koupit knihy

Lars Kepler

švédská

Nahrávám...

Nová kniha

Zrcadlový muž

Zrcadlový muž - Lars Kepler

Mladá dívka zmizí cestou ze školy. O pět let později se její tělo objeví na hřišti v centru Stockholmu. Díky bezpečnostním kamerám se Joonovi Linnovi podaří najít očitého... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 11 knih

Komentáře (75)

felia
09. září

Mně tato autorská dvojice nesedí. Jednoduchý děj, málo postav a velmi neschopní detektivové. Ještě, že vše zachrání Joona Linna. Přečetl jsem od nich vše, co u nás vyšlo bez toho, že by to ve mně zanechalo nějaké pocity

ankaras
11. března

Pro mě je tato dvojice ikonou severské krimi. S nimi nešlápnete vedle. Možná jen v případě, že byste si chtěli pohrát na hřišti. Měla jsem možnost se zúčastnit autogramiády a jsou i hodně příjemným párem.

Hamec
26.10.2020

Seznam Zprávy, 18.10.2020
Přitahují nás brutální vraždy? Kouzlo severských krimi je jinde, míní Lars Kepler
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pritahuji-nas-brutalni-vrazdy-kouzlo-severskych-krimi-je-jinde-mini-lars-kepler-124471

radkanin
19.08.2020

Přečetla jsem celou sérii. I když jsem si po pár dílech říkala, že už je to hodně podobné a nechci číst další, neodolala jsem a nelitovala nakonec ani jedné knihy.

parkur
07.06.2020

Dočetl jsem celou serii a nevím kterou cestou se vydat, Jurek je ....a Joona už mi teď chybí, sakra... :-D jsem zvědavý čím tyto knihy teď nahradím. Byl to výborně strávený čas. Děkuji autorům.

tabaluga
12.02.2020

Tuto dvojici autorů mám velice ráda, přečetla jsem od nich již pár knih a nikdy jsem neslapla vedle. Pokaždé mne kniha vtáhla do děje a já musela číst až do konce.

ddkk
16.01.2020

Je zajímavé, co se aktuálně děje se sérií Joony Linny. Autoři se rozhodli přepsat 1.díl - - knihu Hypnotizér a vloni ji k 10, výročí jejího prvního vydání znovu publikovali pod názvem Hypnotist - Black Edition (Hypnotizér-Černá edice).

Má odrážet to, jak moc se oba autoři od svého debutu jakožto spisovatelé thrillerů posunuli dopředu. Tempo příběhu zrychlili, kapitoly zkrátili, přepsali dialogy, přidali nové scény a Joona Linna získal podstatnější prostor.
Původní příběh však zůstal stejný.

Vyjde-li Black Edition i v češtině, bude srovnání zajímavé...

kindlice
07.01.2020

Vesik a nevíš, kdy? Nemohu to nikde dohledat.

1