překvapí dobrou zprávou, která v nejlepším případě obsahuje jako přílohu rukopis. A protože víme, jak moc se na nová díla svých oblíbených spisovatelů těšíte, snažíme se je k vydání připravit v co nejkratším čase od obdržení rukopisu.Radost uděláme fanouškům komisaře Joony Linny. Sedmý díl, s originálním názvem Lazarus, je již v přípravě, a pokud půjde vše podle plánu, na pultech knihkupectví ho najdete už letos v listopadu."

zlinissi
17.06.2018

Za mne nejslabší "Keplerovka". Nechávala jsem si ji stranou trošku jako bonboniéru severských detektivek, ale tentokrát mne poprvé zklamali... Něco tomu chybělo a naopak některé situace mi přišly až příliš neuvěřitelné.

JaneSteini
15.03.2018

Od přečtení první knihy ze série Joona Linna jsem v tom byla až po uši! Knížky jsou boží a tenhle žánr já prostě můžu... :)

ddkk
08.03.2018

Mediální zástupkyně vydavatele Albert Bonniers oznámila 26.ledna t.r. vydání další knihy Larse Keplera, a to na pátek 19.října 2018. Švédské vydání má název "Joona Linna 7". Už nyní si švédští čtenáři mohou knihu rezervovat. Předpokládá se, že brněnské nakladatelství Host opět promptně vydá překlad této knihy.

lucie7876
06.03.2018

Jooonu Linnu miluju :) Drsný severský chlapík, který ma vždycky pravdu :)

Lana33
04.03.2018

Dvojice autoru, diky ktere jsem si zamilovala severskou literaturu. Cela serie s Joonou je skvela a nemam ji co vytknout, vsechny knihy maji zajimavou zapletku a nepostrada to smysl. Dilo Playground je z jineho soudku, ale i presto,ze je to prvotina autoru v mystery zanru, tak si myslim, ze to nemohlo dopadnout lepe. Uz netrpelive cekam na dalsi knihy autoru.

Jirika
26.09.2017

Přečetla jsem všechny knihy od tohoto autora a mohu jen doporučit. Vždy se těším na novou knihu. Za mne palec nahoru :-)

Ivana5353
07.09.2017

První jejich přečtená kniha a už jsem v tom lítala...píšou skvěle!

Miskolenka
31.08.2017

Četla jsem všechny knížky, vydané tímto skvělým párem.
Jejich knihy mě vtáhli do děje natolik, že jsem měla pocit přítomnosti.
Hltala jsem každé písmenko, větu, stránku. Bála jsem se knížku dočíst.....
Doufám, že už mají něco rozepsaného, protože najít knihu takového žánru se mi nedaří.

game
14.07.2017

Od dvojice Keplerovcov som pred rokmi prečítala tri knihy:
dve som nedočítala, jednu ťažko-horko dočítala, ale ani len náhodou netuším, o čom bola.
Ťažkopádne, pridlhé, nezmysly vycucané s prsta, už prvá kniha bola ťažký dokombinovaný nezmysel, pošahaní policajti, suché písanie, tváriace sa privážne, prekombinované, chuť som si vždy naprávala autormi, ktorí skutočne vedia písať.
Keplerovcov už nie, ďakujem.

krisbed
28.06.2017

Máte rádi detektivky a hádanky? Tak nad čím váháte...?

Recenzi na celou sérii detektivního komisaře Joony Linny najdete zde - http://gingerani.blogspot.cz/2017/06/rc-pripady-komisare-joony-linny-lars.html

anyyy
15.04.2017

Musím říct že je to neuvěřitelné čtení, možná někomu se líbí víc styl Nesba ale podle mého názoru tyto knížky jsou více propracované a skvěle napsané. Dokáží vtáhnout do děje ani nevíte jak. Přečetla jsem všechny knížky od Larse Keplera, i když ne postupně ale na přeskáčku. Ze začátku to bylo trochu matoucí ale nakonec vše zapadlo. Podle mého by se nemělo začínat Hypnotizérem, ten je trochu slabší oproti pokračování, ale ostatní jsou výborný. Mimo to jsem četla i Playground a je to úplně jiný styl a moc mi nezaujal, tak jako detektivky.

ela111111111
14.04.2017

Bože, miluju jejich psaní. Posledních 100 stránek nedokážu knihy spustit z rukou.

dominika2585
26.03.2017

Poslední dobou stále více přicházím na chuť severským autorům. Knihy od Keplera čtu hezky popořadě a moc se mi líbí vývoj Joonovy postavy. V Hypnotizérovi byl spíš jako figurka v pozadí, zato ve Svědkyni ohně se ukázal v plné parádě. Joona pomalu otevírá své nitro, a proto ho s každým dalším dílem mám více ráda. V knihách není nouze o napětí, které se hezky stupňuje. V knihovně mám celou sérii s detektivem Linnou, a hned jak vyjde něco nového, určitě nebudu s koupí otálet.

Teninka
01.03.2017

Od Larse Keplera jsem zatím četla Svědkyně ohně, Stalkera a teď jsem dočetla Hypnotizéra. Knihy od tohoto autora se mi líbí a chystám se teď číst Lovce králíků. Následně mám v plánu si přečíst Písečného muže. To, že knihy na sebe navazují, jsem se dozvěděla až během čtení knížky Hypnotizér a musím říct, že mi to nějak v předešlých knížkách nepřišlo, že bych se během příběhu nějak ochudila o děj detektiva Joony Linna, ale je mi jasné, že ne každý se mnou bude souhlasit. Vždy mě zajímá daný děj dané knížky.
Pokud jste od těchto dvou autorů ještě nic nečetli a máte rádi detektivky, tak je rozhodně doporučuji :-) Díky nim, jsem si oblíbila severské detektivy.

slezakova.nika
01.03.2017

Ač severská krimi není můj šálek čaje... Výjimky musí být. Kepler je někdo, kdo je v detektivkach doma :) úžasné

jaroslavavrbeck
28.12.2016

Souhlasím s názorem, že jejich první kniha byla super a každá další je lepší a lepší...

helenJJhockey
19.11.2016

Pro mě jsou knihy od nich mnohem napínavější než od Nesba. Od něj mě zaujal jen Sněhulák, další už tak ne. Za mě jsou detektivky od nich nejlepší.

Hadrna
18.11.2016

Myslela jsem, že detektivky nejsou můj šalek kávy, dokuď jsem nenašla Larse Keplera ☺.

Danica84
22.09.2016

Jejich knížky úžasné. Čtou se úplně sami, když člověka děj úplně pohltí.

ankaras
12.09.2016

Úžasný pár, perfektní knihy.

jana1976
16.08.2016

Musím uznat, že jejich knihy jsou úžasné. S každou další knihou jsem smekala klobouk, jak byly lepší a lepší. Jen tak dál....

Odehnalka
19.07.2016

Až po přečtení první knihy jsem zjistila, že knihu napsal manželský pár, můj údiv byl veliký. Klobouk dolů před nimi, protože píší skvěle, od knih je těžké se odtrhnout.

lopinka
23.05.2016

CHci se zeptat....ještě jsem Keplera nečetla...chtěla bych začít. Jakou knihou? Poradíte? Navazují nějak na sebe? Děkuji za odpovědi.

zuzana4587
09.02.2016

Tito manželé jsou úchvatní. Jejich knihy Vás vtáhnou do děje, že nebudete chtít přestat a na konci budete smutní, že je po všem. S napětím vyhlížíte další jejich knihu. Knihy mají zápletky, napětí a vzbudí ve Vás emoce. Četla jsem všechny a rozhodně s další knihou nebudu otálet.