Není úniku

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem… Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383307/neni-uniku-8hO-383307.jpg 3.9644
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

No Exit (2017)

Kniha Není úniku

Ticiana
dnes

Mne se to líbilo. Bylo to hodně akční. Ale plný počet hvězd dat nemuzu. A stále přemýšlím, jak na sebe narazili. Coz vysvětleno nebylo. A Darby i Ashley mi přišli jako hodně nesmrtelní. Ale napsáno to bylo skvele až hororově. Určitě si prectu i druhou knihu.

jana1941
dnes

Občas trochu překombinované a těžko uvěřitelné. Konec byl zvláštní, asi se mi nelíbilo, jakým směrem se děj ubíral. Jako celek ale dajn čtení. Kniha se čte sama a je to jedna z těch, kdy to člověka nutí číst dál a dál.

Janinka.V
včera

Krásně vykreslená krutost zimy a to, jak je nepředvídatelná stejne jako ostatni přírodní živly. Místy mi už kniha přišla celkem překombinovaná, ale budiž bylo to fajn mrazivé čtení.

edith79

To co je na téhle knize perfektní je její atmosféra. Dokonale mrazivá a hrozivá. Pět hvězdiček. Potom je tady hlavní hrdinka, i když sympatická , ale tak trochu nereálná Supermanka. Tři hvězdičky. A to co se mi na knize líbilo nejvíc. Její úplný konec. Ten mě naprosto dostal. Minimálně pět hvězdiček. Nakonec dávám čtyři, protože to nebyla taková ta top kniha, ale každý milovník tohoto žánru by si ji rozhodně měl přečíst.

marcolka

Na to, že se kniha odehrávala víceméně jen na jednom jediném místě, byla napínavá s mnoha zvraty. Ale ten konec mě opravdu rozsekal. Tam jsem při čtení neustále váhala, jestli mi to dojem z celé knihy zkazí nebo ne. Chvilkama mi to připomínalo takové ty typické americké masakrové horory se špatným koncem. Ale jo, můžu doporučit, bylo to zase jednou něco úplně jiného.

martina7199

Knihu jsem přečetla za 2 dny, ale upřímně: Co to mělo být? Scény už mi po pár stránkách nepřipadaly akční, ale trochu jako Tom a Jerry.

Awča

Svižná jízda, i když se vlastně většina děje odehrává na odpočívadle :-) Pár drobných nesrovnalostí by se našlo, ale bylo to tak napínavé! Neskutečně mě to bavilo.

Alethea_k

Pane jo, tak divnou knihu jsem ještě nikdy nečetla. Za mě těžkej průměr - jak již napsala uživatelka Pefka.
Hl. hrdinku bych přirovnala ke Catwoman, u které zažijeme přerod v "anděla", Toho, kdo může za únos, vyprdelí autor na straně 50 cca... To jsem teda fakt nečekala, že se pak celou dobu budou snažit jen utéct. Navíc je celý průběh absolutně nereálný... Vlastně i ten mravní přerod.... Nemám ráda děti, jsem malířka, znám SPZ, vím, kdo to udělal, ale ne, musím ze sebe udělat superhrdinku a zvládnout to sama!? Jako vážně!? Konec je absolutně zmatený, do poslední věty jsem nepochopila, jak to dopadlo.
3* dávám za to, že se kniha skvěle četla a i přes veškeré nelogičnosti, které v průběhu děje nebyly objasněny (viz počet aut na parkovišti například...), všechno rychle odsýpalo. Ale znovu teda ne, ani náhodou...¨
Knihu bych doporučila lidem, kteří si chtějí za každou cenu něco přečíst, ale odmítnou přemýšlet, protože si to jinak asi neužijí.

sněhová bouře thrillery pro ženy únosy dětí

Taylor Adams

Taylor Adams