Teď mlč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cassii Jensenovou přivážejí do nemocnice Svaté Kateřiny na jednotku intenzivní péče. Vrchní sestru Alici Marlowovou ke krásné mladé ženě cosi přitahuje. Zdá se jí povědomá. Sestra záhy odhalí tajemství, které Cassie střežila přede všemi včetně milujícího manžela a rodiny. Tajemství, které všechno změní. Dalším pacientem na oddělení je Frank. Leží uzamčený ve vlastním těle, neschopný jakkoli komunikovat. Přesto slyší a vidí všechno, co se kolem něj děje, a brzy pochopí, že Cassii stále hrozí velké nebezpečí. Zatímco policie Cassiin případ nadále vyšetřuje, Frank je jediný, kdo zná pravdu. Jenže ji nemůže sdělit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372375/ted-mlc-CpU-372375.jpg 3.758
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Mladá fronta
Orig. název:

If You Knew Her (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Teď mlč

Přidat komentář
Jamira
včera

Vyborna knizka, ktera je napinava od zacatku do konce! Opravdu mi velmi pripominala Divku ve vlaku, od ktere jsem se taky nedokazala odtrhnout. Byt teda tema je jine, tady asi jeste originalnejsi. Pro me tedy mile prekvapeni po dlouhe dobe.. :)

Juvka
30. srpna

Úplně nejlepší knížka, kterou jsem za poslední dobu četla. Kniha vypráví jeden příběh, který je popisován z pohledů více účastníků, což jí dodává na síle. Kniha má podle mě velice smutný konec.Po celou dobu čtení jsem prostě doufala, že to prostě skončí happyendem.
Takže za mě opravdu doporučuji :-)

Aneleh
21. srpna

Nechápu většinu negativních komentářů zde. Kniha je velmi napínavá, z psychologického hlediska neobyčejně dobře zpracovaná. Ani mě nepřipadala jako thriller, ale spíše jako zajímavý příběh s nahlédnutím do života pacientů v kómatu, kteří přesto vše vnímají a chápou. Všechny postavy jsou velmi dobře vykreslené, že se lze do nich dobře vžít a chápat jejich emoce. Bavilo mě to a čas strávený tímto čtením rozhodně nepovažuji za ztracený.

zazvorka
11. dubna

Škoda nápadu - zápletka zajímavá, ale nudně napsáno. Cassie dost nesympatická - a celkově takové divné. Nejzajímavější mi vlastně připadal popis péče o pacienty - to asi nebylo záměrem, že....

greetchen
01. března

Ke knize mě přilákala "reklama" na obalu, že se má titul podobat Zmizelé. Možná tohle očekávání nakonec způsobilo výsledné zklamání a naštvání. Kniha je prostě průměrný thriller, ale kvůli tomuhle nenaplněnému očekávání jsem se dokonce rozhodovala mezi dvěmi a třemi hvězdičkami.

Líbil se mi námět, způsob, jak se jednotlivé příběhy postav proplétají a nakonec spolu prorůstají, i příjemně mrazivé finále. Autorka ale bohužel neumí držet čtenáře v potřebném napětí, hodně se opakovala, intenzivní odstavce střídala s mrtvými stránkami o ničem. Skoro jsem měla chuť přeskakovat (což nikdy nedělám). Možná je na ni rozsah románu až moc a dokázala by příběh zdárněji smrsknout do pouhé povídky.

micha-ella
28. ledna

U této knížky mi tak vadil styl psaní v přítomném času, že jsem jí málem nedočetla. (Myslela jsem, že už si zvykám, ale ne!) Navíc to bylo všechno hodně zdlouhavé, na některých místech popisovaný každý krok a každé mrknutí, no, prostě mě to nenadchlo.

jasmína
25. ledna

Trocha zklamání a naprostý souhlas se Šánkou

Sumatrae
07. ledna

Cetla jsem na doporuceni kolegyne Zajimave napsane, dobre se cte Sice jsem tusila kdo je vrah temer od zacatku, ale vynahradilo mi to prostredi a vedlejsi zapletky kolem hlavniho pripadu

Autor knihy

Emily Elgar
americká

Podobné knihy

Kniha Teď mlč je:

v Právě čtených3x
v Přečtených72x
v Čtenářské výzvě23x
v Doporučených5x
v Knihotéce74x
v Chystám se číst82x
v Chci si koupit19x
v dalších seznamech1x