Vždycky je to manžel přehled

Vždycky je to manžel
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389290/bmid_vzdycky-je-to-manzel-4q5-389290.jpg 4 345 345

TŘI NEROZLUČNÉ PŘÍTELKYNĚ, JEDNO TAJEMSTVÍ… A VRAŽDA Kate, Aubrey a Jenny se seznámily na vysoké škole a brzy se z nich staly nerozlučné kamarádky, ačkoli byste jen těžko hledali tři odlišnější ženy. Kate byla krásná, divoká a bohatá. Aubrey pocházela z chudé neúplné rodiny a ze všeho nejvíc chtěla uniknout vlastní minulosti. A Jenny byla nebojácná, ambiciózní a cílevědomá. Přesto se spřátelily a přísahaly si, že je nic nerozdělí. O dvacet let později ale jedna z nich stojí na okraji mostu a někdo ji nutí, aby z něj skočila. Jak se to mohlo stát? Strhující román Michele Campbell sleduje historii jednoho neobvyklého přátelství, ve kterém se snoubí láska s nenávistí. Mohou takto intenzivní city vést až k vraždě? A budou všichni jako obvykle předpokládat, že za zločinem stojí manžel?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

It's Always the Husband , 2017


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vždycky je to manžel. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (116)

Anna 13
09.06.2024 3 z 5

Průměrná kniha s průměrnými postavami psaná nikterak vyčnívajícím jazykem.

Nemohu Michele Campbell upřít, že to měla zašmodrchané mistrně a rozpletla svůj uzel podezřelých a zvrácených postav s pozoruhodným umem, který čtenáře překvapí i zabaví. Nicméně mám pocit, že její kniha upadne v zapomnění velmi snadno.

Je dost možné, že jsem po ní sáhla v nesprávný čas. Tuze mě nebavilo univerzitní prostředí a mladí lidé, co se zfetovávají, zpíjí do němoty a navzájem se zrazují. Kniha není o pravém přátelství, jak ji prezentuje anotace. Ani o postavách, ke kterým byste mohli vzhlížet, či je snad nějak pochopit. Iritovala mě jejich zvrácenost a sebestřednost, ale je dost možné, že v jiném období bych jejich prohnilost ocenila.

Zkrátka - knihu nijak nehaním. Místy se od ní těžko odtrhává, místy strašně nudí. Je nevyvážená. A já jsem sama zvědavá, co si z ní po čase budu pamatovat.
Své čtenáře a nadšence si jistě najde. Já si na ni možná měla smlsnout jindy, abych jí mohla udělit o hvězdu víc.

Tereza0107
07.05.2024 5 z 5

Od této knížky jsem moc nečekala, ale ono to někdy není na škodu, alespoň má pak čím překvapit. Víc než thriller to bylo spíše rozmotávání psychologických a vztahových propletenců, které si na sebe lidé v průběhu života nabalí, až z nich postupem času není úniku. Dokud pohár trpělivosti nepřeteče a nestrhne s sebou lavinu událostí, která od základu změní nejeden život. Tolik toxických vztahů v jednom příběhu, tady se autorka opravdu vyřádila.


anája
11.10.2023 5 z 5

Napínavá kniha, moc se mi líbila.

všechny komentáře

Související novinky (6)

Jedna žije, druhá je mrtvá. Byla to sebevražda…nebo vražda?

07.12.2020


Luxusní dům na pláži, jedna žena mezi dvěma muži… a vražda

18.11.2019


Dvě sestry-dvojčata, jedna prestižní škola… a vražda

01.07.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Vždycky je to manžel v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených465x
ve Čtenářské výzvě55x
v Doporučených12x
v Knihotéce243x
v Chystám se číst317x
v Chci si koupit67x
v dalších seznamech2x