Vždycky je to manžel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

TŘI NEROZLUČNÉ PŘÍTELKYNĚ, JEDNO TAJEMSTVÍ… A VRAŽDA Kate, Aubrey a Jenny se seznámily na vysoké škole a brzy se z nich staly nerozlučné kamarádky, ačkoli byste jen těžko hledali tři odlišnější ženy. Kate byla krásná, divoká a bohatá. Aubrey pocházela z chudé neúplné rodiny a ze všeho nejvíc chtěla uniknout vlastní minulosti. A Jenny byla nebojácná, ambiciózní a cílevědomá. Přesto se spřátelily a přísahaly si, že je nic nerozdělí. O dvacet let později ale jedna z nich stojí na okraji mostu a někdo ji nutí, aby z něj skočila. Jak se to mohlo stát? Strhující román Michele Campbell sleduje historii jednoho neobvyklého přátelství, ve kterém se snoubí láska s nenávistí. Mohou takto intenzivní city vést až k vraždě? A budou všichni jako obvykle předpokládat, že za zločinem stojí manžel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389290/vzdycky-je-to-manzel-4q5-389290.jpg 3.9265
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Mystery Press
Orig. název

It's Always the Husband, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (93)

Kniha Vždycky je to manžel

Přidat komentář
Pavlína2019
11. října

Výborná, napínavá a zajímavá kniha. Krásně se četla. Velmi doporučuji!!

monte
13. září

Kniha se mi četla dobře. Nejsem zklamaná


Warty
30. srpna

Musím říct, že tohle se moc nepovedlo. Děj byl takový nemastný, neslaný, podivně rozvláčný. Přestože jsem do poslední chvíle nevěděla, kdo je vrah, nepřišli mi to ani trochu napínavé.

lucie2371
25. srpna

Kniha byla zajímavá. Hlavním tématem jsou zde drogy a co všechno může projít jedné arogantní, bohaté holce. Závěr byl hodně nečekaný!

mariva
08. srpna

Místy trochu zbytečně rozvláčný příběh, ale docela dobře se četl. V závěru už to vždycky vypadalo, že je vrah jistý, pak zase někdo jiný a ve výsledku to vypadalo, že snad vraždil každý. Ale rozpletla to autorka pěkně a napětí udržela až do konce.

lenka31
08. srpna

Výborná kniha k vodě,s překvapivým, nečekaným koncem,jen škoda,že bylo tolik podezřelých a dopadených tak málo.

Ester59
29. června

Dobře napsané, napínavý děj, nečekaný konec.

Mirin1349
21. dubna

Ze začátku mi to hodně připomínalo variaci na Hru na lháře nebo Zlomené duše. Opět tu máme přítelkyně, které nemohou být odlišnější, na koleji se spolu hned na začátku spřátelí a toto přátelství je pro ně naprosto osudové a ovlivní jim celý jejich život. Je to takové mírné klišé, ale proč ne. Na prolínání časových linií si potrpím, autorka příběh podala prostě skvěle. I když jsem si k žádné z postav bližší vazbu neutvořila, myslím, že to nebylo na škodu. Alespoň jsem mohla příběh sledovat nezaujatě a jen si užívat postupné rozplétání tajemství. Konec to naštěstí také nezazdil, takže pro mě to bylo skvělé čtení.

1

Doporučujeme

Za zavřenými dveřmi
Za zavřenými dveřmi
Černooké Zuzany
Černooké Zuzany
Byla to tichá dívka
Byla to tichá dívka
Mám nad tebou moc
Mám nad tebou moc