Zlatá klec

Napínavý román se odehrává ve Stockholmu a točí se kolem Faye, ženy připravené udělat cokoli, aby dosáhla toho, po čem nejvíc touží: pomsty. Faye a Jack jsou dokonalý pár snů. Společně vybudovali úspěšný byznys ve Stockholmu, bydlí v luxusním bytě a jsou obklopeni „bohatými a krásnými“. Narození dcery Julienne korunuje jejich štěstí. Postupně ale Jack tráví stále víc času v práci a přestává se svou ženou sdílet věci kolem firmy. Začínají se vzdalovat. Jednoho dne Faye přistihne Jacka doma v posteli s jeho krásnou a úspěšnou kolegyní. Poté, co ji zradí, se její svět rozpadne na kusy a jí nezůstane vůbec nic. Je naprosto zničená, dokud se nerozhodne, že mu všechno oplatí, a zosnuje krutou pomstu. Dobře zná jeho slabá místa, a co je nejlepší – nespěchá. Navíc, Jack není první muž, s nímž si Faye musela vyřídit účty. Zlatá klec je román o odvážné ženě, která vzala osud do svých rukou poté, co byla využita a zrazena. Dramatický příběh zrady, vykoupení a pomsty. Camilla Läckberg s nebývalou bravurou buduje hutný příběh se zápletkami tak nečekanými, že vás zvednou ze židle....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405950/zlata-klec-XLk-405950.jpeg 4.1410

Faye 1.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Metafora

En bur av guld, 2019

Kniha Zlatá klec

Misa.K1

5* a chválím taky obálku. Těším se na další díl o Faye.

Vevericka.eva

Kniha mě velice bavila. Děj plynul rychle, bylo to napínavé. Střídání dvou časových linek stupňovalo napětí. Autorka je skvělá vypravěčka. Konec se mi líbil, i když pochybuji, že by se to takto mohlo stát. Téma mě velice oslovilo, souhlasím, že mnoho žen má svou zlatou klec.

Trolice

Tahle kniha mě bavila, čtivá a napínavá. Na konci jsem přemýšlela, jestli by to v reálném životě prošlo :-D

Ingrid40

Kniha se mi četla výborně, něco malilinko přehnané, přečteno behem dvou dnu, nešla mi odložit,pouze v případě nutnosti :D

ela1972

Dost dobrá napínavá kniha s dechberoucím závěrem.

saphiral

Příjemná knížka na dovolenou, dobře se čte. Autorka patří mezi mé oblíbené.

Lejdus

(+ SPOILER) Rozhodně stojí za přečtení! Ve srovnání s Andělíčkářkou je tento příběh daleko lépe zpracovaný.

Zajímavé mi přišlo, že obrázek na obálce je odrazem produktu z knihy. Většinou se obálka jen nějak vztahuje k příběhu v knížce, ale tady jde vlastně o produkt, který vytvoří hlavní hrdinka :)

Sumatrae

Prijemna knizka na dovolenou, dobre se cetla

Pravda, nebo lež
Pravda, nebo lež