Nezvěstná

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262042/nezvestna-pns-262042.jpg 4.5233

Detektiv Tom Douglas (4.)

Stranger Child (2015)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Mladá fronta

ediprdi

Ze začátku nadšení a nemožnost odtrhnout se od četby, dalším čtením však pro mě začalo nadšení upadat. Nemůžu říct, že by to bylo špatné, ale knížka mě nezaujala tak, abych jí musela někomu doporučit. Námět mi ze začátku připadal opravdu napínavý a zajímavý. Čím více jsem se blížila ke konci, tím méně byl pro mě děj jakýmkoliv způsobem zajímavý. Ale pravdou je, že tento žánr je ve směs vždy jedno a to samé a to je možná to, co nedokážu překousnout.

ctenarkaEva

Čtivá, napínavá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj se postupně čím dál víc zamotával, některé zápletky mi sice připadaly až přehnané, ale zajímalo mě, jak vše dopadne. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

EleanorJane

Zajímavý námět, člověka přímo nutí číst dál, aby se dozvěděl kdo. Malinko jsem ale byla nakonec zklamaná, nicméně jsem díky této knížce prostě musela přečíst i další její knihy.

bajinecka

Čtivá, napínavá, v první části až lehce strašidelná. Ale časem se to vytratilo - přišlo mi to až přitažené za vlasy, pár náhod a konec se dal čekat. A jako psychothriller mi to moc nepřišlo, spíš jako detektivka. Přesto doporučuji a přečtu si další díly.

klarence
04.12.2017

bohužel jsem tentokrát vytušila kdo a co ... ale musím jinak říct, že se četla dobře. určitě půjdu do další

petra.kind
07.11.2017

Moje první kniha od Rachel Abbottové a řekla bych, že ne poslední. Po dlouhé době něco, u čeho jsem se i trochu bála :) (Taky na vás tak působí malé nemluvné holčičky? :D ) Otevřené konce mi obvykle nevadí, ale tady mě teda zarazil :)

Hrabůvka
24.10.2017

Super napínavé čtení!Doporučuji.

Kacule88
22.10.2017

Tato autorka mě asi nedokáže zklamat, opět úžasná knížka! :-)

iška
13.10.2017

Psychothriller jak má být. Četl se jedním dechem a i když jsem některé věci vytušila, přesto mě příběh udržel v napětí až do konce.

Kamienkova33
27.09.2017

Dalsia skvela kniha od tejto autorky

Danilla
25.09.2017

Velice povedená kniha. Příběh mě pohltil hned na začátku a do konce nepustil. Líbil se mi i konec knihy, ač si na něj tady v komentářích čtenáři stěžují.

Janeee
24.09.2017

Velmi povedená kniha plná napětí! Doporučuji! :-)

terkamucka
06.09.2017

Skvělá a velmi napínavá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem!

panda23
25.08.2017

Ze začátku byla kniha skvělá, velmi čtivá. Bohužel ke konci se zápletka tak moc zamotala, že to bylo až přehnané. Z policie udělala autorka v některých pasážích pouhé diváky kriminálního případu. Konec knihy prostě působí neuvěřitelně a velmi vyostřeně. Za mě tak 2,5 hvězdičky.

Ráčkajda
16.08.2017

Naprosto super, čtivá, nepustí od začátku do konce. Přečteno za dva dny.....jen konec mne zarazil, to přece nemůže být konec...a co Tasha?

Martina23
02.07.2017

Knihu jsem si pořídila na doporučení kamarádky na prázdniny, přečetla jsem jí za den ještě než prázdniny začaly :o). Naprosto skvělá kniha, která chytne od začátku až do konce, jsem nadšená. Za mě 5* a těším se na všechny knihy od této autorky.

halimatu
30.03.2017

Výborná detektivka, napínavá už od prvních stran. Děj postupně nabírá na obrátkách, postupně se odkrývají další a další fakta a sílí napětí, že nelze přestat číst. Za mě jednoznačně pět hvězdiček, knihu mohu vřele doporučit, nudit se nebudete.
Ještě jsem nečetla Ohroženou, a i když obě další autorčiny knihy Spi sladce a Zabij mě znovu jsou skvělé, Nezvěstná pro mne vyhrává na plné čáře.

