Pavučina lží

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý román od autora bestselleru Šifra mistra Leonarda. Rachel Sextonová, zkušená analytička a dcera prezidentova volebního soupeře Sextona, má na osobní prezidentův rozkaz odletět do Arktidy, kde NASA učinila fenomenální objev. V miliony let starém meteoritu nalezla zkameněliny živočichů, důkaz mimozemského života. Za polární kruh je povolán i populární oceánský biolog Tolland, ale pocit triumfu brzy začíná ustupovat pocitu ohrožení. Na skupinku vědců zaútočí vraždící komando. Rachel s Tollandem sice krkolomně uniknou na Tollandovu loď kotvící uprostřed hejna žraloků, ale zdaleka ještě nemají vyhráno. Neznámí útočníci ze všech sil se snaží je umlčet. Bylo by snad možné, aby objev, který by mohl převrátit základy historie vesmíru, byl jen mistrně zkonstruovaný podvrh? A zatímco zoufale bojují o život, ve Washingtonu propuká neméně lítý boj o mocenské pozice. Senátor Sexton je ochoten udělat cokoli, třeba i obětovat vlastní dceru, jen aby usedl do prezidentského křesla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171/pavucina-lzi-6Qe-171.jpg 4.12192
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Metafora
Orig. název

Deception Point, 2001

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (254)

Kniha Pavučina lží

Přidat komentář
Zlatinka.Emilly
27. března

Směsice expediční, politická, výzkumná i špionážní. Tedy nic pro mně.

michaela2338
19. března

Krátce před tím jsem četla jeho Digitální pevnost. Zdá se, že tvoří podle stejné šablony. Padouch nebyl proto žádným překvapením. Hlavní hrdinové jsou krásní, nesmrtelní, zatraceně chytří a přemůžou i cvičené zabijáky Delta Force. A k tomu všemu je americký prezident Mirek Dušín.


RůžovýHroch
03. února

Jakožto skalní fanynka Dana Browna a obdivovatelka jeho díla nemůžu ani tuto knihu hodnotit jinak, než pozitivně. V porovnání s ostatními jeho veledíly mě však zápletka (a hlavně tedy prostředí) až tolik neuchvátila. Pokud se jedná o první knihu od tohoto autora, kterou hodláte číst, směle do toho, myslím že nebudete zklamaní. Pokud jste ale legendární svazky jako Andělé a démoni nebo Inferno již přečetli, nemějte zas tak vysoká očekávání. Kniha je sama o sobě skvělá, s předchozími autorovými velikány se však, podle mě, nemůže rovnat.

MatoPalkes
27. ledna

Super čítanie ako všetko od tohto autora.

Usire
25. ledna

Jedna z mých prvních knih o politice. Byl to spíše takový experiment, který dopadl nad mé očekávání. Děj je opravdu strhující až do posledních okamžiků. Tohle se čte samo.

janina66
08. ledna

Pro mě výborná audiokniha, kterou jsem poslouchala. Politické thrillery zrovna nečtu, ale tady bylo hodně ostatního. A to ledovec, výzkumná stanice NASA, fichr, ponorka, vrtulníky a další, které se mi líbilo. Padoucha bych neuhodla, myslela jsem na jiné dva favority. Jinak trochu málo uvěřitelné a konec hezky předvídatelný.

Bethanee
05. ledna

Napinavě zamotaný příběh, který vás nepustí, protože do poslední chvíle nevíte, kdo je na čí straně a kde je pravda.

mazlak
17.12.2020

Skvělá kniha. jako snad všechno od tohoto autora. Po krátké pauze se určitě vrhnu do další knihy od tohoto autora.

1 ...