Zlatá klec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý román se odehrává ve Stockholmu a točí se kolem Faye, ženy připravené udělat cokoli, aby dosáhla toho, po čem nejvíc touží: pomsty. Faye a Jack jsou dokonalý pár snů. Společně vybudovali úspěšný byznys ve Stockholmu, bydlí v luxusním bytě a jsou obklopeni „bohatými a krásnými“. Narození dcery Julienne korunuje jejich štěstí. Postupně ale Jack tráví stále víc času v práci a přestává se svou ženou sdílet věci kolem firmy. Začínají se vzdalovat. Jednoho dne Faye přistihne Jacka doma v posteli s jeho krásnou a úspěšnou kolegyní. Poté, co ji zradí, se její svět rozpadne na kusy a jí nezůstane vůbec nic. Je naprosto zničená, dokud se nerozhodne, že mu všechno oplatí, a zosnuje krutou pomstu. Dobře zná jeho slabá místa, a co je nejlepší – nespěchá. Navíc, Jack není první muž, s nímž si Faye musela vyřídit účty. Zlatá klec je román o odvážné ženě, která vzala osud do svých rukou poté, co byla využita a zrazena. Dramatický příběh zrady, vykoupení a pomsty. Camilla Läckberg s nebývalou bravurou buduje hutný příběh se zápletkami tak nečekanými, že vás zvednou ze židle....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405950/big_zlata-klec-XLk-405950.jpeg 4578
Série:

Faye 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Metafora
Originální název:

En bur av guld, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (192)

Kniha Zlatá klec

lucifess
18.12.2022

Děj se dopředu dal dobře předvídat, i přesto je kniha napsaná velmi čtivě.

santa1212
11.12.2022

Dobré, na mě akorát trochu moc "ženské" a nejsem si úplně jistý realističností některých ekonomických věcí;-), ale celkově zajímavé.


Ronny79
20.11.2022

Pěkně napsané, závěr mohl být překvapivý, kdyby se autorka v některých pasážích tolik nerozepsala, bohužel jsem rozuzlení odhadla do puntíku. I přesto se mi kniha, kterou jsem do ruky dostala zcela náhodou, libila.
Druhý díl si určitě přečtu.

JancaMia
18.09.2022

Čtivé, předvídatelné, na to jaký byl okolo knihy humbuk tak docela zklamání ...

zdenaR
26.08.2022

Moje první kniha od autorky. Dobře se četla, ale možná jsem čekala trochu více. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

loolee
11.08.2022

(+ SPOILER) Tak to bylo slabý. Děj dost přitažený za vlasy, možná přidat více ekonomických pouček pro trochu vzdělání, a dále erotiku, což by z nevalného thrilleru udělalo slušný erotický román, ovšem Jack je z více důvodů dost odpudivý a nemusel by dostávat tolik prostoru v tomto smyslu, jinak ať si klidně páchá nepravosti.

rakakan
12.07.2022

Palec nahoru. Vše mělo spád. Nechybělo napětí, humor, smutek. Sexu na mě trochu moc, ale do příběhu zapadal. Závěr trochu předvídatelný, ale i překvapivý. Příběh se odehrával ve světě, který nikdy nepoznám, a o to byl zajímavější. První kniha od autorky, a určitě popadnu další.

hankapimi
16.06.2022

Moje první knížka od této autorky, chvílemi mi tento příběh připomenul film Ďáblice, ten mne pobavil... Zničená Faye s pomocí stejně zrazených žen dosáhne své pomsty. Občas to v příběhu skříplo, občas situace přitažená za vlasy, byla jsem však "tolerance sama". Jako oddychovka to stačilo, druhý díl už číst nebudu. Jednu hvězdu přidávám za konečný závěr, autorka nám dopřála klidný spánek...

1 ...