Nezvěstná

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/nezvestna-pns-262042.jpg 4.5488

Detektiv Tom Douglas 4.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child, 2015

Kniha Nezvěstná

Kaja1

Nechybělo tu napětí, děj pěkně ubíhal, z jednání některých postav mi bylo opravdu zle. Už se těším na další autorčinu knihu.

martina2540

Velmi čtivá kniha, doporučuji

Gibis

Nejde jinak než za pět hvězdiček. Knihy Rachel Abbott se čtou neskutečně dobře, vtáhnou hned od prvních vět a jen těžko se odkládají. Z Natashy mi ze začátku vyloženě běhal mráz po zádech a její chování na mě působilo až hororově. Celý děj byl prosycený napětím a i když bych si přála jiný konec, byl takový bez příkras. Těším se na další setkání s touto autorkou.

Madi

Moje první knížka od autorky.
Začátek byl skvělý. Napínavý, záhadný, říkala jsem si co sakra bude dál. Pak se děj tak nějak rozpliznul a zbytečně zamotal. Konec to ale zase docela pozvednul. I tak to bylo dost těžko uvěřitelný a za vlasy přitažený. Detektiv Tom mi nepřišel nějak zvlášť zajímavý. Mám radši aktivnější a akčnější vyšetřovatele. Suma sumárum 3 solidní hvězdičky.

Soptik792

Tato kniha je napínavé od samého začátku. Čte se sama. Přišlo mi že mě v tahla do děje, což se mi opravdu líbí...

Alík74

Zajímavé, napínavé, čtivé..

sasena
02.12.2020

Druhá kniha od této autorky a už vím, že tohle není nic pro mě. Ze začátku, stejně jako u Ohrožené, se děj rozvíjí velice slibně, ale pak mi připadají ty zápletky příliš překombinované a motivy těžko uvěřitelné. Nedočetla jsem to.

Simmminek
13.11.2020

Musela jsem se do této knihy nutit. Nakonec jsem šťastná, že jsem se donutila. Mé první seznámení s autorkou a určitě ne poslední. Naprosto strhující příběh, musíte pořád číst a číst, protože do konce nevíte všechno. A na konci taky ne.