Teď mlč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cassii Jensenovou přivážejí do nemocnice Svaté Kateřiny na jednotku intenzivní péče. Vrchní sestru Alici Marlowovou ke krásné mladé ženě cosi přitahuje. Zdá se jí povědomá. Sestra záhy odhalí tajemství, které Cassie střežila přede všemi včetně milujícího manžela a rodiny. Tajemství, které všechno změní. Dalším pacientem na oddělení je Frank. Leží uzamčený ve vlastním těle, neschopný jakkoli komunikovat. Přesto slyší a vidí všechno, co se kolem něj děje, a brzy pochopí, že Cassii stále hrozí velké nebezpečí. Zatímco policie Cassiin případ nadále vyšetřuje, Frank je jediný, kdo zná pravdu. Jenže ji nemůže sdělit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372375/ted-mlc-CpU-372375.jpg 3.983
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

If You Knew Her, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Teď mlč

Přidat komentář
cleopatra11
včera

Musím říct, že mě kniha velmi chytla. I když z počátku jsem chtěla knihu odložit, nakonec jsem ráda, že jsem vydržela a knihu dočetla.
S každou další stránkou se stupňuje napětí.
Pachatele jsem odhadla velmi brzo.
Knihu doporučuji.

Radka1911
23. října

Knížka je přirovnávána ke knize "Dívka ve vlaku", ale já si myslím, že to příliš neodpovídá. "Teď mlč" je podle mého názoru daleko lepší a i jiné. Já jsem se od knihy nemohla odtrhnout, děj mne dokonale pohltil. Doporučuji.


Keporkakyně
10. září

Z knihy by člověk mohl získat dojem, že zdravotní sestry pracující v nemocnici tráví většinu času vysedáváním u pacientů a povídáním si s nimi či s jejich rodinami...hmmm...tak to je dost mimo. Kromě zmíněného obsahuje knížka i další hlouposti, nicméně jsem se u ní dobře bavila. A za ten závěr a odvahu autorky, dávám čtyři hvězdy.

amanek
28. srpna

I když jsem od začátku tušila, jak to bylo, knížka se mi četla dobře. Nejvíce mě bavil pohled Franka, moc jsem mu přála uzdravení.
Jen jsem čekala šťastnější konec.

Magič
10. července

Ah to byl ale sešup. Oddechová, jednoduchá kniha s rychlým příběhem a se sympatickými postavami, které vás chyti za srdce. Franka jsem si velmi oblíbila a tato linka mě zasáhla více než příběh Cassie.

LeSk
23. května

Hoooodně husté čteníčko, wauuuu... Zpočátku jsem se obávala, zda mě děj bude bavit, nicméně se to tak rychle rozjelo, že jsem zabrzdila o poslední stránku, jakou rychlostí jsem příběh baštila. Doporučuji a tleskám, zápletka opravdu špičková.

iveta6676
15. dubna

Poutavé,ale myslím,že jsem něco podobného již cetl a nebo viděla,takže spíš taková oddychovka

Jana8774
01. února

Kniha je velmi prijemne napsana. Cetla se lehce. Zadne velke prekvapeni v zavere neni, ale i tak si zde najdete cast napeti. Ja ji doporucuji pro oddechove cteni.

1

Doporučujeme

Dvojče
Dvojče
Smrt v zádech
Smrt v zádech
Nejsem živá
Nejsem živá
Černý led
Černý led

Autor knihy

Emily Elgar
americká

Podobné knihy

Kniha Teď mlč je v

Právě čtených1x
Přečtených104x
Čtenářské výzvě29x
Doporučených7x
Knihotéce91x
Chystám se číst96x
Chci si koupit22x
dalších seznamech1x