Zabij mě znovu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/big_zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4.2491
Série:

Detektiv Tom Douglas 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

Kill me again, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (152)

Kniha Zabij mě znovu

Adriena838772
02. prosince

Uzasná autorka píše hodně dobré knížky

Nyangumi
01. října

Konec nebyl tak překvapivý, jak by se zdálo, vždycky se při troše přemýšlení dal odhadnout další vývoj. Průměrná detektivka s psychologickým námětem, ale čtivá. Dala by se shrnout větou, že nic není klamavější než představy, které si vytváříme o ostatních.


judith141
28. září

Další díl dokončen a musím říct, že to byla jízda. První polovina knihy se opravdu trochu táhla, ale člověk si u ní i zapřemýšlel, co by v dané situaci třeba dělal sám. Ale další polovina byla napínavá, postav čím dál víc přibývalo, děj se tím víc zamotával a Tom po boku s Becky mají co dělat!

martiline
18. září

"Týýý jo !!!" Tak tohle ze mne vypadlo po přečtení poslední věty. Psychothriller v nejlepším formátu. Nešlo přestat číst, takže jsem to zvládla za den a půl. Skvělé zapletené ... ale přehledné. Napětí.
Přiznávám, že první polovina se táhne, ale je to potřeba, protože vás to navede do rychlého skluzu v polovině druhé.

m_martina
31. srpna

Za mě výborná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji.

Páájinka
20. srpna

Audiokniha.Jedním slovem perfektní

Lucc93
21. července

Do poloviny nuda a zbytečně zdlouhavé. Potom už to začalo mít spád a konec hodnotím velmi kladně. Souhlasím s tím, že není dobrý nápad číst před četbou recenze zde. Zbytečně Vás to namlsá :).

SaraX
04. dubna

Výborná detektivka, promyšlená, napínavá, čtivá od první stránky. Sympatický vyšetřovatel, kterému jeho myšlenkové pochody věříte a prostě mu fandíte. Hodně zvratů, tajemství i překvapení, hlavní hrdince držíte palce, ať se popere se svým osudem a v kritických chvílích se správně rozhodne....
Autorku ráda přidávám do oblíbených a chystám se na její další knihu.

1 ...