Balíček

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

POZOR! Otevření na vlastní nebezpečí! Nový psychologický thriller od Sebastiana Fitzeka! Poté, co mladou psychiatričku Emmu Steinovou znásilnil neznámý muž čekající na ni v jejím hotelovém pokoji, přestala vycházet z domu a uzavřela se do sebe. Stala se třetí obětí psychopata, kterému novináři dali přezdívku Holič, protože předtím, než své oběti zavraždí, oholí jim vlasy. Emma jako jediná vyvázla živá, ale bojí se, že po ní Holič bude pátrat, aby svůj krutý čin dokončil. Ve své paranoii vidí od té doby v každém muži pachatele, protože mu v tmavém pokoji neviděla do tváře. Bezpečně se cítí jen ve svém malém domě na kraji berlínské čtvrti Grunewald – ovšem jen do té doby, než ji pošťák jednoho dne požádá, aby převzala balíček pro souseda. Souseda, jehož jméno Emma nezná a nikdy ho ani neviděla, ačkoliv tu s manželem bydlí už celé roky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377309/big_balicek-psychothriller-qdt-377309.jpg 3.9500
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Anag
Originální název:

Das Paket, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (171)

Kniha Balíček

JHoralka
02. března

Skvělá kniha ️ už jsem od autora četla Terapii, ale takhle mne zaujala asi více. Myslela jsem si, že tuším kdo je Holič tolikrát jsem se spletla ‍️

Johny_H.
25. února

Tak toto byla famózní jízda plná zvratů. Čím dále čtete tím vám přibývají otázky na které chcete najít odpověď a ty nepřichází dokut nepřijde velké finále. Opravdu něco co si užijete a je dobré mít na tuto knihu čas jinak budete v myšlenkách pořád přemítat jak to bude dál.


Aiden888
18. února

Tak tohle…byla jízda. Bez přehánění můžu říct, že to byl jeden z nejlepších thrillerů, co jsem kdy četla. Mrazení a napětí od první stránky. Ani náznakem jsem nepoznala, kde je pravda a jestli je hlavní hrdinka blázen, nebo ne. Autor dokázal všechny situace popsat tak přesvědčivě a živě, že jsem nedokázala knihu odložit a četla jsem dál a dál, dokud jsem nebyla na konci. Rozhodně se tím u mě Sebastian Fitzek dostává na první příčky thrillerových autorů a po téhle první zkušenosti si jdu okamžitě pořídit jeho další knihy.

Bustedka
11. února

O Fitzekovi jsem slyšela docela hezké věci. Balíček byl sice fajn, ale nijak mě nenadchnul.
Psychiatričku Emmu znásilní na hotelovém pokoji muž a oholí ji vlasy. Je Holičova třetí oběť, tedy možná, protože tam nehraje spousta věcí. Po 6ti měsících plných panických záchvatů, paranoi, stresu, depresí a agorafobie dostane balíček...

Nenadchne, neurazí. Překombinované závěry mám docela ráda, takže ani tady mi to nevadilo.
Ale i tak, nejlepší na knize je obálka.

bookwoman
17. ledna

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a určitě ne poslední. Dopadla velmi zajímavě a od určité části byl příběh tak nepředvídatelný a překvapivý, že se kniha četla fakt sama.

Majulle
14. ledna

Skvělá kniha, zezačátku jsem se sice ztrácela a přišlo mi to zmatené ale na konci vše dávali smysl :)

Vixiene
30.12.2022

U Sebeastiana Fitzeka máte jistotu, že když sáhnete po jeho knize, dostanete jeho standard. Je potom otázkou, jestli čtenářovi sedne typický autorův styl příběhu, respektive jeho rozuzlení, či nikoli. Já jsem si v příbězích oblibu rozhodně našla. Promyšlené od začátku do konce, když si na konci příběhu promítnete scény ze začátku, vše se vám krásně spojí a vše vám docvakne.

Jako všechny Fitzekovy knihy je i Balíček napsán čtivě a úderně, s krátkými kapitolami a příjemným členěním. A typickou parádní obálku snad ani nemusím zmiňovat :)

Příběh vypráví o psychiatričce Emmě, která je po konferenci znásilněna na svém hotelovém pokoji takzvaným "Holičem", sériovým vrahem, který ohrožuje mladé ženy. Emma narozdíl od těch ostatních však zůstala naživu...

Pokud jste Fitzeka ještě nezkoušeli, doporučuji. Autor si to zcela jistě zaslouží.

Martina1805
28.12.2022

Tak zase jednou pěkné počtení. Strašně zajímavě překombinovaný děj. Ke konci jsem si myslela, že je mi všechno naprosto jasné a nebylo. Závěr byl fakt - nemám slov.

1 ...