Ledová princezna přehled

Ledová princezna
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40247/bmid_ledova-princezna-QBL-40247.png 4 1111 1111

V přímořském městečku Fjällbacka je nalezena ve vaně mrtvá žena. Smrt této krásné, bohaté a tajemstvím obklopené ženy zasáhne i její dávnou přítelkyni z dětství, spisovatelku Ericu Falckovou. Tragická smrt Alexandry je nejdříve označována za sebevraždu, záhy je však prokázáno, že šlo o vraždu. Erica proto pomáhá ve vyšetřování místnímu detektivovi Patriku Hedströmovi. Pátráním po pravdě v tajuplné minulosti Alexandry se odhalí skutečnosti, které měly raději zůstat zahaleny.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Isprinsessan , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledová princezna. Přihlašte se a napište ho.

lejera
23.07.2024 4 z 5

Poslouchala jsem jako audio knihu. Dlouho jsem žádnou detektivku nečetla, tak to bylo příjemné osvěžení. Autorka do knihy vložila vše potřebné, napětí, otazníky i osobní rovinu hlavních postav.

PREBURDA
18.07.2024 2 z 5

Nu, přečteno.....ale nějak zvláště mě to nechytlo. Na severskou detektivku, psáno celkem příjemně, bez kotlů krve, což bylo velmi pozitivní. Ale i přesto se děj nějak táhl, řekla bych, že někdy až přešlapoval na místě..... nemělo to šmrnc na detektivku.
Dalšímu dílu dám ještě šanci.

konicekbily
13.07.2024 3 z 5

Odhalovaní rodinných tajemství, nová série s dvojicí vyšetřovatelů, jemné červeno-knihovna naznačování, spousta nových postav, chyby vyšetřovatelů a severské prostředí jsou hlavní znaky počátečního dílu této řady.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Ocenění knihy (1)

2008 - Grand Prix de Littérature Policiere (Romans Etrangers)

Kniha Ledová princezna v seznamech

v Právě čtených12x
v Přečtených1 671x
v dalších seznamech7x

švédská literatura švédské detektivky rodinná tajemství

Camilla Läckberg
švédská, 1974