Koupit knihy

Lars Kepler

švédská


Nahrávám...

Nová kniha

Pavouk

Pavouk - Lars Kepler

Joona Lina se vrací s devátým případem… a opět mu jde o krk. Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (77)

Valentin08
07. srpna

Těším se na novou knihu. Jistě bude skvělá jako všechny ostatní. Valentin08

Janky6
27. května

K Larsi Keplerovi,
toto manželské duo mě přivedlo ke čtení thrillerů a ke čtení knih celkově, jejich knížky mají náboj, jsou brutální - v tomto ohledu vede stále Chris Carter, excelentní příběh který na sebe v každé nové knížce navazuje, impozantního hlavního detektiva Joonu Linnu - který mi občas přišel jako terminátor, jsem rád že jsem se se vším tímto seznámil.
Jejich styl psaní je zajímavý, manželé se střídají vždy po jedné kapitole, takhle pokračují celou knížkou až po konec a ono to funguje, krátké kapitoly, okamžité vtáhnutí do děje, spoustu uvěřitelných postav a máte knihy které neodložíte.

felia
09.09.2021

Mně tato autorská dvojice nesedí. Jednoduchý děj, málo postav a velmi neschopní detektivové. Ještě, že vše zachrání Joona Linna. Přečetl jsem od nich vše, co u nás vyšlo bez toho, že by to ve mně zanechalo nějaké pocity

ankaras
11.03.2021

Pro mě je tato dvojice ikonou severské krimi. S nimi nešlápnete vedle. Možná jen v případě, že byste si chtěli pohrát na hřišti. Měla jsem možnost se zúčastnit autogramiády a jsou i hodně příjemným párem.

Hamec
26.10.2020

Seznam Zprávy, 18.10.2020
Přitahují nás brutální vraždy? Kouzlo severských krimi je jinde, míní Lars Kepler
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pritahuji-nas-brutalni-vrazdy-kouzlo-severskych-krimi-je-jinde-mini-lars-kepler-124471

radkanin
19.08.2020

Přečetla jsem celou sérii. I když jsem si po pár dílech říkala, že už je to hodně podobné a nechci číst další, neodolala jsem a nelitovala nakonec ani jedné knihy.

parkur
07.06.2020

Dočetl jsem celou serii a nevím kterou cestou se vydat, Jurek je ....a Joona už mi teď chybí, sakra... :-D jsem zvědavý čím tyto knihy teď nahradím. Byl to výborně strávený čas. Děkuji autorům.

tabaluga
12.02.2020

Tuto dvojici autorů mám velice ráda, přečetla jsem od nich již pár knih a nikdy jsem neslapla vedle. Pokaždé mne kniha vtáhla do děje a já musela číst až do konce.

1