Pacient

Pred rokom zmizol malý Max Berkhoff. Iba únosca vie, čo sa s ním stalo. Ten je však hospitalizovaný na uzavretom psychiatrickom oddelení so zvýšenou ochranou a mlčí. Maxovmu otcovi zostáva jediná cesta, aby sa dozvedel pravdu. Sám sa stane pacientom na psychiatrii.

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404274/pacient-PCR-404274.jpg 4.5272
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Tatran (Bratislava)

Der Insasse, 2018

Kniha Pacient

pch1976
dnes

Kniha se četla celkem dobře, jen ten konec se mi moc nelíbil. Bylo to až moc překombinované.

Pardubák_One

Knihu som si vybral do Čtenářské výzvy a musím povedať, že to bol výborný výber. Knihu som mal prečítanú za 2 dni a čítala sa mi veľmi ľahko vďaka skvelému prekladu do slovenčiny od pani Mlynarčíkovej a samozrejme aj vďaka skvelo prepracovanému deju, ktorý ma držal v napätí až do poslednej strany knihy. Autor knihy, pán Fitzek, sa s vami pekne hrá, postupne vas spracováva aby vás potom niekoľkokrát prekvapil (šokoval) zvratom ktorý ste nečakali. Osobne sa mi kniha veľmi páčila a určite ju odporúčam na prečítanie.

Fazolecek

Má první kniha od tohoto autora a hned si musím pořídit další jeho počin =)

Čeho bylo v knize příliš, tak to byla agresivita a násilí, nedoporučuji citlivým osobám =)
Co mě dostalo byl závěr. Před samotným čtením jsem měla přečtené komentáře ke knize, takže jsem věděla že to nebude jen tak, ale tohle mně vážně nenapadlo =)
Zajímavé a originální dílo 5*

momo01

Knížka má spád a čtivost zvyšuje členění do krátkých kapitol. Skvělá pro dny, kdy se mi zrovna nechtělo přemýšlet a jen jsem se nechala unášet napínavým příběhem. Konec je překvapivý - vlastně jsem se na konci ztratila (ale pak se našla a pochopila), jen mi to přišlo až moc.

saryk93

Knihu jsem přečetla jedním dechem a jsem nadšená. Přesně tohle je můj šálek kávy, knihy s překvapivým zvratem, které vás "posadí na zadek". Nemám co vytknout a uděluji plný počet hvězd.

Marta_P

Jak už autor předvedl u ostatních knih, prostě umí. Výborný příběh, zvraty jak se patří a konec, že člověku spadne brada.

janca1705

Knížka mě chytla od první stránky a nemohla jsem přestat a to je to, co od knížky očekávám! Naprostá pecka, doporučuji!

klokan.1905

Pacient...
Jedná se o samostatný psychothriller, takže se nemusíte obávat, že byste před čtením už o něco přišli...

Před rokem zmizel malý Max Berkhoff.
Pouze viník ví, co se s ním stalo.
Problém je, že je zavřený na přísně střeženém oddělení psychiatrie a mlčí.
Maxův otec zná jen jeden způsob jak konečně získat jistotu - musí se stát sám pacientem.

Všechno v životě je otázkou motivace. Zabíjím, protože jen díky extrémním vzruchům mohu vůbec cítit, že jsem naživu. Miluji slzy, nejen v očích obětí, ale také v očích příbuzných. Proto jsem se k činům doznal. Protože jsem chtěl cítit bolest rodičů, když se na mě v soudní síni dívali plni nenávisti...

Od Sebastiana Fitzeka jsem již četl knihy Izolovaný, Sběratel očí, Lovec očí... Jeho knihám jsem naprosto propadl... V závěru vždy rozseká veškerou mou teorii na malé kousíčky... ;-)