Spi sladce

Když vás ovládne posedlost… Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala. Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou. Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237074/spi-sladce-RCs-237074.jpg 4.3236

Detektiv Tom Douglas (3.)

Sleep Tight (2014)

Vydáno:, Mladá fronta

Kacule88
včera

Velmi napínavý a čtivý děj, který se četl sám. Konec mě nadchl! :-)

alnahu

Tak toto byl spíše psychologický román. Příběh Olivie s kterou skrze její děti manžel Robert neskutečně manipuluje. Příběh je popisován z pohledu jednotlivých osob Roberta, Olivie a vyšetřovatele.. Kniha je velmi napínává.

Danilla

Kniha se mi moc líbila. Zajímavá zápletka, napínavý děj co má spád, postav tak akorát, aby se v nich čtenář neztrácel, za mě super.

Danago

Olivia před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, oprávněně se obávala se že už je neuvidí.
Nyní se pohřešuje Olivie s dětmi. Kam zmizela? Nikdo nic netuší. Dokonce ani její manžel, který měl vždycky všechno pod kontrolou.
A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?
Tato autorka opravdu umí napsat naprosto strhující knihu. Při čtení se vám tají dech a nic nechápete, jedno překvapení střídá další . Knížka se nedá přestat číst, rozhodně potřebujete vědět jak to dopadlo. Rachel Abbottová nemá konkurenci , žádná její knížka mě nezklamala.

dom.ini

Super!!! Příběh byl napínavy, zamotaný, dobře vymyšlený a propracovaný a ve filmovém zpracování by určitě taky stál za to. Rozhodně doporučuju! :)

Artep25

První kniha od této spisovatelky.Četla se dobře.Byla napínavá a přečtu si i další .

skubby

Moc pěkná, super zápletka. Za mě nadšení...

hruskovalucie93

Kniha, která se naprosto bez problémů četla, nemůžu vytknout ani příběhy ze stranu policistů, které mě většinou v detektivkách nebo thrillerech dost nudí. Napnutá jsem byla hlavně na začátku, od poloviny knihy bylo jasné, kdo je pachatelem, což mě na knize trošku zklamalo. Ale i tak skvělé čtení.

ArwenAragorn

Nechtěla bych být tak zoufalá jako Liv! Skvěle propracovaný thriller s notnou dávkou napětí, plný překvapivých zvratů, výborně propracovanou psychologií postav a jako třešnička na dortu - samotný konec. Nemám, co bych knize vytkla, po delší době jsem si četbu doopravdy vychutnala.

babicka_amalka

svižně napsáno, četlo se jedním dechem; jen ten konec nebyl úplně nejbrilantnější, ale za čtení to stálo;

luckomar

Napínavá četba. Na posledních listech jsem dýchala za hrdinku.

Prateri

Napínavá četba plná zvratů, chorobné lásky a posedlosti. Nenudila jsem se.

mahenka46

Skvělá a napínavá detektivka, autorka píše velmi poutavě ...

Michnicka

Tak tohle bylo něco! Od první stránky jsem nedokázala přestat. Za poslední dobu nejlepší kniha jako jsem četla. Byla jsem u ní celou dobu napnutá jako kšandy. Doporučuji všem přečíst.

pavla.ctenarka

Fajn thriller, dobré počtení, které ubíhalo. Některé nápady mě zaujaly velmi, osobně mi chyběl nějaký větší zvrat v závěru, čekala jsem nějaké překvapení, ale nekonalo se.

RADOST

Dobré téma, průměrné zpracování, s přibývajícími stránkami stále předvídatelnější a zdlouhavější. Neoplývám nadšením, ale seznámení s popisovanou posedlostí bylo pro mne přínosné.

