Pavouk přehled

Pavouk
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499029/bmid_pavouk-gN6-499029.jpeg 4 1404 1404

Joona Lina se vrací s devátým případem… a opět mu jde o krk. Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z nichž jedna čeká na Joonu Linnu, a tvrzením, že zachránit ho může jedině Saga. Pohlednici sice Joonovi ukázala, ale čas plynul a hrozba upadla v zapomnění jako bezvýznamná provokace. Až doposud. V Kapellskäru byl nalezen pytel s téměř rozpuštěným tělem. Na místě činu zůstala bílá nábojnice. Bestiální pachatel dává policii možnost zastavit sérii vražd tím, že rozluští složité hádanky. Joona Linna a Saga Bauerová společně usilují o vyřešení zapeklitého případu a o záchranu vyhlédnutých obětí — dřív než bude pozdě. Ve svém pronásledování jsou čím dál zoufalejší. Co když se tento sériový vrah nedá zastavit? Co když už jsou sami lapeni v síti?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Spindeln , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavouk. Přihlašte se a napište ho.

KnihoSny
01.07.2024 4 z 5

Stě mě že jsem na konci doufám že dílo ještě budou opět pecka s dobrým dějem 9 kulek a hledáme vraha

klarence
01.07.2024

Tak přiznám, že ze začátku jsem měla problém se začíst ..
V určité chvíli , ale nabírá kniha docela rychlý spád a šlo to samo.
Jen se mi některé věci zdály neuvěřitelné, možná i překombinované.
a jak je níže komentář, Jurek už pryč .. souhlasím.

dominika2585
10.06.2024 5 z 5

Dlouho jsem se nemohla začíst. Vražd tu bylo možná až moc, ale ve výsledku mě kniha vlastně bavila. Jen už by to chtělo dát Jurka k ledu.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Pavouk (2002)