Michnicka
29.03.2017

Bála jsem, se na začátku o miminko a na konci o tu holčičku. Kniha je moc hezky promyšlená, líbí se mi jak autorka píše. Víte co se ostatním postavám honí hlavou. TO s Tomovo bratrem jsem tušila po chvilce čtení knihy, bylo to dost předvídavé, ale nic nemění na tom, že se mi kniha moc líbila.

melien
25.03.2017

Druhá kniha od této autorky kterou jsem četla, trochu s obavami, protože první kniha ( Ohrožena) mě až tak nenadtchla, tohle bylo velké překvapení. Od samého začátku napínavý děj, a pořád samá překvapení, trochu mě mrzí poněkud otevřený závěr,ale i tak knihu mohu jen a jen doporučit.

ArwenAragorn
22.03.2017

Davidova žena zahyne při autonehodě, při které zmizí jejich šestiletá dcera Natasha. Po šesti letech, kdy má David novou manželku a s ní syna, se Natasha najednou objeví u nich doma. Jenže nic není tak, jak by se mohlo zdát. Jedná se o psychothriller s výbornou zápletkou a skvěle propracovanými postavami. Napjatá jsem byla prakticky od začátku knihy a napětí se pořád stupňuje, četla jsem každou volnou chvilku . Rachel Abbotová je skvělá!

Luci_in_books
28.02.2017

Kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout od začátku až do konce. Dokonale promyšlená zápletka, která nutí člověka o souvislostech přemýšlet, protože takové věci se ve světě bohužel opravdu dějí. Jen konec hodnotím trošku negativně, protože se mi zda otevřený - čtenář už se nedozví, jak to s Natashou vlastně dopadlo..Knihu rozhodně doporučuji.

romana0733
24.02.2017

Tato kniha je od samého začátku napínavá. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Je dobře čtivá. Za mě 5 hvězdiček. Tuto knihu doporučuji všem co mají radi tento žánr.

Liduka
11.02.2017

Kniha,která vás nutí číst stále dál a dál. Konec byl ale až moc přemrštěný a nereálný a zkazil mi tak celkový dojem z knihy. Za mě tři a půl hvězdičky.

Vladísek
06.02.2017

Knihu hodnotím jako lepší průměr. Čtivá byla, to ano, ale nějak to na mě působilo celkově nevěrohodně. Možná jsem od této knihy čekala více...

konicekbily
03.02.2017

Psychothriller s dokonale zvládnutou zápletkou, někdy až vyumělkovanou, mne donutil k přemýšlení, zda v reálu mohou takové mezilidské vztahy nastat. Kloním se k názoru, že zápletka měla své pozadí vzniku - Rachel byla nějakým skutečným příběhem asi inspirována.

Danago
19.01.2017

Tak toto je naprosto skvělá kniha. Příběh je strhující a napínavý od první stránky , po celou dobu až do konce, bez hluchých míst. Kniha se četla sama. Konec mohl dopadnout o něco líp, všichni bychom chtěli jen uzavřené dobré konce, ale není to pohádka . Spisovatelka nechává i něco na čtenáčích.....Určitě si přečtu všechny další knihy této autorky.

gab-iii
09.01.2017

Parádní kniha.Napínavá od začátku do konce.Přečtená jedním dechem.Nedalo se odtrhnout.Mohu jen doporučit

evonra
18.12.2016

Další povedený thriller od této autorky. Skvělé počtení, barvitý, napinavý děj od začátku do konce. Určitě doporučuji.

adelkas
24.08.2016

Kniha velmi napínavá a od první stránky se četla jedním dechem. Doporučuji.

Rade
01.08.2016

Napínavá, svižná a čtivá detektivka. Ale přeci jen… zápletka mi přišla poněkud vykonstruovaná a jednání postav občas nepravděpodobné. Tři a půl.

Rachel Abbott

Rachel Abbott