Spi sladce

Když vás ovládne posedlost… Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala. Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou. Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237074/spi-sladce-RCs-237074.jpg 4.3462

Detektiv Tom Douglas 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Mladá fronta

Sleep Tight, 2014

Kniha Spi sladce

martin3554
předevčírem

Rafinovaný útěk manželky s dětmi, před despotickým manželem.

Mirin1349
02. prosince

Dobře napsaná kniha, podle anotace jsem se na ni moc těšila, ale působila na mě až moc sterilně. Přišlo mi, že to ani nenapsala stejná autorka. Z předchozího dílu jsem byla nadšená, ale tento příběh ve mně nevyvolal vůbec žádné emoce. Bylo mi vlastně tak nějak jedno, kdo to přežije a jak to dopadne. Jednu hvězdu přidávám za Toma Douglase, ten mi byl sympatický už v prvním díle a i tady se mi jeho postava líbila. Pokračování šanci dám, ale už budu střízlivější v mých očekáváních.

nicolettkaa
02. prosince

O něco lepší než Ohrožená, ale ne o tolik, aby to bylo na čtyři hvězdy. Námět jakoby přebraný z jiné knihy. Další si přečtu také, snad budou ještě lepší.

Jen mi řekněte, je možné, aby Tom probíral případ a kroky, které v něm budou podnikat se svou přítelkyní? Co kdyby si někde pustila pusu na špacír? A co to vloupání do jeho chaty? Snad se k tomu vrátí v dalších dílech. Jinak by to byla opět zbytečná vata, které tam i bez toho bylo dost.

šipek
26. listopadu

Velice dobrý psychothriller. Má prví kniha od této autorky a určitě ne poslední. Kniha nepostrádá napětí, vše do sebe zapadá a v závěru knihy je vše srozumitelně objasněno.

Ihivanka
24. listopadu

Skvělá kniha, příběh napínavý, doporučuji.

koki.veru
14. listopadu

Tak tuhle sérii jsem si moc oblíbila :-) druhý díl opět velice čtivý,napínavý a překvapivý :-) moc se mi líbí,že ať si na začátku myslíte cokoli,tak na konci to je úplně jinak :-) super a jdu se hned vrhnout na další :-)

munzarovalucie
03. listopadu

Kniha byla čtivá a napínavá, chvíle napětí také nechyběly. Doporučuji.

Ivet1990

Kdybych měla hodnotit knihu podle mého vkusu, tak na mě moc nezapůsobila. Děj nebyl špatný, ale já jen nejsem na tento ty detektivek