Nezvěstná

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262042/nezvestna-pns-262042.jpg 4.5315

Detektiv Tom Douglas (4.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Mladá fronta

Stranger Child (2015)

Kniha Nezvěstná

munzarovalucie

Kniha mě překvapila. Člověk vlastně chvílemi nevěděl, koho mu má být líto. Super. Jediné co mě opravdu naštvalo, byl konec, protože jsem dva dny přemýšlela jak by to dopadlo,kdyby to nebyla kniha :D

Agida

Na knížky od této autorky jsem narazila také náhodou v levných knihách, již jsem četla Spi sladce a moc se mi líbila, takže jsem si koupila i tuhle knihu a musím říct, že jsem nadšená, děj mě ihned vtáhl, bylo to napínavé a chtěla jsem vědět, jak to celé dopadne....Určitě si přečtu i další knihy od této autorky....

Petula.N

Kniha plná překvapení a zvratů. Líbila se mi o dost víc než spi sladce. Určitě si přečtu další knížky od této spisovatelky.

PetaZ

Nebyla tak napinava, jako Spi sladce, ale presto se mi libila natolik, ze nemuzu dat jinak, nez plny pocet

JIVaJaH

Zajímavá zápletka, mé myšlenky jen lítaly, scénářů byla v mé hlavě spousta.....přeci jen jsou tam určitá pojítka a člověka napadne, jak to je. Ale doporučuji!

Vesina

Přečteno prakticky jedním dechem.....

micha-ella

Námět mě zaujal, začetla jsem se snadno, ale postupně mě to přestalo bavit. Vyšetřování takového případu by přece muselo probíhat úplně jinak! Děj se tím stal nepravděpodobný, zápletky překombinované. Zkusím ještě jinou autorčinu knížku.

Ctenar1202

Ani plny pocet hvezd nestaci. Tato kniha by si zaslouzila deset hvezd. Napeti od prvni stranky. Emoce se mnou cloumaly. Strach, tisen, obavy, pochybnosti i dojeti. Autorka dokaze ctenare drzet celou dobu v pozoru a napeti. Knihu jsem kupovala v Levnych knihach za nejakych 89.- ? Tak nejak a rozhodne bude mit cestne misto v knihovne.

Jsem nadsena a kdo mate radi psychothrillery, tak tuhle knihu rozhodne musite precist.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott