Kazatel

V pobřežních skalách poblíž švédského městečka Fjällbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40248/big_kazatel-vaD-40248.jpg 4.2657

Erika Falcková & Patrik Hedström 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

Predikanten, 2004

Kniha Kazatel

adulik23

Tak ako aj prvý diel aj tento druhý sa dobre čítal, zaujímavý námet, konečne sa mi podarilo uhádnuť, kto bude vrah :))

LucieToj

Příjemné čtení. Čtivě napsané. Občas mi dělá Př problém orientovat se v postavách. Je jich hodně.

Cuprinka

Na knihy této autorky se člověk musí soustředit, je zde hodně jmen a postav. Moc se mi její styl líbí. Těším se na další díl. Doporučuji!

Janík61

Moc dobrá detektivka, doporučuji.

LuLuLu

Velice dobrá a napínavá detektivka. Velmi dobře autorka vykreslila rodinné vztahy a vraha skutečně odhalila až na posledních stránkách - do poslední chvíle jsem byla zmatená a nemohla určit, kdo činy spáchal. Velmi zajímavý byl také hlavní motiv pachatele.

MatoPalkes

Lepšie ako prvý diel, viacej detektívky. Dobrý vývoj vzťahov, postavy sa posúvajú. Teším sa na ďalšie diely.

danielavachova

Opět moc hezká kniha od paní autorky,skvělý Patrik a jeho Erika,akorát mi občas dělalo problém orientovat se v postavách. Jinak super.

danielavachova

Opět dobrá kniha od pani autorky,skvělý Patrik a jeho Erika, akorát se mi občas pletla jména.