Spi sladce

Když vás ovládne posedlost… Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala. Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou. Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237074/big_spi-sladce-RCs-237074.jpg 4.2621

Detektiv Tom Douglas 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

Sleep Tight, 2014

Kniha Spi sladce

Youn@n

užasné, spisovatelka je báječná

moudivlacek

Psychothriller jak vyšitý. Nejde zde ani tak o velkou míru násilí, jako o psychické drama jedné rodiny, která ale má už za sebou i "podivnou minulost". Všechny příběhy, do kterých jsou zapletené i malé děti, alespoň mne, velice hluboce zasáhnou. A možná o to víc, že jsou to bezbranné a nevinné dušičky. Chování Olivie mě nepřekvapilo, avšak kdyby to byla realita, musela bych smeknout klobouk dolů z hlavy.
Jsou "věci", které si vynutíte, a "věci", které ne. Hádejte, které by to mohly být. Knihu doporučuji milovníkům psychodramat.

SilvieSisinka
21.11.2021

Zvláštně zamotaný dej.

Květ
29.10.2021

Sympatické postavy vyšetřovatelů, děj, který odsýpá a žádná zbytečně hluchá místa, to je psychothriller Spi sladce. Autorka dokáže vytvořit atmosféru plnou nejistoty a napětí, kterou jsem si užívala a za polovinou už jsem knížku v podstatě nedokázala odložit. Konec je trochu předvídatelný, ale nevadilo mi to.

Páájinka
26.10.2021

Audiokniha. Kniha se mi líbila. I když asi bylo vše jasné, tak jsem se do postav Toma a Becky zamilovala.

cipperka
26.10.2021

Kniha mě zklamala. Na to, jak má vysoké hodnocení, tak jsem čekala víc. Ale vše bylo jasné od začátku, žádný zajímavý zvrat, prostě nuda, ani styl psaní mě nezaujal, naopak. Ale dočetla jsem až do konce, třeba budou ostatní lepší.

judith141
02.09.2021

Kniha mě hodně zaujala, děj byl napínavý po celou dobu, manžel psychopat... jen představa mít někoho takového po boku je příšerná.

BaNaMa
22.08.2021

Kniha od této autorky nikdy nezklame. Napínavé od začátku až do konce. Jen konec jsem musela vzít 2x :-D abych si to pořádně srovnala.