lištička123 lištička123 komentáře u knih

Levhart Levhart Jo Nesbø

Skvělé, skvělé, skvělé.

28.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Co na tuto knihu říct. I když recenze jsou rozporuplné, já jsem s Listopádem spokojená, moc se mi líbil. Nevadilo mi ani téma, ani fikce ani smutek, který byl v knize cítit.

12.05.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Skvělá knížka, napínavá, čtivá, super čtení.

07.05.2021 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Skvělá jízda. Napínavé, nedokážete se odtrhnout.

04.05.2021 5 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Skvělý, čtivý román.

01.05.2021 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Nikdo není dost starý, aby si nemohl přečíst pohádkovou knížku. Moc hezká záležitost a moje první kniha od autorky.

27.04.2021 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda, super. Místy jsem teda měla husinu, jak to bylo nechutné, ale jinak výborný thriller podle mého gusta.

22.04.2021 5 z 5

Hlava světa Hlava světa Rebecca Gablé

Pro mě velké překvapení. Netušila jsem, jak moc si mi bude líbit tento historický román ze středověku. Moc hezké, přečtu si i Cizí královnu.

18.04.2021 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Jedna hvězdička dolů díky tomu, že za mě velká romantika. Ale jinak čtivá knížka, která stojí za přečtení.

11.04.2021 4 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Výborná knížka. Skvělý příběh, napínavá, dobře se četla.

08.04.2021 5 z 5

Zajímavá kniha, stojí za přečtení. Ujistila mě opět o tom velkém bo....lu v naší politice.

06.04.2021 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Čtivě napsané. Působivý příběh.

03.04.2021 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Musím přiznat, že mě knížka zklamala. Tři hvězdy a to jsem myslela nejdřív jen dvě. Přečetla jsem, ale druhý díl už asi nechci.

29.03.2021 3 z 5

Osmý život (pro Brilku) Osmý život (pro Brilku) Nino Haratischwili

Sice pěkná bichlička, ale skvěle napsaná. Tolik příběhů a tolik osudů na jednom místě. K tomu informace z historie. Výborný zážitek s touto knihou.

25.03.2021 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Napínavá čtivá kniha, která stojí za přečtení.

16.03.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Zajímavá, napínavá, čtivá kniha. Místy drsné scény, ale tak to nejspíš bylo, dobu koncentračních táborů a vše, co se v nich dělo nikdy nevymažeme.

15.03.2021 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Výborný knížka, od začátku až do konce. Čte se sama. Neodložitelná, musíte číst a číst až je konec:-).

09.03.2021 5 z 5

První První Kiera Cass

Výborně zakončená série, pohádka. Netušila jsem, jak moc mě to bude bavit. Čtivé a návykové.

06.03.2021 5 z 5

Sbírka kostí Sbírka kostí Kathy Reichs

Knížka mě příjemně překvapila, skvělé čtení.

04.03.2021 4 z 5

Prolhaný život dospělých Prolhaný život dospělých Elena Ferrante

Po Tíživé lásce byla toto zase ta Elena, jejíž styl se mi tak líbil v Geniální přítelkyni. Knížka mi sedla, Ferrante je jednou z mých nejoblíbenějších autorek.

28.02.2021 5 z 5