Vždycky je to manžel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

TŘI NEROZLUČNÉ PŘÍTELKYNĚ, JEDNO TAJEMSTVÍ… A VRAŽDA Kate, Aubrey a Jenny se seznámily na vysoké škole a brzy se z nich staly nerozlučné kamarádky, ačkoli byste jen těžko hledali tři odlišnější ženy. Kate byla krásná, divoká a bohatá. Aubrey pocházela z chudé neúplné rodiny a ze všeho nejvíc chtěla uniknout vlastní minulosti. A Jenny byla nebojácná, ambiciózní a cílevědomá. Přesto se spřátelily a přísahaly si, že je nic nerozdělí. O dvacet let později ale jedna z nich stojí na okraji mostu a někdo ji nutí, aby z něj skočila. Jak se to mohlo stát? Strhující román Michele Campbell sleduje historii jednoho neobvyklého přátelství, ve kterém se snoubí láska s nenávistí. Mohou takto intenzivní city vést až k vraždě? A budou všichni jako obvykle předpokládat, že za zločinem stojí manžel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389290/big_vzdycky-je-to-manzel-4q5-389290.jpg 3.9295
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

It's Always the Husband, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (103)

Kniha Vždycky je to manžel

BariEli
předevčírem

Mně příběh bavil. Přišlo mi to zajímavé a napínavé až do konce. Když už si myslíte, že víte, zase se vše otočí. :-)

Denisa121
26. července

Knížka se mi moc líbila. Příběh promyšlený, každá postava měla co skrývat a když už člověk myslí, že ví, kdo je vrah, přijde další zvrat. Kniha je napínavá a vrah opravdu odhalen až na samém konci. Doporučuji.


i.stefany
11. června

Velmi povedený vztahový příběh. Tři nerozlučné kamarádky na život a na smrt. Vyprávění jejich příběhu začíná seznámením na vysoké škole a pokračuje spletitými osudy i po dvaceti letech. Autorce se opravdu podařilo proplést osudy všech dívek tak šikovně, že do poslední stránky není jisté, kdo zločin spáchal. Užívala jsem si popisy studentských let na koleji, rozdílnost povah všech tří dívek, i tu jejich vzájemnou lásku hraničící s nenávistí... Divím se, že kniha má docela nízké hodnocení.

slaska77
15. května

Opravdu napínavé, propletené a krásně vykreslené, od začátku až do konce. Na odpočinkovou literaturu povedené a vše dokonale vyváženo, určitě doporučuji.

micha-ella
07. května

Zdlouhavý, nezáživný, spíš pro náctiletý, nebavilo, vydržela jsem to docela dlouho, ale dost!

JaKa1974
05. dubna

No tak to je něco. Knihu jsem přečetla za dva volné dny. Ke konci mě to nutilo číst a číst, knihu neodložit. Opravdu až na poslední straně se dozvíte, jestli to byl manžel, nejlepší kamarádka nebo někdo jiný... Doporučuji si přečíst tomu, kdo má rád napětí.

Bara52
28. února

Moc se mi libila, krasne se cetla, nemusela jsem moc premyslet, davala smysl, do posledni chvile jsem nevedela, jak to dopadne.

Ver1982
19. února

Opět se ukázalo, že mé detektivní schopnosti jsou mizivé. Mně se knížka líbila. Takové pohodové čtení.

1