Teď mlč

Cassii Jensenovou přivážejí do nemocnice Svaté Kateřiny na jednotku intenzivní péče. Vrchní sestru Alici Marlowovou ke krásné mladé ženě cosi přitahuje. Zdá se jí povědomá. Sestra záhy odhalí tajemství, které Cassie střežila přede všemi včetně milujícího manžela a rodiny. Tajemství, které všechno změní. Dalším pacientem na oddělení je Frank. Leží uzamčený ve vlastním těle, neschopný jakkoli komunikovat. Přesto slyší a vidí všechno, co se kolem něj děje, a brzy pochopí, že Cassii stále hrozí velké nebezpečí. Zatímco policie Cassiin případ nadále vyšetřuje, Frank je jediný, kdo zná pravdu. Jenže ji nemůže sdělit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372375/big_ted-mlc-CpU-372375.jpg 3.8102
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

If You Knew Her, 2017

Kniha Teď mlč

jana8352

Kniha se zajímavým příběhem, líbila se mi postava Franka, četla se mi dobře

lucie2371

Podle anotace jsem od knihy očekávala něco docela jiného. Kniha není nijak zajímavá, kapitoly končí tak, že si neřeknete „Musím číst dál, chci vědět co se stalo." A konec také nebyl ničím zajímavý. Podruhé už bych po ní opravdu nesáhla. Avšak pokud hledáte nějakou oddechovku u které si chcete odpočinout, pak je tato kniha to pravé pro vás.

Fzuzik

Děj mě zaujal a knížka se mi četla dobře. Dala bych lepší hodnocení, ale hodnotu knížky pro mě sráží postava Alice.
Je to fajn ženská, ale její přístup k pacientům působí nereálně, až chorobně.

veronika9761

Několikrát jsem bez zaujetí rozectenou knížku odložila. Nakonec jsme ale svorně doklopytaly do konce. Žádná hitovka to teda není.

SaraX
06.11.2020

Super čtení pro všechny, kdo mají rádi psychologické thrillery. Překvapuje mne, že je knížka v "modrých" hodnoceních, za mne jednoznačně červená kategorie. Krásný příběh, ve kterém je láska, bolest, radost i trápení, zločin i naděje. Líbí se mi vyprávění z pohledu více osob, postava Franka se mi dostala pod kůži....doufala jsem v jiný konec, ale i tak velmi čtivé, obzvlášť pokud je to autorčin první román, těším se na její další knihy.

cleopatra11
29.10.2020

Musím říct, že mě kniha velmi chytla. I když z počátku jsem chtěla knihu odložit, nakonec jsem ráda, že jsem vydržela a knihu dočetla.
S každou další stránkou se stupňuje napětí.
Pachatele jsem odhadla velmi brzo.
Knihu doporučuji.

Radka1911
23.10.2020

Knížka je přirovnávána ke knize "Dívka ve vlaku", ale já si myslím, že to příliš neodpovídá. "Teď mlč" je podle mého názoru daleko lepší a i jiné. Já jsem se od knihy nemohla odtrhnout, děj mne dokonale pohltil. Doporučuji.

Keporkakyně
10.09.2020

Z knihy by člověk mohl získat dojem, že zdravotní sestry pracující v nemocnici tráví většinu času vysedáváním u pacientů a povídáním si s nimi či s jejich rodinami...hmmm...tak to je dost mimo. Kromě zmíněného obsahuje knížka i další hlouposti, nicméně jsem se u ní dobře bavila. A za ten závěr a odvahu autorky, dávám čtyři hvězdy.