OndřejMergl

Kniha ukazuje, že oběť týrání si nemusí vždy nechat všechno líbit, ale může najít cestu ven (jinou než sebevražda). I když na mě příběh nepůsobil úplně reálně, ve výsledku příjemné čtení.

veronika9143

Z knihy jsem byla opět nadšená, předtím jsem četla Zabij mě znovu a knihy jsou srovnatelné a obě skvělé. Co nejdříve se snad pustím i do dalších knih, tento styl psaní mám moc ráda. Nikdy nevím kde je pravda a co je nefalšovaná lež.

nicole9410

Suprová knížka .Tohle byla první kniha,kterou jsem od této autorky četla a čtu stále.Momentálně od ní čtu ZABIJ MĚ ZNOVU.A poté budu číst další její knihu,která se jmenuje NEZVĚSTNÁ.

konicekbily

Dobře napsaná kniha se strhujícím začátkem, trochu nudnější mezihrou a poměrně nečekaným koncem.

pppetulda22
29.12.2016

Kniha dobře napsaná. Doporučuji

PeM
14.11.2016

...ale...tak mě se to líbilo....ale pořád mi to připomínalo nějakou jinou knihu...no, neva...dočteno a spokojenost...

DominaCZ
04.11.2016

.....Dočetla jsem ji před pár dny a už si skoro nepamatuju o čem to bylo. )
Vím jen, že jsem si říkala, že jako téma stalkingu a té, která celej život dělá, že jí to nevadí, a která zdrhne až si to jednoho dne usmyslí, je asi hodně častý, ale tady to bylo takový.. prázdný. Divnej týpek, ok. Divná ona, že to udělala až teď. Divný fakta o ex a nakonec je ráda, že má vůbec příbuznýho toho ex.... stálo to všechno za to? Stačilo to rozlousknout hned, odejít a nemuselo to skončit takhle... nevím no.

AndyK
07.10.2016

Po Nezvěstné jsem tušila, že si nenechám ujít žádnou knížku této autorky a Spi sladce mě v tom jen utvrdilo. Opět velmi napínavé a svižné čtení! Z některých pasáží mi běhal mráz po zádech a napjatě jsem hltala stránku za stránkou... Zasloužených pět hvězdiček :-)

NikaMirka
22.09.2016

Do-ko-na-lý! Jestli si představuji nějak týranou osobu, pak tohle je přesně to čtení. Pokud chci věřit, že člověk nemá východiska a musí snášet takové srač*y, tak tohle je ten příběh, velice dobře zpracovaný, jako by spisovatelka byla hlavní hrdinkou a věděla o čem píše. Rozhodně doporučuji.

radka73
01.09.2016

Napínavé.

Iwíček
12.08.2016

Naprosto luxusní počtení se zajímavou zápletkou. Mohu ji vřele doporučit.

Lucy84
26.07.2016

Nevím, jestli moje hodnocení této knihy natolik ovlivnilo to, že jsem před ní četla úžasného Nesbova Levharta, ale tohle mě vůbec nebavilo. Žádná atmosféra, žádná charakteristika postav, divný hlavní postavy vyšetrovatelů a naprosto s prominutím blbá policistka, který nic nedojde...Čekala jsem, že aspoň ve finále bude nějaké napětí a vyplave na povrch nějaké malinko šokující zjištění, ale ono nic a nic. Plochý a naprosto neuvěřitelný příběh. Když to srovnám s Levhartem, ano, ten byl taky trochu přes čáru, ale Nesbovi jsem ho sežrala i s naviákem. Toto ani náhodou. Jsem ráda, že jsem dočetla a už se ke knize nikdy nevrátím. Ani k autorce.

Lenka1234
04.07.2016

Za mě výborná kniha. Po dlouhé době jsem našla autorku, která píše napínavě a rozuzlení má šmrnc a spád. Četla jsem knihu jedním dechem a rozhodně si knihy od této autorky ohlídám! Doporučuji všem, co mají rádi skvělé, promyšlené psychothrillery.

Seiers
07.06.2016

Průměr. Od údajné jedničky Amazonu jsem čekal víc.

Rachel Abbott

Rachel Abbott