Vždycky je to manžel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

TŘI NEROZLUČNÉ PŘÍTELKYNĚ, JEDNO TAJEMSTVÍ… A VRAŽDA Kate, Aubrey a Jenny se seznámily na vysoké škole a brzy se z nich staly nerozlučné kamarádky, ačkoli byste jen těžko hledali tři odlišnější ženy. Kate byla krásná, divoká a bohatá. Aubrey pocházela z chudé neúplné rodiny a ze všeho nejvíc chtěla uniknout vlastní minulosti. A Jenny byla nebojácná, ambiciózní a cílevědomá. Přesto se spřátelily a přísahaly si, že je nic nerozdělí. O dvacet let později ale jedna z nich stojí na okraji mostu a někdo ji nutí, aby z něj skočila. Jak se to mohlo stát? Strhující román Michele Campbell sleduje historii jednoho neobvyklého přátelství, ve kterém se snoubí láska s nenávistí. Mohou takto intenzivní city vést až k vraždě? A budou všichni jako obvykle předpokládat, že za zločinem stojí manžel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/389290/vzdycky-je-to-manzel-4q5-389290.jpg 3.9146
Orig. název:

It's Always the Husband (2017)

Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (53)

Kniha Vždycky je to manžel

Přidat komentář
intelektuálka
13. dubna

Problematika přátelství tří studentek - dlouze rozepsaná na téměř 400 stranách ...

Každá z nich je jiná - ale přesto se sobě zaváží slibem...

A samozřejmě dochází k narušení - copak v mládí mohou tušit, kam je život přivede ?

Díky tragedii je spojí temné tajemství - a to se táhne životem, až přijde okamžik, kdy je zúčtování ...

Vražda nebo sebevražda ? A kdo je vrah ? je to opravdu manžel ?

Opět nic nového v tematice příběhu - proto hodnotím jako průměr .

oolinkaa
04. dubna

Mě se kniha velmi líbila. Toto téma mě velmi baví a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Kdo má rád autory jako Paris či Lapena, přečtěte si tuto knihu. Zklamaný nebudete

JessieEx
31. března

3,5*
Nemůžu si pomoct, ale toto je druhá Liane Moriarty. Nejde ani tak o pořadí, i když Liane s tímhle stylem románů přišla dřív, ale i celkový dojem je horší. Čtení mě sice bavilo, ale vadilo mi, že se asi půlka příběhu odehrává někde na kolejích, kde se setkávají tři holky a ani jedna mi nepřijde normální. Jedna si ujíždí na drogách a sexu, druhá je sobecká šprtka a ta třetí se snaží hrát na obě strany a být jako její kamarádky. Psychologické vykreslení postav mi ale bohužel připadalo docela nevěrohodné. Zápletka mi připadala hodně "Moriartovská", bylo tam tajemství, o kterém věděla jen hrstka lidí, škoda že už v půlce knihy bylo vše prozrazeno. Obálka je krásná!

martina7199
29. března

Na 2. pokus jsem se začetla. Nijak strhující mi však nepřišla. Kniha je opravdu dost průměrná.

Adriana.82
28. března

Ne ...nejde mi to .....nezacetla jsem se ....nedocitam .....zdržuji se hodnocení .....

Jájinka
14. března

Velká nuda, divím se, že jsem se donutila ji dočíst...

BlueTer
03. března

Mě se kniha líbila, má sice i své zápory, ale já ji osobně měla přečtenou za tři dny!
V knize jsou tři nejhorší části, kdy se všechno točí kolem Kate, linky s k uzoufani nerozhodnou Aubrey a část, kdy si detektiv může dělat úplné kraviny a prochází mu to. Asi takhle Kate mi nebyla protivná, protože měla špatnou povahu, ale protože mi přišlo, že ji miluje snad i sama autorka.

Ale na druhou stranu příběh rychle odsýpá, nedrhne, moc dobře se čte a konec mě osobně velice překvapil, vlastně každý nakonec dostal to, co si zasloužil. Myslím si, že každý z nich měl nějaký důvod, vidět Kate mrtvou. A to jak se linky prolínají je taky úžasné :)

Maňule
02. března

Bezva oddychovka, četla se mně dobře, postavy nijak sympatické, jak bývá v těchto thrillerech už skoro pravidlem a závěr mě fakt překvapil :). Asi brzy nebudu vědět o čem kniha byla, ale teď jsem spokojená.