Ledová princezna

V přímořském městečku Fjällbacka je nalezena ve vaně mrtvá žena. Smrt této krásné, bohaté a tajemstvím obklopené ženy zasáhne i její dávnou přítelkyni z dětství, spisovatelku Ericu Falckovou. Tragická smrt Alexandry je nejdříve označována za sebevraždu, záhy je však prokázáno, že šlo o vraždu. Erica proto pomáhá ve vyšetřování místnímu detektivovi Patriku Hedströmovi. Pátráním po pravdě v tajuplné minulosti Alexandry se odhalí skutečnosti, které měly raději zůstat zahaleny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40247/big_erika-falckova-patrik-hedstrom-ledo-rBu-40247.jpeg 4.1837

Erika Falcková & Patrik Hedström 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

Isprinsessan, 2003

Kniha Ledová princezna

Ran

Příběh se mi hodně líbil a byl velmi dobře vypointovaný. Styl psaní a vyprávění se mi moc líbil. Byl hodně čtivý a ubíhal svižným tempem. Nicméně musím říct, že některé linie příběhu nebyly podle mě pořádně zakončené.

Pavel...

Moc mě to nepřesvědčilo...
Ve velké části knihy se autorka věnuje případu jen hodně okrajově a řeší se vše možné okolo. Spousta věcí je prozrazena dopředu nebo se dá dobře odhadnout a něco se zdá jen málo pravděpodobné. Konec uspěchaný.

BaPe895

Moje první setkání s touto autorkou a musím říct,že se mi kniha líbila. Určitě si seženu další.

adulik23

Celkom zaujímavá detektívka, som zvedavá na ďalšie knižky od tejto autorky

Nelly

Průměrná detektivka založená spíše na psychologii postav. Oceňuji, že ačkoliv je tzv. severská, netečou zde hektolitry krve a vrah není brutalista. Nicméně zápletka zajímavá, ale stránek bylo až moc.

kubyrd

Myslím si, že je to zdařilá prvotina. Detektivka za 4*. Ale i tak doufám v tradičně slabší první knihu v sérii a že další budou lepší.

Trina1

Vůbec nevím, jestli mám v sérii pokračovat. Příběh tohoto prvního dílu byl takový poklidný až místy zdlouhavý, ale to by mi ani tak nevadilo, jako spíš to, že jsem se strašně dlouho ztrácela v postavách a celkově to bylo napsáno tak nějak rozházeně, neučesaně.

Janynka

Každou knížku této spisovatelky vezmete a prostě neodložíte! Super! Děj plyne, žádná hluchá místa a zbytečné protahování. Od Camilly moje třetí kniha a potřebuji ji číst dál!