Balíček

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

POZOR! Otevření na vlastní nebezpečí! Nový psychologický thriller od Sebastiana Fitzeka! Poté, co mladou psychiatričku Emmu Steinovou znásilnil neznámý muž čekající na ni v jejím hotelovém pokoji, přestala vycházet z domu a uzavřela se do sebe. Stala se třetí obětí psychopata, kterému novináři dali přezdívku Holič, protože předtím, než své oběti zavraždí, oholí jim vlasy. Emma jako jediná vyvázla živá, ale bojí se, že po ní Holič bude pátrat, aby svůj krutý čin dokončil. Ve své paranoii vidí od té doby v každém muži pachatele, protože mu v tmavém pokoji neviděla do tváře. Bezpečně se cítí jen ve svém malém domě na kraji berlínské čtvrti Grunewald – ovšem jen do té doby, než ji pošťák jednoho dne požádá, aby převzala balíček pro souseda. Souseda, jehož jméno Emma nezná a nikdy ho ani neviděla, ačkoliv tu s manželem bydlí už celé roky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377309/balicek-psychothriller-qdt-377309.jpg 3.9301
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Anag
Orig. název

Das Paket, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (113)

Kniha Balíček

Přidat komentář
EmGe
předevčírem

Kniha od tohoto autora miluji

Mishak
27. září

Tohle byla opět bomba! Knihu jsem přečetla za necelé dva dny a nemohla se prakticky odtrhnout. Opět jsem tápala a dělala si poznámky, co si od které stránky o všem myslím, ale stejně jsem hlavního „padoucha“ neodhalila! A musím říct, že celou dobu jsem netušila, co je skutečnost a co Emmina fantazie. Paráda! Autor nám v příběhu objasní mnohem více skutečností, než lze očekávat, což je skvělé a neustále vás to nutí skládat si celý příběh dohromady, i když s velmi obsáhlými okolnostmi.

Je to má druhá kniha od tohohle autora (první byl Pacient, který mi přišel lepší – nejspíš to ovlivnilo prostředí děje). A vím, že mám nového oblíbeného autora, od kterého chci přečíst každou knihu!


ChrisBlack
14. září

Děj mě absolutně vtáhl, opět nemám co vytknout. Já se jednoduše v knihách od Sebastiana Fitzeka našel.

Hell_Rihova
11. srpna

Ne nadarmo tahle kniha má štítek psychologický thriller. Při čtení jsem si mnohdy říkala, co je skutečnost a co je fantazie. Do poslední strany jsem si nebyla jistá, jak to s Emmou ve skutečnosti je, byla jsem opravdu na pochybách. Kniha je hodně čtivá s velkým překvapením na konci.

Kurzovic28
24. července

Já se na tuto knihu těšila a jsem z toho děje v rozpacích.. Na tak "krátkou" knihu se tam toho stalo opravdu hodně. Někdy je méně více. :)

Maus
24. července

Krásná knížka. Zhltla jsem ji za jeden den.

Terka1975
22. července

Obálka se mi hodně zalíbila, tak jsem se těšila, co bude uvnitř balíčku. Asi jsem už přečetla moc knih o psychicky vykolejených lidech, pacientech a psychiatrech za sebou, že už to nedokážu objektivně hodnotit, mně to přišlo nereálné a nikdo, kdo mi byl sympatický. Nicméně si zkusim přečíst od pana Fitzeka jiné dílo.

MarkétaI.
11. července

I když jsem se na začátku nemohla začíst, tak to bylo parádní čtení.
Knihu jsem přečetla během jednoho dne, takže je hodně čtivá. Kapitoly nejsou dlouhé, což se mi líbí.
Příběh je zajímavý, napínavý a až do konce jsem netušila, jak to celé dopadne.

1

Doporučujeme

Poslední Laponec
Poslední Laponec
Třetí dívka
Třetí dívka
Otčina
Otčina
Zlámané kosti
Zlámané kosti