koupit eknihy

Camilla Läckberg

švédská, 1974, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
KazatelLedová princeznaPankhartKrotitelVražda s vůní mandlí

Autor

Nová švédská královna kriminálních románů… Jean Edith Camilla Läckberg (*30. srpna 1974, Fjällbacka, Sweden) je oblíbenou švédskou autorkou detektivek, jednou z nejmladších a zároveň nejnověji objevených pro mezinárodní literární scénu. Začínala jako ekonomka, avšak kurz tvůrčího ... celý životopis

Komentáře (21)

Přidat komentář
nadenka13
03.12.2017

píše skvěle doporučuji

ddkk
18.10.2017

Přečetla jsem chronologicky všechny její knížky, které u nás vyšly. Píše lehce, není to žádný Larsson nebo Adler-Olsen, ale čtenáře dokáže vtáhnout do děje a udělat si z něj rodinného kamaráda. Jsou to jednoznačně detektivky pro ženy, které se s hlavní hrdinkou hladce ztotožní.

hedus62
09.10.2017

Po přečtení první knihy jsem si zakoupila vše co napsala stále čekám kdy napíše další

SilvieSisinka
14.09.2017

Zamilovala jsem se :-) Má první kniha od Camill...Krotitel.Už jsem četla z nudy i letáky a hle našla jsem poklad :-) Postupně si dokoupím,přelouskám všechno co napsala.Budu závislá.Nakonec budu čekat co zase nového napíše.

Zornaddie
20.02.2017

Já jsem knihy této dámy nikdy nečetl a nestydím se za to.

mirka71
08.12.2016

Spisovatelka píše výborně, je ale dobré číst knihy popořadě, mají pevnou dějovou linku a víceméně na sebe volně navazují. Jedna jak druhá jsou opravdu výborné, čtou se samy.
V každé zajímavá zápletka, kořeny v minulosti, čekám, jestli po těch devíti budou nějaké další.
Jen Vražda s vůní mandlí se poněkud vymkla, do série nepatří, i styl psaní je jiný, jako by to vůbec nepsala ona, připomíná spíš Agathu Christie .

katerina7720
28.11.2016

Jsem ze spisovatelky opravdu nadšená,všechny knihy jsou výborné.Jen Vražda s vůní mandlí trochu pokůlhává.Mám moc ráda,návraty do minulosti a osudy hlavních hrdinů :)

Riley11
10.08.2016

Spisovatelka mě naprosto uchvátila, sice jsem s nevědomostí začala číst jako první Andělíčkařku a poté knihy po ní. Poutavé zápletky, které dávají smysl, velice se mi líbí retrospektivní příběhy. Velice se těším na další knihy.

rikke
28.02.2016

Romány pro dámy s vraždami jako bonus.

felia
15.02.2016

Pravděpodobně jde o autorku, která více sedí ženám. Zatím jsem, bez většího nadšení, přečetl Kameníka. Hned se dám do ostatních knih, které u nás vyšly abych se přesvědčil, že se v autorce mýlím.

tetaLidka
08.02.2016

Četla jsem téměř všechny knihy. Byla jsem nadšená. Jsou jen 2,které jsem nečetla a ty budu v knihovně, kam pravidelně chodím vyhledávat. Už se na ně těším. Doporučuji.

Martiiiik
10.01.2016

Výborné knihy, četla jsem všechny a nikdy jsem nedokázala přestat číst. Doporučuji

Peter.Melon
30.03.2015

Skvělá autorka!Četl jsem od ní knihy jako je Kazatel či Andělíčkářka...Její romány jsou vynikající!

Toňula
11.04.2014

Poslední dobou má nejoblíbenější autorka, začala jsem bohužel její,podle mne,nejslabší knihou Vraždou s vůní mandlí, ale zkusila jsem další, Vlastní spravedlnost, která byla mnohem propracovanější a čtivější a zbytek se snažím číst chronologicky,abych mohla sledovat vývoj vztahu hlavních hrdinů. Pokud by někdo chtěl znát pořadí románů, je nejlepší podívat se na stránky nakladatelství Motto,které autorku vydává.

Acionna
20.06.2013

Z této autorky jsem nadšená. Náhodou jsem si půjčila v knihovně Ledovou princeznu a od té doby sháním jej její knihy :-) Je to poutavě napsaná detektivka, kde ale nechybí další dějové liniie, jako je soukromí hlavních hrdinů a jejich blízkých. Ted mne čeká Elsyino tajemství, tak jsem moc zvědavá a už se na knihu těším.

Petulla
13.06.2013

Camilla patří k mým nejoblíbenějším švédským autorkám! Přečetla jsem všechny její knihy a B.O.M.B.A!
Doporučuju!

bend-ik
13.01.2013

pre nika123:
ahoj, Ladova princezna je prva, po nej ide Kazatel, Kamenar (Kamenik v CZ), Smoliar (Vlastni spravedlnost v CZ), Pankhart (Elsyino tajemstvi v CZ) a napokon Morska panna.. Prijemne citanie :)

nika123
05.12.2012

Četla jsem Ledovou princeznu a ráda bych si přečetla další knížky. Nevíte, jak po sobě následují? Nerada bych je četla na přeskáčku.

Nenu
30.07.2012

Dočetla jsem už pátou knížku (Elsyino tajemství - vyšlo 16.7.2012) této autorky a nemám co namítnout. Je to skvělé, líbí se mi, že ačkoliv jsou to detektivky, příběh se nesoustřeďuje pouze do jedné roviny - vyšetřování vraždy, ale knížky jsou psány vlastně jako příběhy několika lidí, na více rovinách, osudy se rozvíjejí a vzájemně se spojují (na konci knihy) v jednom bodě, všechny knihy mají i překvapivé rozuzlení, které by nikdo nečekal. Doufám, že se u nás autorka bude dále vydávat. Přiznávám, že poslední kniha je malinko rozvláčnější, ale to připisuji tomu, že autorka musí seznámit čtenáře právě s osudy osob z předchozích dílů.

Perhonen
28.06.2012

Camilla Läckberg nechává s gustem stránku po stránce vyplout na povrch ututlanou minulost, což dodává jejím kriminálním románům patřičnou šťávu a nezaměnitelný lesk, nicméně na druhé straně mé nadšení krotí místy až otravným popisem scén ze života kriminálních vyšetřovatelů.

myskula
29.12.2011

Tato spisovatelka je vynikající.Četla jsem od ní 3 knihy a čekám netrpělivě na čtvrtou.Píše poutavě,její knížky nemají hluchá místa,zkrátka je SUPER!!!!