Camilla Läckberg

švédská, 1974 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Ženy bez slitování

Ženy bez slitování - Camilla Läckberg

Tři mrtví manželé = tři osvobozené ženy? Ingrid se vzdala slibně rozjeté kariéry, aby podpořila svého manžela. Teď však zjistila, že ji podvádí. Birgitta se vyhýbá lék... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 14 knih

Komentáře (26)

Přidat komentář
pepa4081
05.10.2019

Camilla Läckberg mne neurazila, ale ani úplně neoslnila. Její knihy mi přišly dost nevyrovnané. Některé jsou velmi napínavé, v jiných, jakoby pro nedostatek nápadů vykrádala jiné autory. Život jejích hlavních postav je sice zajímavý, ale někdy líčený až otravně podrobně, na úkor samotného vyšetřování. Témata dotýkající se politické, či jiné korektnosti, mi přišla až křečovitě aktivistická a zmiňovaná zbytečně často. K její sérii s Erikou a Patrikem se už jako k celku nehodlám vracet.
Označení „královna severských krimi“ považuji pouze za tahák na čtenáře a „královnou (a králem) severské krimi“ pro mne zůstávají Maj Sjöwallová a Per Wahlöö.

Annie_022
27.04.2019

Nechápu, že jsem na tuto autorku narazila až teď! Je to přesně můj šálek kávy- napínavé, čtivé, kapitoly s minulostí zajímavé. Trochu mě časem opakující se slovní obraty unavovaly, ale celkovému nadšení neublíží. A když přijdete, jakým stylem píše, většinou i odhadnete, o co v knize jde a kdo je viník. Ale v minimálně dvou knížkách mě stejně dostala! Za mě super oddechovka, všem doporučuju ????

LisaEla
13.03.2019

Přečetla jsem chronologicky všechny knížky od CL a musím říct, že jsou čtivé a napínavé, hodně mě bavil příběh Eriky a ostatních, líbily se mi i vložené příběhy z minulosti. Na druhou stranu zápletky, důvody k vraždám a vysvětlení jejich motivů jsou občas trochu překombinované a někdy i těžko uvěřitelné a málo reálné. Některé díly byly lepší, jiné slabší. Knížky jsem si přečetla ráda, bavily mě, ale do knihovny bych si je asi nekoupila.

AltaMari
16.08.2018

Autorka zraje jako víno - přečetla jsem chronologicky 3 knihy ze série a byly s každým dílem lepší. A podle hodnocení ostatních knih si svůj standard drží... takže se těším na další počtení.

ddkk
26.02.2018

Podle knih Camilly Lackberg byla natočena švédská TV série Fjällbacké vraždy, která má 6 epizod (další natáčení bylo zastaveno poté, kdy režisér Daniel Lind Lagerlöf během přípravy natáčení zmizel - má se zato, že se nešťastnou náhodou zabil).

nadenka13
03.12.2017

píše skvěle doporučuji

ddkk
18.10.2017

Přečetla jsem chronologicky všechny její knížky, které u nás vyšly. Píše lehce, není to žádný Larsson nebo Adler-Olsen, ale čtenáře dokáže vtáhnout do děje a udělat si z něj rodinného kamaráda. Jsou to jednoznačně detektivky pro ženy, které se s hlavní hrdinkou hladce ztotožní.

hedus62
09.10.2017

Po přečtení první knihy jsem si zakoupila vše co napsala stále čekám kdy napíše další

1