Balíček

POZOR! Otevření na vlastní nebezpečí! Nový psychologický thriller od Sebastiana Fitzeka! Poté, co mladou psychiatričku Emmu Steinovou znásilnil neznámý muž čekající na ni v jejím hotelovém pokoji, přestala vycházet z domu a uzavřela se do sebe. Stala se třetí obětí psychopata, kterému novináři dali přezdívku Holič, protože předtím, než své oběti zavraždí, oholí jim vlasy. Emma jako jediná vyvázla živá, ale bojí se, že po ní Holič bude pátrat, aby svůj krutý čin dokončil. Ve své paranoii vidí od té doby v každém muži pachatele, protože mu v tmavém pokoji neviděla do tváře. Bezpečně se cítí jen ve svém malém domě na kraji berlínské čtvrti Grunewald – ovšem jen do té doby, než ji pošťák jednoho dne požádá, aby převzala balíček pro souseda. Souseda, jehož jméno Emma nezná a nikdy ho ani neviděla, ačkoliv tu s manželem bydlí už celé roky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377309/big_balicek-psychothriller-qdt-377309.jpg 3.9411
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Anag

Das Paket, 2016

Kniha Balíček

kindlice

Snad napsat jediné...to byla jízda

Raddkaa

Balíček je kniha, která mě zaujala svou obálkou. Tohle byla moje první kniha od autora Sebastiana Fitzka a hrozně mě nadchla. Kvalitní psychothriller, který by si měl přečíst určitě každý fanda tohohle žánru. Čtení této knihy bylo velice napínavé, nemohla jsem přestat číst další stránky. Konec je možná trochu rychlý, ale to mi nevadilo. Doporučuji všem milovníkům psychothrillerů a hlavně těm, kteří mají rádi, když se rozebírá psychika jak oběti, tak i vraha.

Netti

První polovina knihy byla zvláštní, dost mě to mátlo, ale i tak mě to nutilo číst dál. Rychlé rozuzlení bylo plné zvratů, které jsem vážně nečekala.

Holanka

Skvělá kniha! Četlo se to skoro samo. Přes všechny moje snahy zjistit totožnost Holiče, jsem zklamala. Tohle je první kniha od autora, kterou jsem četla a rozhodně nebude poslední.

karaliene

Fitzekův rukopis je jednoznačný. Rozuzlení předčí i nejdivočejší představy čtenáře.

verka5083

Knížka měla velmi svižný dej, díky kterému jsem stránky jen hltala. Měla jsem stejně tipy na vraha jako hlavní hrdinka,ale konečnou zápletku jsem určitě neodhadla. Zároveň se mi konec zdál moc překombinovana. Od autora to byla má první kniha, ale určitě ne poslední.

niki7763

Pane Fitzeku, tak tohle se Vám bohužel opravdu nepovedlo. Po mé tříměsíční čtecí krizi jsem sáhla po díle, o kterém jsem byla přesvědčena, že mne zase dostane do ráže, jakožto úspěšný start. Ale to byl velký omyl. Kniha Balíček mne tak nebavila, že jsem opravdu myslela, že to po polovině vzdám. Proč ty zbytečné popisy přírody? Proč ty zbytečné a zmatené nesmysly, které s realitou neměly nic společného? Absolutně jsem postrádala smysl těch vymyšlených okamžiků, které jste po třech stránkach uvedl jako nepravdivé. Kde byla ta věrohodnost? Takto nepřípustně měnit fakta, tak neprofesionálně. Zbytečně překombinované, popisování každé prkotiny přes půl strany. To byl opravdu děs... Jednu hvězdu dávám samozřejmě za zápletku, kterou nejspíš nečekala většina z nás, ale už jsem byla tak otrávená, že mne to nijak neohromilo. Kdyby tohle bylo první dílo, které bych si od Fitzeka přečetla, už bych se do dalších jeho knih nepustila. Díky bohu za Pacienta a Terapii. Zde se setkáme s vyšinutou ženskou, jakýmsi podivným sousedem, kamarádkou, se kterou se nemáme šanci nijak seznámit a manželem, který také zrovna v knize moc nevystupuje. Za mne hodně slabé a nudné dílo...

Pitraska

Mám z této knihy protichůdné pocity. Nelíbí se mi, že půlka knihy je naprostý blud, který na druhou stranu je hodně poutavý. Měla jsem pocit, že čtu poutavý příběh, který má hlavu a patu a najednou vám řeknou , že to byl jen omyl. Nicméně i ty bludy mají spád a nutily mě číst dál a dál. Líbí se mi, když se skládají kousky v celiství příběh. Někdy to bylo zbytečně zmatečné. Konec byl byl zrychlený, nicméně zajímavý.