V dobrém i zlém

Napínavý psychothriller plný nečekaných zvratů, který provokativně odhaluje temnou stranu manželství, mateřství a přátelství. Bezmezně milující manželka, oddaný manžel, opečovávané dítě. Američané Merry, Sam a Conor jsou perfektní rodina, žijící na perfektním místě. Merry si domácký život nemůže vynachválit – pečení, práce na zahradě, péče o malého syna. Sam začíná po odchodu z univerzity s novou kariérou filmaře. Občas se přistihnou, že sami nevěří tomu, jak šťastní jsou. Tady na švédském venkově, kde začínají žít svůj nový perfektní život. Když je v jejich švédském ráji navštíví Merryina kamarádka Frank, stane se okamžitě součástí rodiny. Sblíží se s malým Conorem. A se Samem. Frank a Merry jsou skoro jako sestry, proto Frank okamžitě odhalí věci, které ostatním unikají. Faleš a zradu, kterým se dá při pohledu na tuhle pohádkovou rodinku těžko věřit. Ale jenom Frank ví, co se tady skutečně odehrává… . Kdo je manipulátor a kdo oběť?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385574/v-dobrem-i-zlem-bZw-385574.jpg 3.9167
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Cosmopolis

You Were Made for This, 2018

Kniha V dobrém i zlém

Roseblood

Velice silný příběh, který nebude pro každého. Úžasný psychologický thriller/drama. Poutavý, napínavý od začátku do konce.

Vřele doporučuji

Hodnocení: 5/5*

pavčape
15.12.2020

Tak já nevím, asi si vybírám z podobných "škatulek", ale když začnu číst nějakou knížku v poslední době, mám pocit, že jsem něco někde podobného četla. Co se týče V dobrém i zlém, tak dokonalá rodinka, dokonalé manželství, dokonalá kamarádka na život a na smrt a... Několikrát v různých obměnách. Jen to týrání a vražda malého Conora bylo navíc. A také jsem měla okamžitě jasno v tom, kdo je pachatel. Celkové vyznění knížky bylo takové nějaké polovičaté.

HDosoudilová
10.06.2020

Z tohoto thrilleru jsem stále celkem rozpačitá... Začátek dobrý, pak jsem si říkala "cože? To jako fakt?" No ale celkově se mi to asi docela líbilo. I když je pravda, že mi tady nebyl sympatický vůbec nikdo a "vraha" jsem odhadla okamžitě. Malého Conora mi bylo strašně líto, určitě bych tuto knihu nedoporučila citlivým a těhotným ženám. Víc už vám však prozrazovat nebudu... ???? Ta zápletka je hustá..

michaela.22
07.04.2020

Kniha je dokonalým příkladem správného psychologického thrilleru. Je v ní mnoho nepředvídatelných zvratů a moc se mi líbí, že je vyprávěna z pohledu tří hlavních hrdinů, díky čemuž se čtenáři naskytne dokonalý pohled do mysli každého z nich. Ještě fascinující je, jakmile si uvědomíte, že všechny takovéto myšlenky jsou z reálného života a o to je tato kniha děsivější. Určitě doporučuji všem čtenářům.

Ctenar1202
01.03.2020

Psychothriller.....a ano, toto označení si kniha rozhodně zaslouží. Napínavá od první stránky až do úplného konce.
Příběh odhaluje temnou stranu manželství,mateřství a přátelství.... Kniha byla skvělá!

Aneleh
21.02.2020

Na můj vkus až příliš mnoho zvráceností, proto bych neřekla ani, že jde o psychothriller, spíš o pořádný hororový příběh. Protože všechny postavy jsou psychicky narušené, nemůže nás ani závěr knihy příliš překvapit. Přestože nemůžete přestat číst, protože pořád čekáte, kdo bude náležitě potrestán, fascinuje vás a děsí celý příběh pořád víc, když to s přicházejícím koncem vypadá, jako by se vlastně vůbec nic nestalo. I tak tu lze najít spoustu dobrých postřehů, co se týče vztahů mezi nejbližšími lidmi a přáteli, jenž bohužel bývají někdy stejně tak temné a falešné.

lištička123
20.02.2020

Zajímavě napsaná knížka, popravdě mě moc nebavila. Všechny tři hlavní postavy mi byly nesympatické, prostě už bych si ji asi nevybrala. Každému se ale líbí něco jiného a já to respektuji.

micha-ella
13.12.2019

Výborně napsaný, čtivý, napínavý dramatický, strašný příběh o rozporuplných vztazích. V přátelství dvou žen bývá někdy pokrytectví, ale tady vám jeho síla až vezme dech, muži bývají ješitní, ale až tak? Přitom by se to takhle opravdu mohlo vyvíjet i ve skutečnosti, každá postava měla svou minulost, která jí ovlivnila a pokřivila. HU! Nic pro maminky!